999 rezultate për

petrov

Inagurohet ura që lidh Sarajin me Gjorçe Petrov Ura e re e lumit Vardar që i lidh lagjet Gjorçe Petrov dhe Saraj që do të mundësojë zhvillim të sigurt të qarkullimit, l
LSDM, apel pushtetit: Zhbllokoni institucionet Lidhja Social-Demokrate e Maqedonisë (LSDM) ka dalë sot sërish me kritika në adresë të dy partive qeveritare, VMRO-DPMNE
Edhe për dy mandate vendet e rezervuara për pakicat Zëvendëskryeministri i Kosovës dhe njëherësh ministri i Administrimit të pushtetit lokal, Slobodan Petroviç tha sot se P
Përkthyes me "papuçe" Në vazhdën e takimeve që presidenti shqiptar, Bujar Nishani ka zhvilluar gjatë ditës së sotme ka qenë edhe ai me zëvendë
Koha për pajtim Serbi-Kosovë Zëvendëskryeministri i Kosovës Slobodan Petroviç ka deklaruar se Kosova dhe Serbia duhet t`i shtrijnë dorën njëra-tjetrë
A është Todor Petrov homoseksual? Ish-kryeministri dhe kryetar aktual i VMRO-Popullores, Lupço Georgievski, ka hedhur dyshime mbi përcaktinë seksuale të k
Petrovic-Panariti: Të implementohen të gjitha marrëveshjet e arritura Zëvendëskryeministri i Kosovës, Sllobodan Petrovic e cilësoi folklor politik për interesa politike, peticionin e organiz
Rritet çmimi i energjisë (VIDEO) Prej 1 gushtit faturat për energji elektrike do të vijnë me çmime më të larta prej 9.83 %. Kështu vendosi sot Komisioni
LSDM i ofron mbështetje VMRO-së për Kërçovën "VMRO-DPMNE le të paraqesë një kandidat për Kërçovën, një figurë që gëzon mbështetje në popull dhe ne do ta mbështesim a
Kallëzim penal për Lubço Georgievskin Kryetari i Kongresit Botëror Maqedonas (KBM), Todor Petrov ka dorëzuar kallëzimin penal kundër ish-kryeministrit dhe lid
Rrugët, LSDM: Nuk jemi kundër emrave shqiptarë LSDM-së opozitare të Branko Cërvenkovskit, aspak nuk i pengojnë emrat e heronjve dhe veprimtarëve të shquar shqiptarë, t
Petroviç: Pas zgjedhjeve situata në veri do ndryshojë Ministri i Administrimit të Pushtetit Lokal, Sllobodan Petroviç tha se Qeveria e Kosovës nuk përkrah asnjë lloj të zgjed
Petroviç bën apel për qetësi në veri Zëvendëskryeministri i Kosovës Sllobodan Petroviç pas një takimi me kryetarin e Gjykatës Kushtetuese të Sllovenisë Ernes
Serbi kërcënon se do ta fundosë Holandën (VIDEO) Shërbimi Informativ holandez po heton dy incizime në YouTube në të cilat një serb kërcënon se do shkatërrojë një digë në
Dramë në futboll, lojtari me leuçemi Kapiteni i Aston Vilës, Stilijan Petrov është diagnostikuar me leuçemi akute, duke tronditur futbollin britanik për të d
Beogradi po i mban barrikadat Strategjia e re e Qeverisë së Kosovës për veriun do kohë për të dhënë rezultate, por në fund ajo do t’ua bëjë me dije qy
Petrovic: Veriu meriton jetë më të mirë Domosdoshmëria e stabilizimit të situatës në Veri të Mitrovicës ishte temë kryesore që u diskutua sot në takimin e zhvil
Petroviq nuk nënshkruan deklaratën për fundin pavarësisë së mbikëqyrur Liderët e gati të gjitha partive parlamentare janë mbledhur të premten në restorantin “Liburnia”-, për të nënshkruar një
Sutanovac: Petroviq ishte roje që paguhej nga Serbia Përmes rrjetit social Twitter, ministri serb i Mbrojtjes, Dragan Sutanovac, është marrë me zëvendëskryeministrin e Qever
2012-ta do te jetë vit pa barrikada Petroviq deklaroi se marrëveshjet e arritura mes Prishtinës dhe Beogradit, nëse realizohen në terren atëherë barrikadat