999 rezultate për

peticioni

Peticion UEFA-s: Dëno Serbinë për racizëm ndaj shqiptarëve Peticioni drejtuar UEFA-s ka kapur shifrën e 12500 nënshkrimeve deri tani dhe numri sa vjen e rritet. Ky peticion ka nis
Top 10 fantastikët e Champions-it, Maldini më mirë se CR7 (FOTO LAJM) Champions League është kompeticioni më i rëndësishëm në Europë dhe çdo futbollist që ka marrë pjesë aty, ka tentuar të l
Zvicër, peticion kundër rastit "Monstra" Sot pritet që në disa qytete të Zvicrës të nisë mbledhja e nënshkrimeve për peticionin kundër dënimit të gjashtë shqipta
Mesazh kërcënues për një prej nismëtarëve të peticionit për shkarkimin e Fullanit Kërcënohet një prej nismëtareve të peticionit që është ndërmarrë për shkarkimin e guvernatorit të Bankës së Shqipërisë A
Drejtësi për gratë e dhunuara në luftë Sot pritet të shpallen rezultatet e nënshkrimeve në përkrahje të grave të dhunuara, me qëllim që çështja të shkojë në OK
Gjakova kërkon drejtësi Personat që kanë marrë përsipër të mbledhin firma për të dënuar dhunuesit dhe përdhunesit e grave gjatë luftës, kanë dal
Drejtësi për gratë e dhunuara gjatë luftës Ka nisur të nënshkruhet peticioni për të kërkuar drejtësi për gratë e dhunuara gjatë luftës së fundit në Kosovë. Krye
Gratë e dhunuara në luftë, nis nënshkrimi i peticionit Nën drejtimin e zëvendëskryeministres, Edita Tahiri, u mblodh sot mbledhja e Bordit Drejtues të Peticionit “Kërkojmë Dre
Shqipëria mund të futet në BE por Dibra akoma nuk është pranuar në Shqipëri Dr Gëzim Alpion - Siç mund të jeni në dijeni, Kryeministri Edi Rama zgjodhi heshtjen nga shtatori 2013 deri më 10 maj 20
Prapaskenat, peticioni i LSI për një ministër të PS nisi pas një dreke Deputetët e Lëvizjes Socialiste për Integrim kanë marrë vendimin për t’iu drejtuar Edi Ramës për lëvizjen e të paktën nj
New York Times: Sa lehtë të trukosh Botërorin Pas denoncimit të shefit të sigurisë së FIFA-s, Mutschke, i cili bëri të ditur se Botërori gjendet nën rrezikun e bastev
58 intelektualë shqiptarë peticionin kundër homoseksualëve Deri më tani 58 intelektualë dhe njerëz të njohur në fusha të ndryshme i janë bashkuar peticionit pro familjes dhe kundë
CR7: Ëndërroj një finale Portugali-Brazil Fitues i "Topit të Artë 2013", finalist i Champions League, dhe në garë për titullin e Primera Division. Viti 2014 i Cri
Bilbao, tripletë që "certifikon" Champions-in (VIDEO) Një fitore që certifikon Championsin për Bilbaon. Athletic fitoi 3-0 me Rayo Vallecanon në transfertën e Madridit, që kë
CR7 fikson objektivat: Dua Tripletën Pasi mundi Barcelonën dhe çoi në shtëpi trofeun e Copa del Rey Real Madrid kërkon ti shkojë deri në fund edhe Champions
Nga Kupa te Bayerni, java e shenjtë e Casillas Nga finalja e Copa del Rey në takimin e madh me Bayern Munchen: është kjo java e shenjtë për Iker Casillas. Pas pushtimi
Gjermania refuzon kërkesën për largimin e memorialit rus Një ditë më parë është kërkuar largimi i memorialit në Berlin i cili përkujton tanket ruse gjatë Luftës së Dytë Botërore
Peticion për largimin e një memoriali rus në Gjermani Një e përditshme gjermane ka filluar organizimin e një peticioni për të hequr memoralin e tankeve rusë në Berlin, i cili
NLQ i dorëzon Kuvendit një peticionin me mbi 13 mijë nënshkrime Kryetari i Kuvendit të Kosovës Jakup Krasniqi, ka pranuar sot nga përfaqësuesit e Nismës Legjislative të Qytetarëve peti
AAK mbledh mbi 30 mijë nënshkrime për rrëzimin e qeverisë Burim Ramadani, sekretar i përgjithshëm i AAK-së, ka deklaruar se janë mbledhur 30 mijë nënshkrime nga qytetarët për pet