999 rezultate për

petrit

Në gjyqin e Nazime Vishës, gjyqtari ia kërcet gjumit (VIDEO) Një ditë më parë Gjykata e Tiranës dënoi me 15 vite burg Nazime Vishën me akuzën e vrasjes së Fiqiri Muçës. Gjatë seanc
AKK kërkon shkarkimin nga detyra të Petrit Selimit Agjencia Kundër Korrupsionit i ka kërkuar kryeministrit Hashim Thaçi dhe ministrit të Punëve të Jashtme, Enver Hoxhaj t
Mashalla Petriti! (FOTO LAJM) 15-vjetori i masakrës së Prekazit është përkujtuar sot edhe në Tiranë, ku para bustit të Adem Jasharit janë vendosur buk
Bashkëpronar në dy biznese të ndryshme, Selimi në konflikt interesi Agjencia kundër korrupsionit u shpreh të enjten se ekziston Konflikti i interesit në rastin e Petrit Selimi zëvendës Min
Komiteti Drejtues, LSI shpall rezultatet Lëvizja Socialiste për Integrim ka shpallur sot listën me emrat më të votuar që do të jenë pjesë e Komitetit Drejtues Ko
Vrasja në Yzberisht, bluza e vrasësit në dorën e viktimës Një copë nga bluza që mbante veshur vrasësi i Petrit Kurtit në momentin që e qëlloi për vdekje, shton shpresat e hetuesv
Ekzekutimi i pronarit të minimarketit, publikohen imazhet e vrasësit Kamerat e sigurisë së minimarketit në Yzberisht ku mbeti i vrarë Petrit Kurti kanë regjistruar imazhe të vrasësit të cil
Vrasja në Yzberisht, 10 mijë euro për informatorët Policia e Tiranës ka vendosur 10 mijë euro shpërblim për personin që do të japë informacion lidhur me autorin e vrasjes
Vrasje me armë zjarri në Yzberisht Vritet me armë zjarri në zonën e Yzberishtit, në Tiranë, pronari i një marketi. Petrit Kurti, 52 vjeç, ndërroi jetë në S
Petrit Vasili emërohet nënkryetar i Bashkisë së Tiranës Pas largimit nga Ministria e Shëndetësisë, Petrit Vasili sot emërohet nënkryetar i Bashkisë së Tiranës, duke zëvendësuar
Petrit Vasili, vice mayor of Tirana Petrit Vasili will be the new vice mayor of the Tirana Municipality. After leaving the Health Ministry, replaced by Vang
Rritet numri i përdoruesve të drogës, gjimnazistët më të rrezikuarit Shqipëria numëron rreth 5 mjë përdorues të multidrogave ndërsa nga viti 1995 numri i përdoruesve të drogës kaardhur duke
Masakra e Cërrikut, Gjykata liron organizatorin dhe dy të tjerë Lirohen nga burgu 3 anëtarë të bandës së Cërrikut, njëri prej tyre i konsideruar nga prokuroria si organizatori i vrasje
Petriti: BB, program i montuar Ish-banori i shtëpisë Big Brother 4, Petrit Bylykbashi, mendon se spektakli i BB-së nuk është një “reality show”, por ve
“Spiunia” e Kamishit, bashkëpunëtore e zëvendësministrit Selimi Petrit Selimi e Shkëlzen Maliqi, janë pronar të 5 kompanive , shkruan Bota Sot "Mikesha" serbe e Albin Kurtit (sipas pr
Referendumi sjellë bumerang Ish-ndërmjetësi i BE-së për Kosovën në konferencën e Rambujesë, Wolfgang Petritsch, ka thënë se nëse Serbia mbështet ref
Petrit Vasili sulmon Bankën Botërore Ministri i Shëndetësisë, Petrit Vasili mohoi përgjegjësinë e instituticonit që ai drejton në anullimin e tenderit për bl
LSI mbron Vasilin nga "sulmet" personale Lëvizja Socialistë për Integrim është hidhet në kundërsulm për të mbrojtur ministrin e shëndetësisë Petrit Vasili, i cil
Petrit Selimi përkrah ministrit të jashtëm Enver Hoxhaj, ministër i jashtëm tashmë i ka dy zëvendës që do ta ndihmojnë në punët e tij. Ibrahim Gashi i AKR-së dhe P
Petritsch: Recognition of Kosovo from Serbia, the time has not come yet Austrian diplomat Wolfgang Petritsch, asked if Serbia can now ,following the arrest of Mladic to be accepted into the EU