999 rezultate për

pika

Osmani takon ambasadorin Kosnett, pikat ku po mbahet diskutimi Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani ka takuar sot ambasadorin amerikan, Philip Kosnett me të cilin ka biseduar
Milani i vendos çmimin Paquetas dhe "pikas" zëvendësuesin E ardhmja e Lucas Paqueta është një pikëpyetje e madhe. Braziliani, që u kërkua me ngulm nga Leonardo përpara një viti,
Poza të nxehta pranë makinës luksoze, Kim Kardashian tregon edhe njëherë "pikat e forta" (FOTO LAJM) Kim Kardashian nuk ngurron të shfaqë anën e saj të egër edhe gjatë ditëve të karantinës. 39 vjeçarja ka “tërbuar” 171 mi
Organizata mjedisore: Prerja e pyjeve tropikale do të sjellë pandemi të reja Një grup i mbrojtjes së botës së egër paralajmëroi sot sa më shumë të ketë shkatërrim të botës natyrale aq më shumë pand
"Pa leje", Luana publikon në ditëlindjen e Marinës momentet më pikante të motrave (VIDEO) Marina festoi ditëlindjen e saj të 30 dhe ndonëse në peridhë karantine, ajo ka marrë surprizat më të bukura nga njerëzit
Higuain drejt largimit, Juventusi e ka pikasur zëvendësuesin Juventusi ka nisur nga puna për të gjetur pasuesin e Gonzalo Higuain që me shumë gjasa do të largohet nga bardhezinjtë n
Chiellini: Vidal? Alkooli është pika e tij e dobët Autobiografia e Giorgio Chiellini tashmë është bërë e famshme duke qenë se prej shkrimeve të tij, mbrojtësi ka hapur nj
Tentoi të gëlltiste qesen me hashash, si u pikas nga forcat "Shqiponja" Forcat "Shqiponja" në Tiranë, kanë nuhatur sjelljen e çuditshme të një djali që tentoi të gëllsite qesen me hashash. Një
Mbappe i fiksuar pas CR7, ja momentet më pikante kur ka imituar portugezin (FOTO LAJM) Që Kylian Mbappe frymëzohet nga CR7 kjo nuk ka dyshim, shkruan Albeu.com. Është vetë francezi që ka deklaruar kohët e
Gardiani shqiptar i Lazios: Barazimi 3:3 me Atalanta ishte pika kthyese e sezonit të Lazio Lazio ishte një nga skuadrat më të mira të këtij sezoni në Serie A, duke mbajtur edhe pozitën e dytë në tabelë aktualish
Klubet duan të përfundojnë sezonin, zbulohet plani me 7 pika Klubet e Premier League bënë me dije qëndrimin e tyre për të përfunduar këtë sezon të kampionatit anglez dhe menjëherë p
Merkel takim zyrtar për vazhdimin e Bundesligës, nesër vendosen pikat mbi "i" Angela Merkel ka thirrur një takim me zyrtarët më të lartë shtetëtor. Në mesin e shumë vendimeve që pritet të merren, ne
Shkëmbinjtë tropikal koral po transformohen nga ndryshimet klimatike Këto ekosisteme delikate dhe jetësore janë përdorur si një udhëzues për rinovimin e biodiversitetit në rajone të tjera t
Ministria e Financave propozon mbylljen e të gjitha pikave të basteve Ministria e Financave i ka propozuar Qeverisë së Maqedonisë mbylljen e basteve online dhe atyre tradicionale. Propozi
Basha bën publik planin me 5 pika për të dalë nga situata emergjente Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka bërë publik sot një plan me pesë pika për daljen nga emergjenca. Bash
Gjermania e pret me "krahë hapur", Liverpool "pikas" zëvendësuesin e Jurgen Klopp Me kombëtaren e Gjermanisë që po insiston për të ulur në stol Jurgen Klopp, Liverpooli "pikas" zëvendësuesin e tij. T
Deputetët rikthehen në Kuvend, pikat e ''nxehta'' që pritet të diskutohen Kuvendi i Shqipërisë kthehet këtë të enjte në punë pas një muaji shkëputje për shkak të situatës së krijuar nga koronavi
Gjoba 20 mijë euro deri tek rihapja me pikatore, ja masat e reja në Gjermani Kancelarja e Gjermanisë, Angela Merkel,ka reaguar në lidhje me masat që po merr qeveria e saj saj sa i përket frenimit t
Benzema drejt largimit, Zidane ka "pikasur" zëvendësuesin Real Madridi thuhet se është futur në garë për transferimin e Pierre-Emerick Aubameyang. Sulmuesi i Arsenalit ka refu
Vetëm me 3 përbërës, si të bësh deodorant në kushte shtëpie Nëse ke mbetur pa deodorant mund ta bësh edhe vetë në kushte shtëpie. Kështu je plotësisht e sigurtë që nuk ka as al