999 rezultate për

piatek

Piatek i papërmbajtshëm, Milan dyfishon rezultatin ndaj Napolit (VIDEO) Milani ka dyfishuar rezultatin ndaj Napolit në "San Siro". Ai që ka shënuar është përsëri, Krzysztof Piatek në minut
Milani me mungesa të mëdha për ndeshjen kundër Napolit Milani do të jetë pa hiç më pak se gjashtë lojtarë të ekipit të parë në ndeshjen çerekfinale të Kupës së Italisë kundër
Piatek kërkon Champions-in me Milanin, Leonardo jep vendimin për merkaton Krzysztof Piatek u prezantua në një konferencë për shtyp si lojtari më i ri i Milanit. Pranë tij ishin Ivan Gazidis, Pau
Publikohet foto e rrallë, Piatek tifoz i Milanit që në moshën 11 vjeçare Ëndrrat e fëmijëve mund të bëhen realitet një ditë. Kjo i ka ndodhur Krzysztof Piatek i cili u zyrtarizua vetëm dje si l
Zyrtare: Krzusztof Piatek vishet kuqezi Sulmuesi polak, Krzysztof Piatek, ka nënshkruar kontratë me Milanin deri në vitin 2023 për një shumë rreth 35 milionë eu
Piatek mbërrinë në Casa Milan për të hedhur firmën në letër me Djallin Krzysztof Piatek është blerja më e re e Milanit për në merkaton e janarit. Polaku sot në mëngjes arriti në Casa Mila
Piatek te Milani, polaku kryen me sukses testet mjekësore Krzysztof Piatek është blerja më e re e Milanit për në merkaton e janarit. Polaku sot në mëngjes arriti në Casa Mila
Piatek mbërrin në Milano për testet mjekësore (VIDEO) Kristzof Piontek do të jetë një futbollist i Milanit dhe për këtë nuk ka më dyshime. Futbollisti ka mbërritur para pak m
Milan firmos me polakun Piatek, 35 mln euro Genoas Milani ka arritur të finalizojë një goditje të rëndësishme në merkaton e këtij dimri të futbollit europian, duke vendosu
Presidenti i Milanit flet për transferimin e Piatek në San Siro Milan është shumë afër transferimit të sulmuesit polak, Krzysztof Piatek. Ka qenë vet presidenti i Milanit, Paolo Sc
Piatek nesër kryen vizitat mjekësore te Milani (VIDEO) Janë orët e fundit të Krzysztof Piatek te Genoa. Polaku do të kryeje vizitat mjëksore nësër te në Milani,shkruan Albeu.c
Piatek tek Milan, Higuain tek Chelsea Nëse tek Milani kanë gjithçka gati për ditën e nesërme, që do të jetë dita e Krzysztof Piatek, nga ana tjetër, edhe në L
Sekreti i Piatek është e dashura e tij Pauliana (FOTO LAJM) Sulmuesi i Genoas Kriztozof Piatek është njeriu më i përfolur në merkaton e janarit teksa kërkohet nga shumë klube të
Perez ngelet me "gisht në goje", bomberi i Serisë A refuzon Realin Krzysztof Piatek nuk do të luajë me Real Madridit, lajmi vjen nga gazeta spanjolle "Don Balon". Florentino Perez s
Milani kryen goditjen e madhe, pranë zyrtarizimit të bomberit të Serisë A Krzysztof Piatek është shumë pranë transferimit te Milani. Presidenti i Genoas Enrico Preziosi i ka ndezur dritën jeshil
Balotelli rikthehet në Itali, do zëvdesojë Piatek te Genoa Deri më tani është një sygjerim merkatoje por Preziosi dhe Prandelli duket se kanë piketuar Mario Balotellin si zevndës
Bie pista Piatek, Milani gjen zëvedësuesin e Higuan në Francë Mlani ishte në ndjekje të bomberit të Genoas Kriztozof Piatek por së fundmi gjerat morën tjetër rrjedhë. Kuqezinjtë së f
Di Marzio: Milan dhe Real Madrid kanë shprehur interesim për Krzysztof Piatek Gianluca Di Marzio raporton që Milan ka filluar bisedimet me genoan për Krzysztof Piatek, por AS shkruan se edhe Real Ma
Milan piketon zëvendësuesin e Higuain Sulmuesi Argjentinas është duke kaluar një periudhë të errët te skuadra e Milanit, shkruan Albeu.com. U transferua ng
Piatek sfidon Ronaldon, ky është supergoli me rofeshatë (VIDEO) Krzysztof Piatek nuk di të ndalet. Bomberi i Genoas i cili kërkohet nga Reali dhe Milani ka shënuar një supergol me rofe