999 rezultate për

pika

Lamtumirë pagjumësi, 10 këshilla për të fjetur të qetë Shumë probleme, shumë mendime … mjaft më net të trazuara: ja disa këshilla të dobishme për të gjetur gjumin tuaj të humb
Basha propozon planin me shtatë pika për sistemin zgjedhor Kryedemokrati Lulzim Basha ka parashtruar sot disa propozime për platformën e reformimit të sistemit zgjedhor. Gjatë një
Partizani me të kuq, Tirana barazon shifrat (VIDEO) 16′ GOOOOOL TIRANA 1-1/ Batha realizon nga pika e bardhë e penalltisë. Torasa rrezohet në zonë dhe Xhaja jep p
Afron ndeshja Maqedoni - Kosovë, trajneri kundërshtar komenton pikat e forta të "Dardanëve" Trajneri i ekipit kombëtar të Maqedonisë së Veriut, Igor Angelovski, është i vetëdijshëm se skuadra e tij mund ta pësojë
Basha i bën thirrje qeverisë për koronavirusin: Nisni kontrollet në pikat kufitare Kreu i opozitës, Lulzim Basha i ka bërë apel qeverisë që të nisin menjëherë kontrollet në pikat kufitare për të shmangur
Fiorentina me 10 lojtar barazon Milanin (VIDEO) Fiorentia edhe pse me një lojtar më pak ja ka dalë te barazoi rezultatin ndaj Milanit. Pulgar është treguar i saktë n
GLPS bën publike 5 pikat që Qeveria duhet t’i ketë në dialogun Kosovë-Serbi Grupi për Studime Juridike dhe Politike organizon sot një konferencë për media, ku do të prezantohet punimi me titull “P
Bllokimi i anijes me mbetje kancerogjene, Blendi Klosi: Pika kulmore! Ditën e djeshme bisnesmeni Zamir Kormuzi u arrestua së bashku me 6 persona të tjerë në Vlorë, për dërgimin nga Italia të
Artan Hoxha: 1.3 ton drogë, porositësit nuhatën pikasjen nga policia Gazetari Artan Hoxha ka komentuar në studion e Abc News operacionin e kapjes së 1.3 ton kokainë në Maqedoni duke theksua
Pse nuk flet më për negociatat? Rama i zhgënjyer: Unë s'e shpika, e dëgjova mes tyre Pas përgjigjes negative që mori Shqipëria në lidhje me hapjen e negociatave, kryeministri Edi Rama është distancuar nga
Ditët më pikante të kësaj jave, çfarë rezervojnë yjet për datat 17-23 shkurt Dashi: Yjet për këtë javë nuk ju favorizojnë, të paktën në datat 17 dhe 20. Mund të lindë ndonjë mosmarrëveshje në famil
Jasir Asani gjen golin me AIK (VIDEO) Jasir Asani po bëhet gjithnjë e më shumë protagonist te skuadra e AIK, duke treguar se e kërkon me ngulm fanellën e titu
Tirana u paralizua për "dy pika" shi, Veliaj: Sa doli KÇK-ja, iku trafiku Nëse ka një problem të cilin e identifikon Tiranën është trafiku i rënduar nga mëngjesi në darkë, e sidomos në kohët me
Futbollistët gabojnë 9 herë rradhazi nga pika e bardhë e penalltisë në Japoni (VIDEO) Vissel Kobe ia doli të fitonte Supekupën e Japonisë ndaj Jokahomas pas gjuajtjeve të penalltive. Mirëpo kjo sfidë do
Çfarë po ndodh me Gregun, jep mesazhin pikant: Bëni çfarë dreqin të doni (FOTO LAJM) Djali i kryeministrit Edi Rama, Greg prej kohësh është aktiv në rrjetet sociale. Së fundmi ai ka postuar në Story të
Një mami joshëse si Elita Rudi, moderatorja "pushton" Instagramin me fotot pikante (FOTO LAJM) Para afër një viti Elita Rudi u bë nënë dhe solli në jetë djalin që i lanë emrin mjaftë të veçantë, Zëri. Moderatorja
U rikthyen me protesta, 3 pikat që kërkojnë studentët Studentët e Universitetit të Tiranës qe protestuan para Kampusit Universitar, duke kërkuar zbatimin e Paktit të Universi
Shkelën ligjin pa iu dridhur qerpiku: Tre pikat e errëta të dokumentit për dëbimin e Harun Çelik Policia shqiptare nuk ka marrë parasysh se po shkelte ligjet natën e 1 janarit 2020 teksa po hipte në makinë mësuesin tu
Kuvendi nis nga puna pas një muaji pushim, çështja e "nxehtë" që pritet të diskutohet Pas rreth një muaj pushim, Kuvendi i Shqipërisë sot do të hapë sesionin e gjashtë të Legjislaturës së nëntë. Kuvendi
Roberti i bëri komentin pikant për videon në dush, por prisni të shihni si ia ktheu Morena (FOTO&VIDEO) Këngëtarja Morena Taraku i çmendi të gjithë fansat e saj pasi publikoi një video shumë të zjarrtë sot! Ajo shfaqej me