999 rezultate për

peticioni

“Kjo qeveri meriton shkarkim” (FOTO-LAJM) Në ditën e 8 Marsit, një grup grash ka nënshkruar sot një peticion me synim mbështesjen e nismës “Kjo qeveri meriton shk
Çështja e lumit Radika shkon në Parlamentin Evropian Emir Alili nga Reka i cili jeton në Itali është shprehur se çështja e devijimit të lumit Radika mund të diskutohet edhe
Ahmeti e Thaçi nuk u bënë pjesë e 103 mijë nënshkrimeve për UÇK-në Peticioni për UÇK-në ka mbledhur mbi 103 422 mijë nënshkrime. Lidhja e Diasporës e Shqiptarëve të Maqedonisë, javën e ar
Izet Zeqiri firmos peticionin për UÇK-në (FOTO LAJM) Përveç qytetarëve dhe ish pjesëtarëve të UÇK-së, peticionin po e nënshkruajnë edhe disa politikanë. I fundit në këtë lis
Osmani nënshkruan në peticionin e UÇK-së Kryetari i RDK-së Rufi Osmani bashkë me disa bashkëpunëtorë ka nënshkruar sot në peticionin e ish ushtarëve të UÇK-së që
OVL-UÇK kërkon të mblidhen 100 mijë nënshkrime Që nga data 13 shkurt ka nisur mbledhja e nënshkrimeve për peticionin që ka për qëllim nxjerrjen e një ligji me të cili
Peticioni drejtuar NATO-s merr mbështetje brenda dhe jashtë Maqedonisë Iniciativa e Organizatës së Veteranvëve të Luftës dhe Lidhjes së Diasporës Shqiptare për Maqedoni për nënshkrimin e një
Champions, Ibra kënaqet edhe me gjysëmfinalet Zlatan Ibrahimoviç ka përsëritur dëshirën e tij për të fituar Champions League para se të tërhiqet nga futbolli. 32-vjeç
LDSHM peticion për Ligjin e ish-ushtarëve të UÇK Lidhja e Diasporës Shqiptare për Maqedoninë, ashtu siç kishte paralajmëruar sot bëri publike peticionin për nxjerrjen e
Iu shënon dy gola, CR7 goditet me çakmak (FOTO LAJM) Real Madrid është finalisti i parë i Copa del Rey duke projektuar një "El Clasico" në finalen e këtij kompeticioni. "Los
Yjet që i mungojnë Botërorit, shtohet lista (FOTO LAJM) Kupa e Botës "Brazil 2014" do të ketë sharmin e duhur për të ngritur këtë kompeticion aty ku i takon, në majat e futboll
Neymar "hija" e Messit, tripletë për 13 minuta (VIDEO) Barcelona e ka patur mjaft të lehtë fitoren përballë Celtic në ndeshjen e fundit të fazës së grupeve të Champions League
Gafa e UEFA-s: Benfica-Zenit, finalja e Champions-it Eshtë rrugë e gjatë dhe në fakt ende nuk ka nisur. Por në finalen e Champions League më 24 Maj të vitit të ardhshëm do t
LinkedIn njeh shtetin e Kosovës Kosova është rradhitur në listën e shteteve që rrjeti profesionist LinkedIn zotëron. Kështu çdo përdorues nga Kosova i k
Peticioni per Shqiperine Natyrale, AK sulmon Koco Danajn Aleanca Kuq e Zi po ndjek me vemendje inisiativen individuale te z.Koco Danaj per mbledhjen e firmave qe sipas tij konsi
U dorëzua peticioni kundër Amnistisë Update- Grupi i organizatave të shoqërisë civile, dorëzuan sot në Presidencën e Kosovës peticionin për ndryshimin e proj
Peticioni kundër Ligjit të Amnistisë, nesër në Presidencë Numri i nënshkrimeve për peticionin kundër Ligjit të Amnistisë, ka arritur në 12.764, shkruan Telegraf. “Grupi i Orga
Peticioni, 12 mijë e 564 nënshkrime kundër Ligjit për amnisti Ligjin për amnisti e kundërshtohet nga 12 mijë e 564 qytetarë. Ilir Deda, drejtori i KIPRED-it, pohoi se për më pak se p
Peticioni për aministinë, arrin në 3 mijë numri i nënshkruesve Ka shkuar në tre mijë numri i qytetarëve që kanë nënshkruar peticionin në kundërshtim të Projektligjit për amnisti, gjat
Peticioni, mbi 13 mijë firma kundër testit ekstern Mbi 13 mijë nënshkrime janë hedhur brenda vetëm shtatë ditësh në peticionin e organizuar nga Forumi Rinor i Arsimit (FRA