999 rezultate për

pika

E vranë brenda "BMW"-së, detajet nga atentati në Shkodër Paraditen e sotme një 46 vjeccar është gjetur i vrare brenda BMW së tij në Shkodër. Sipas Policisë, autori është akom
Costacurta: Atalanta sulmoi pikat e dobëta të Liverpoolit Legjenda e AC Milan, Alessandro Costacurta, ka reaguar pas fitores ku Atalanta mposhti Liverpoolin dhe tha se këtë e arr
Goli i çmendur nga Bruno Fernandes (VIDEO) Manchester United ka kaluar në avantazh ndaj Basaksehir në minutën e 7-të. Autori ka qenë Bruno Fernandes, por goli n
Flet vlonjati që ju vendos eksploziv në makinë: Si e pikasa pakon e dyshimtë Detaje të reja zbardhen nga ngjarja në Vlorë, ku një makine iu vendos 600 gr eksploziv, por u pikas para shpërthimit nga
Super e diel në Premier League, spikat Liverpool-Licester (FOTO LAJM) Edhe këtë të dielë do të kemi ndeshje intereante në Premierligën angleze. Me tërmine të ndryshme, duke filluara nga o
Kryepeshkopi i Greqisë shtrohet me urgjencë në spital pas kompikacioneve nga COVID-19 Kryepeshkopi i Athinës dhe gjithë Greqisë, Jeronimos ka rezultuar pozitiv ndaj koronavirusit. Për shkak të gjendjes së r
Deputeti i opozitës së re dërgohet në Turqi pas kompikacioneve nga koronavirusi Deputeti i opozitës së re, Andi Përmeti është infektuar me koronavirus dhe prej disa ditësh është dërguar në Turqi për k
Super Shqiperia, shënon sërish dhe vendos qetësinë në Air Albania (VIDEO) Shqipëria ka shënuar sërish ndaj Kazakistanit duke dërguar shifrat në 3-1. Ështe
"Braktisi" PD për Ramën, Kadia: Pika ime e fortë, flas anglisht! Besart Kadia, zëvendësministri i ri i Ekonomisë dhe Financave, i rekrutuar së fundmi nga Edi Rama, ka dhënë një intervis
Zhbllokohet supersfida, Man City-Liverpool (VIDEO) Liverpool ka kaluar në epërsi ndaj Man City. Është Salah ai që realizoi nga pika e bardhe. /albeu.com/
Trump apo Biden? 5 pikat më të rëndësishme si vendosin amerikanët për kë votojnë Çështja më e rëndësishme për votuesit në SHBA në zgjedhjet presidenciale të vitit 2020 është ekonomia. Sipas një sondazh
Kampionati nis të mërkurën, në ndeshjet e javës së parë spikat Tirana-Kukësi Bojkoti tashmë është ndërprerë teksa në mbledhjen e sotme të Ligës u vendos që Kategoria Superiore të startojë ditën e m
Komisioni për Shëndetësi në Kosovë kërkon të rikthehen kontrollet mjekësore në pikat kufitare Shtetet fqinje kanë regjistruar numër në rritje të rasteve të reja ditore me COVID-19 në javën e fundit, por megjithatë,
Miqësoret: Skënderbeu sot në fushë, nesër spikat Tirana-Laçi Miqësoret nuk do të ndalen as këtë fundjavë, madje dy prej tyre janë mes skuadrave të Superiores. Tirana-Laçi është ajo
Nga sulmi në mbrojtje, pikat e dobëta të Realit në "El Clasico" Real Madridi do të paraqitet në “El Clasico”, të shtunën e ardhshme, me një problem madhor: mungesën e golit. Që kur Cr
CHAMPIONS/ Këto janë ndeshjet e ditës së sotme, spikat Bayern - Atletico (FOTO LAJM) UEFA Champions League vazhdon sonte me natën e dytë të saj. Pas një mbrëmje interesante, të tjera ndeshje me plot emo
Zhbllokohet sfida në Camp Nou (VIDEO) Barcelona ka kaluar në avantazh ndaj Ferencvarosh. Është Messi ai i cili u tregua i saktë nga pika e bardhë. /albeu.c
Trump-Biden përballen në distancë, pikat ku u përplasën këtë herë Kandidati demokrat presidencial Joe Biden kritikoi të enjten atë që ai e quajti përgjigjen e nxitur nga "paniku" të Pres
"Kemi fituar 10 lojtarë të rinj", Edi Reja: Do ta godasim Lituaninë te pikat e dobëta Trajneri i Kombëtares, Edi Reja, foli ditën e sotme në konferencën e zakonshme për shtyp në prag të sfidës ndaj Lituanis
Basha tregon ç'do ndodhë me Ramën po nuk zbatoi planin me 5 pika Kryedemokrati Lulzim Basha ka deklaruar sot se kryeministri Edi Rama do mbajë përgjegjësi penale nëse nuk zbaton planin