999 rezultate për

petrit

Petrit Selimi: Isa kryeministër Petrit Selimi është zyrtari i parë i PDK-së që thotë se kryeministri i ardhshëm i Kosovës do të jetëe Isa Mustafa. “K
Haradinaj homazhe në nder të Petrit Bushatit (FOTO LAJM) Lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj ka njoftuar përmes Facebook-ut të tij personal se ka zhvilluar në Tiranë homazhe në nd
Ndërron jetë ambasadori i Shqipërisë në Maqedoni, Petrit Bushati Ambasadori i Shqipërisë në Maqedoni, Petrit Bushati ka ndërruar jetë pas një sëmundje të rëndë nga e cila vuante prej di
Selimi: Hoxhaj nuk ka thënë të luftohet në Siri Institucionet e Kosovës dhe ministri i Jashtëm, Enver Hoxhaj asnjëherë nuk ka bërë thirrje që të luftohet në Siri. Kë
Petrit Selimi: Lavdrim Muhaxheri, propagandë e Serbise Zëvendësministri i Jashtëm i Kosovës, Petrit Selimi është shprehur se Lavdrim Muhaxheri është propagandë e Serbisë. A
Moda më e re nga partia e Thaçit, "selfie" me rreth dore Pas "selfieve" të famshme, kryeministri në largim Hashim Thaçi ka bërë "modë" diçka tjetër. Pjesëtarë të partisë së P
Petrit Ame, lidhja me botën e krimit dhe të armëve Në qendër të skemave të NATO-s përt personat e lidhur me botën e krimit, është dhe Petrit Ame. Ky personazh është nga
Petrit Vasili dhe Kejdi Mehmetaj festojnë ditëlindjen Grupi Parlamentar i LSI-së ka festuar sot ditlindjen e deputetëve Petrit Vasili dhe Kejdi Mehmetaj. Lajmi bëhet i ditur
Kapen me armë, pranga 2 vëllezërve Policia e Tiranës arreston dy vëllezër, të cilëve iu sekuestrua një sasi municionesh. Gjatë një operacioni të koduar ‘M
Petrit Bushati do të jetë ambasador i Shqipërisë në Maqedoni Diplomati Petrit Bushati do të jetë ambasadori i ri i Shqipërisë në Maqedoni. Propozimi për kandidaturën e tij është
Ali Ahmeti e Petrit Malaj “Qytetarë Nderi” të komunës Margegaj Kryetari i BDI-së, partisë shqiptare në Maqedoni, Ali Ahmeti është nderuar sot në komunën Margegaj në qytetin Bajram Cur
Zbuloi eksplozivin, medalje për efektivin e Gardës Ministri i Punëve të Brendshme Saimir Tahiri i akordoi Medaljen “Për Trimëri” efektivit të Gardës së Republikës, Petrit
Peticion për strehimin e Petrite Xhaferit (VIDEO) Qindra qytetarë kanë firmosur peticionin me anë të të cilit i kërkojnë ministrit të Punëve Sociale Erion Veliaj dhe inst
Kreditë e buta, ja lista e përfituesve Këshilli Bashkiak i Tiranës miratoi të hënën listën me 679 persona të cilët kanë përfituar kredi të butë për strehim.
Bashkia premton strehimin e 78-vjeçares Bashkia e Tiranës po merret me 78-vjeçaren e pastrehë Petrite Xhaferri, e cila po jeton në qiell të hapur që prej 20 dit
Petrit Vasili zgjidhet kreu i grupit parlamentar të LSI-së Update- Petrit Vasili është zgjedhur në mbledhjen e grupit parlamentarë të Lëvizjes Socialiste për Integrim në krye të
Atentat në Laprakë, plagoset Petrit Marku (FOTO LAJM) Një i plagosur rëndë dhe 2 të tjerë më lehtë është bilanci i një atentati me eksploziv në një makinë në lëvizje në Lapra
LSI: Jo hakmarrje politike por reformim të administratës Lëvizja Socialiste për Integrim shprehu sot shqetësimin në lidhje me strehimin e familjeve rome. Në një konference për s
Gjendet Rolex-i 30 mijë euro i Shkëlzen Berishës, pranga 3 personave Policia e qytetit të Shkodrës ka arrestuar tre persona, të dyshuar se kanë grabitur zyrën e Lëvizjes Socialiste për Inte
Dhunohet komisioneri i PS-së, policia: Jo për arsye politike Një komisioner i Partisë Socialiste në fshatin Nangë të rrethit të Kukësit është dhunuar me tytë pistolete nga disa bash