999 rezultate për

pika

Tuna bën komentin pikant për klipin e Dafinës, si i kanë marrëdhëniet vajzat? (FOTO LAJM) Tuna dhe Dafina Zeqiri bënë namin në 2010 me super bashkëpunimin e famshëm me 2PO2, “Vibe” që pati mjaft sukses. Mirë
"Si dy pika uji", do habiteni sa shumë ngjajnë këta njerëz me prindërit (FOTO LAJM) Është shumë normale që çdo fëmijë të ngjajë me prindërit. Madje sapo të lind një fëmijë, nis “debati” se tiparet e kujt
Ka gol në ndeshjen Torino-Lazio (VIDEO) Torino ka befasuar Lazion që në minutën e 5 me antë të një penalltie. Është Belotti ai i cili u tregua i saktë nga pi
Karafil në limon dhe portokall, truku efektiv për të eliminuar insektet dhe mizat Pse të vendosni karafil në limon ose portokall? Mund të duket e çuditshme dhe disi absurde, por keni gabuar sepse ky ësh
Mjafton CR7 dhe Dybala, Juventus i rikthehet fitoreve (VIDEO) Juventusi u është rikhyer fitoreve dhe këtë e kanë bërë përballë Bolonjës në transfertë. Bardhezinjtë kanë fituar me
Ilir Meta publikon pikat kryesore ku "Venecia" i dha të drejtë Presidenti Ilir Meta në një konferencë te mbajtur sot për mediat ka folur rreth rëndësisë që kanë ditët që kanë kaluar
Marrëveshja me 18 pika: Kosova merr 7 miliardë euro, vizat dhe njihet nga Serbia Edhe pse do të hyjnë duar bosh, liderët e Kosovës dhe Serbisë mund të dalin nga “bisedimet e paqes” në Shtëpinë e Bardhë
Shtatzënë me Albanin? Reagon për herë të parë Çiljeta (FOTO LAJM) Lajmi se Çiljeta Xhilaga është në pritje të ëmbël me futbollistin Alban Hoxha ka mbushur mediat ditën e djeshme. Por
Gjirokastra proteston për dëbimin e konsullit grek, kërkesa me 7 pika për qeverinë “Djemtë e Labërisë” së bashku me shoqatën atdhetare në Gjirokastër kanë organizuar një tubim paqësor përpara konsullatës
Grabitja me armë e postës private në Tiranë, policia zbardh ngjarjen Pak minuta pas grabitjes me armë zjarri në Tiranë, ka reaguar policia e Shtetit. Dyshohet se dy persona ende të paide
Studimi për akordimin e penalltive, ja kush është ekipi që ka goditur më shumë nga pika e bardhë Një nga momentet më emocionuese në lojën e futbollit është edhe goditja e 11-metërshit. Ndërkohë, të tilla episode s
Ronaldo e nis ters, tregohet i pasaktë nga pika e bardhë e penalltisë (VIDEO) Cristiano Ronaldo ka lëshuar mundësi të artë për të kaluar në epërsi Juventusit. Pesë herë fituesi i Topit të Artë ka
Thirrja e fortë e Trump. Gati plani me 4 pika Pas javësh me trazira civile në Shtetet e Bashkuara, Presidenti Donald Trump po premton se administrata e tij do të ndër
"Si dy pika uji", do habiteni sa shumë ngjajnë këta njerëz me prindërit (FOTO LAJM) Është shumë normale që çdo fëmijë të ngjajë me prindërit. Madje sapo të lind një fëmijë, nis “debati” se tiparet e kujt
Fundjava e nxehtë e DJ Sardit, publikon foton pikante me të dashurën (FOTO LAJM) Dj Sardi ka trazuar shpesh ujrat e showbizit shqiptar, duke u përfolur për lidhjet me vajzat e famshme. Kohët e fundi
Përfundon mbledhja e Këshillit Politik, pikat për të cilat u diskutua Mbledhja e Këshillit Politik që u zhvillua sot në ambientet e Pallatit të Kongreseve përfundoi pas 60 minutash. Qëlli
Zbardhet dokumenti me 12 pika: Si u arrit marrëveshja për Reformën Zgjedhore (FOTO LAJM) UPDATE - Mbrëmjen e sotme palët politike pas shumë takimesh nën mbikqyrjen e ambasadorëve, arritën të firmosin marrëvesh
Vajza e ish-deputetes shqiptare tregon "pikat e forta", provokon me fotot me bikini (FOTO LAJM) Verën mund ta quajm padyshim si pikën e fortë të vajzës së ish-deputetes shqiptare, Ada Deda. Ada ka bërë namin me fo
Grabitet në mes të ditës pika e dhënies së kredive në Korçë Një pikë dhënië kredish është grabitur mesditën e sotme në Korçë. Policia bën me dije se ngjarja e rëndë ndodhi në or
Rikthehet futbolli shqiptar, spikat Partizani - Skëndërbeu Pas një pushimi prej gati 3 muajsh Kategoria Superiore rikthehet në ekranin e Supersport për kënaqësinë e të gjitha të a