999 rezultate për

petrov

Kishte blerë laptop, posta i sjell në shtëpi një ...! Serbi Nenad Petroviç është shokuar ditën kur hapi kutinë e kompjuterit të blerë në internet, të cilën posta ia solli der
Profesor Enver Petrovci i bashkohet AAK-së Sot në selinë e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, në një takim të veçantë, kryetari Ramush Haradinaj dhe kandidati për
KSHZ publikon listën ku do të votohet Komisioni shtetëror Zgjedhor mbrëmë ka bërë publike listën e vendeve ku do të ketë përsëritje të raudit të parë dhe ku
Për Petroviq, asociacioni nuk duhet të ketë kompetenca ekzekutive Zëvendëskryeministri i Kosovës Sllobodan Petroviq shprehet se asociacioni i komunave me shumicë serbe nuk duhet të krijo
Petroviç, 2 prill të arrihet marrëveshja Zëvendëskryeministri serb në Qeverinë e Kosovës, Sllobodan Petroviç tha se pret që më 2 prill të arrihen “pajtime konkre
LSDM shpall fitore në Qendër, Gjorgje Petrov, Veles dhe Strumicë LSDM ka shpallur fitore në Qendër, Gjorgje Petrov, Veles dhe Strumicë ndërsa njoftojnë se janë në epërsi minimale në Kum
Petrovic: Nevojitet edhe pak kohë për pajtim në Bruksel Në qoftë se takohem me zv.kryeministrin e Serbisë, Aleksandar Vucic kjo do të realizohet për shkak të nevojës e jo kusht
LSDM: Jakimovski po e shet komunën si të ishte cirk LSDM akuzon, Stevço Jakimovski se po keqpërdorë adminitratën e komunës Karposh për fushatën e tij parazgjedhore. Lidhja
Sllobodan: Nuk ka asnjë "Republikë Srpska" Krijimi i një "Republikë Srpska" apo autonomia për veriun nuk kanë qenë asnjëherë pjesë e dialogut politik që po zhvillo
Zv.kryeministri Petroviq në delegacionin e Kosovës në Bruksel Zëvendëskryeministri në Qeverinë e Kosovës, Slobodan Petroviq, ka konfirmuar se do të jetë anëtarë i delegacionit të Pri
Petrov: Ministria e Shëndetësisë, simbol i totalitarizmit (VIDEO) Protesta e opozitës sot vazhdoi para ndërtesës së Ministrisë për shëndetësi, institucion për të cilin thonë se është vet
LSDM: Kthejmë 42 mandatet ditën e zgjedhjeve Lidhja Social-Demokrate e Maqedonisë (LSDM) ka rikërcënuar se do të kthejë mandatet e 42 deputetëve të saj dhe të unioni
Petrov: Nuk do të marrim pjesë në zgjedhje Opozitës maqedonase i kanë ngelur vetëm pak orë deri në skadimin e afatit për dorëzimin e kandidaturave në KSHZ. Nënk
LSDM nuk merr pjesë në zgjedhje Sekretari dhe deputet i LSDM-së, Andrej Petrov, ka përsëritur për një televizion lokal qëndrimin e opozitës se nuk do të
Vizita e Fules, palët fshehin detajet Nga partia e Branko Cërvenkovskit as sot nuk zbardhën asnjë detaj nga vizita enigmatike e komisionerit për zgjerim në BE
Kosova ofron fondin për veriun Qeveria e Kosovës do të ofrojë formimin fondit për veriun e Kosovës në të cilin do të merrnin pjesë institucionet e Koso
LSDM: S'ka zgjedhje lokale pa parlamentare LSDM-ja është e përgatitur të bisedojë me VMRO-DPMNE-në për kandidatë të përbashkët për Strugën dhe Kërçovën, por për at
LSDM: Të shtunën, "Marshi i së vërtetës" Partia më e madhe opozitare maqedonase Lidhja Social-Demokrate e Maqedonisë do të organizojë të shtunën atë që ajo e qua
Petroviq, i paguar edhe Serbia Zëvendëskryeministri i Kosovës, Slobodan Petroviq, njëherësh ministër i Pushtetit Lokal, i cili është perfshire në insti
Petroviç: Platforma e Serbisë për Kosovën, nuk përputhet me realitetin Platforma e Serbisë është një dokument i papërputhshëm me realitetin dhe i pa harmonizuar me institucionet e Serbisë, ka