999 rezultate për

petrit

"Arrestimi i përdhunuesit", Petrit Vasili: Kryeministri qenka vetë horri Kryetari i Grupit Parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili ka reaguar pas arrestimit të djalit të deputetit të PS-së, Rexhep
Atentate, grabitje e rrëmbime, krimet e bujshme të "Tukut" të Niklës Mëngjesin e sotëm policia e Shtetit ka blindur Niklën e Krujës duke ushtruar kontrolle për të shkatërruar bandën e njohu
U kapën nga RENEA dhe FNSH, bëmat e bandës së rrezikshme të Niklës Mëngjesin e sotëm policia e Shtetit ka blindur Niklën e Krujës duke ushtruar kontrolle për të shkatërruar bandën e njohu
Ambasadori austriak: Rusia dhe aventurat Neo-Ottomane rrezikojnë Ballkanin Një debat interesant është zhvilluar në mes dy “ujqve të vjetër” të politikës botërore në Ballkan, ekspertit amerikan Da
Haki Abazi nxjerr emrin e Petrit Selimit në një skandal korrupsioni Analisti dhe njohësi i zhvillimeve politikë në Kosovë, Haki Abazi, përmes një postimi në facebook, ka thënë se krimi dhe
Vrasja në Kamëz, babai i të dënuarit largohet nga Shqipëria Gjykata dha vendimin "arrest me burg" për dy vrasësit e Agim Bucit gjatë një grabitjeje pak kohë më parë në Kamëz. Po
Marjo u vra nga gjaksit? Familjarët tregojnë të vërtetën e hakmarrjes Ndërkohë që Petrit Gjuzi është shpallur në kërkim për vrasjen e Mario Majollarit, familjarët e tij mohojne krimin. Fa
Diplomati austriak rrëfen arrestimin e Gjuriçit dhe takimin sekret Thaçi - Vuçiç Diplomati austriak Wolfgang Petritsch mendon se edhe pas takimit sekret Thaçi-Vuçiç në Uashington do të duhet kohë para
Kur Petrit Vasili kërcënonte me bukën e gojës mijëra infermierë që t'i paguanin 3 000 euro "Kristalit" Policia ka arrestuar sot me urdhër të prokurorisë së Tiranës Ahmet Muça, pronarin e ish-universitetit privat "Kristal".
Po Petrit Vasili kur do të arrestohet? Arrestimi i pronarit të ish-Universitetit "Kristal" është lajmi kryesor i ditës së sotme. Prokuroria e akuzon Muçen se k
Humb jetën në aksident zyrtari i ISHSH në Kukës Ditën e djeshme ka humbur jetën në një aksident rrugor kryeinspektoriati i degës së ISHSH, Qarku Kukës, Petrit Shehu.
Profesori i drogës i arrestuar sot, i biri i biznesmenit të njohur në Tiranë Një të arrestuarit e sotshëm nga Policia e Tiranës në kuadrin e një operacioni anti-drogë të koduar si “Profesori” u arr
Diplomati gjerman thotë se po rrezikohet dialogu Kosovë-Serbi Vrasja e Oliver Ivanovic seriozisht vuri në pikëpyetje dialogun Beograd-Prishtinë. Kësisoj ka vlerësuar ish -emisari spe
Marku bën një tjetër lëvizje, heq nga puna të zgjedhurin e Llallës Kryeprokurorja Arta Marku ka bërë një tjetër lëvizje të rëndësishme në Drejtësi. Pas shkarkimit të prokurores Rovena
LSI i ka hapur luftë të huajve, por ja çfarë po bën Meta (FOTO LAJM) Ndërkohë që ka lënë Luan Ramën dhe Petrit Vasilin të merren me ndërkombëtarët, Presidenti Ilir Meta ka gjetur kohë që të
Petritsch: Ka ardhur koha që Vuçic t'i zgjidhë konfliktet me Kosovën Ish – emisari special i Bashkimit Europian për Kosovën dhe ish – përfaqësuesi i lartë i bashkësisë ndërkombëtare për Bos
Diplomati austriak alarmon për situatën në Kosovë Kosova është pranë dështimit dhe shumë e ndarë. Kështu vlerëson diplomati austriak, Wolfgang Petritsch, që në vitet 1
"Profecia" e Petrit Vasilit për drogën një javë më parë (VIDEO) Sëfunmdi ka shpërthyer skandali në politikën e Tiranës pas arrestimit të Moisi Habilajt në Itali dhe publikimit të përgj
Përplasja e makinës së policisë, prokuroria "merr në dorë" situatën Pas ngjarjes së Elbasanit ku një makinë e blinduar ka përplasur makinën e policisë ka reaguar drejtuesi i Prokurorisë pë
NDODH NË SHQIPËRI/ Pronari i Audi-t që goditi policinë padit 6 policë në prokurori (VIDEO) Veprimet e oficerëve të policisë natën e 18 Shtatorit në Elbasan, ku u godit makina e numrit dy të policisë së këtij qyt