999 rezultate për

piatek

Zbulohen pasuesit e Luis Suarez Pak ditë më parë sulmuesi i skuadrës së Barcelonës, Luis Suarez habiti të gjithë ku tha se skuadra duhet të gjejë pasues
I "panjohuri" që po lë në hije Ronaldon Në 7 javët e para të kampionatit Italian, ylli I Juventusit, Cristiano Ronaldo e sheh veten në kuotën e 3 golave dhe 5 a