999 rezultate për

peugeot

Peugeot 23 000 € e Volkswagen Tuareg, sa të pasur janë Erion Veliaj dhe Ajola Xoxa (FOTO LAJM) Open Spending Albania, krijuar nga Albanian Institute of Science & Open Data Albania, ka publikuar deklarimet pasurore t
Breshëri ndaj "Peugeot"-së me dy persona brenda, kapet i riu Në shtator të këtij viti, një i ri ka qëlluar me armë zjarri kundër një makine, ku brenda kanë qënë dy shtetas dhe sot
Humb ndjenjat në timon, aksident i rëndë në Vlorë Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Bulevardin Vlorë-Skelë ku një benz është përplasur me një Peugeot. Drejtuesi
Tre të lënduar nga një aksident komunikacioni në Strumicë Tre persona janë lënduar në një aksident komunikacioni që ka ndodhur mbrëmë 40 minuta pas mesnate në Strumicë. Në udh
Rally Dakar, Triumfon Loeb, dorëzohet Sunderland Etapa e katërt e Rally Dakar e zhvilluar në San Juan De Marcona 440 km e gjatë regjistroi triumfin e Peugeot të Sebastia
23 kg kanabis drejt Turqisë, ja emrat e dy të arrestuarëve (VIDEO) Një tjetër sasi droge është arritur që të sekuestrohet gjatë mesditës, ndërsa në pranga kanë rënë dy persona. Besim
Aksident në Ohër, humb jetën një person Një person ka humbur jetën në një aksident në fshatin e Ohrit, Podmole. Aksidenti ka ndodhur me përplasjen e veturës
Ja si duket Peugeot 3008 GT (FOTO LAJM) Peugeot së fundmi ka prezantuar një model të ri të 3008 SUV. Peugeot 3008 GT është modeli më sportiv në vargun e modelev
Peugeot prezanton modelin GTi 308 (FOTO LAJM) GTi 308 është modeli më i ri i prezantuar nga Peugeot. Pritet që makina të jetë e pajisur me motorin 1.6 litra turbo-ben
Peugeot 308 R Hybrid me 493 kuaj fuqi (FOTO LAJM) Peugeot ka prezantuar konceptin e ri, 308 R Hybrid, me motor 493 kuajfuqi, me një motor 1.6-litër turbo dhe një tjetër e
Ja si duket Peugeot 308 R (FOTO LAJM) Peugeot ka prezantuar modelin e ri tipin 308 R, i cili është një kombinim elektrik me petrol. Peugeot 308 R Sport,
Peugeot sjell modelin e ri RCZ (FOTO LAJM) Peugeot ofron për tregun evropian modelin e saj më të ri coupe RCZ. Ky model ka pamjen e njëjtë si te modelet RCZ R, ndë
Përplasen 5 makina në Shkup Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sot në Goce Dellçev të Shkupit. Pesë makina janë përplasur me njëra-tjetrën e
Peugeot punon për makinën hibride me ajër Peugeot pritet të nxjerrë në shitje vitin që vjen makinën parë hibride me ajër. Me sistemin e ri të motorit “Hibrid Aj
Peugeoti i kuq katapultohet për bamirësi (FOTO-LAJM) Një automjet u katapultua me një katapultë mesjetare në një lartësi deri 50 metra në ajër, gjatë një eventi të çuditshëm
Sikur të donte gruan sa do makinën! (VIDEO) Një njeri nuk ka si të shpreh më shumë se kaq dashurinë ndaj makinës. Gjatë rënies së breshërit, një burrë nga Argjen
Vjen Peugeot 2008 (FOTO LAJM) Modeli Peugeot 2008 do të paraqitet në sallonin e veturave që do të mbahet për disa ditë në Gjenevë, ndërsa prodhuesi fr
“PSA Peugeot Citron” regjistron rekord humbjesh Prodhuesi më i madh francez i automjeteve “PSA Peugeot Citron”, ka regjistruar humbje rekord prej pesë miliardë eurosh g
Dy aksidente në Kamëz, shoferi bllokohet në makinë Një aksident i rëndë ka ndodhur rreth orës 14:30 në dalje të Kamzës. Një automjet tip "Peugeot", me targa të huaja është
Peugeot nuk pyet për krizë (FOTO-LAJM) Peugeot nuk ka ndërmend të ndikohet nga kriza që ka pushtuar tregun e makinave. Këtë gjë e demonstrojnë edhe të rejat e