999 rezultate për

peticioni

Opozita: Mbi 101 mijë qytetarë nënshkruan peticionin kundër "Zajednicës" Përfaqësuesit e tri subjekteve opozitare, Vetëvendosjes, AAK-së dhe Nisma për Kosovën njoftuan se për dhjetë ditë të pet
Selimi: Kryeministri konfuz dhe i disbalancuar në qëndrimet e tij Deputeti i lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi reagon ndaj deklaratave të kryeministrit Isa Mustafa, i cili ka thënë se
Haradinaj: Protestat, pas peticionit Lideri i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, vazhdon të këmbëngulë se dy marrëveshjet e fundit të Qever
VV: Policia presion ndaj qytetarëve që nënshkruajnë peticionin Lëvizja Vetëvendosje, në Vushtrri pretendon se në vendin ku po mblidhen nënshkrimet e qytetarëve, gjatë gjithë kohës po
Opozita nis peticionin kundër "Zajednicë" dhe demarkacionit me Malin e Zi Lidërit e opozitës së bashkuar në Kosovë, ai i Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Ymeri, i AAK-së, Ramush Haradinaj, si dhe i
54, 829 nënshkrime për liberalizimin e vizave Fondacioni i Kosovës dhe partnerët e tij, sot bëjnë dorëzimin e 54, 829 nënshkrimeve të mbledhuara për fushatën për libe
Peticioni për liberalizim nesër i dorëzohet Zbogarit dhe Çollakut Fondacioni i Kosovës për Shoqëri të Hapur dhe partnerët e tij, nesër me datë 15.09.2015 bëjnë dorëzimin e 54, 829 nënshk
Superliga, edhe këtë sezon me rivalitet të egër Nëse dikush kishte ende ndonjë dyshim se kampionati I fundit ishte më i miri i pas viteve 90, suksesi i Skënderbeut në C
4 pikat që vendosën për dënimin e Kukësit Vendimi i marre nga Komisioni Disiplinor i UEFA-s diten e sotme për ngjarjet në sfidën e turit te trete te Europa League
Nis peticioni për liberalizimin e vizave Sot nis nënshkrimi i peticionit nëpërmjet të cilit qytetarët e Kosovës i drejtohen autoriteteve të Bashkimit Evropian dh
Top 10 ekipet me më shumë gola në Champions (FOTO LAJM) Fitorja e mbrëmshme e Barcelonës përballë PSG-së nuk ishte e rëndësishme vetëm për kalimin në gjysmëfinalet e Champions
Shqipëria përfaqësohet për të dytin vit radhazi në kompeticionin ndërkombetar "JESSUP" në Washington DC Konkursi Ndërkombëtar Jessup, nën administrimin e ILSA-s bashkon studentë të drejtësisë nga i gjithë globi. Tashmë n
Nënshkruani peticionin për ndërtimin e Rrugës së Arbërit Dibra është një nga krahinat më të pazhvilluara në Shqipëri. Rruga e Arbërit do të lidhë Dibrën me rajonet e tjera të ve
Koncensioni i parkingjeve në Tiranë, qytetarët nisin peticionin Qytetarët kanë nisur të nënshkruajnë një peticion për të kundërshtuar nismën e bashkisë për dhënien me koncesion për 35
A mund ta shkarkojë ministrin serb peticioni i gjakovarëve? (FOTO LAJM) Rreth 2 mijë nënshkrime janë mbledhur që prej orës 11:00, kur ka nisur peticioni në Gjakovë për kallëzim penal ndaj mini
Diaspora peticion kundër "Monstrës" Aktivistë të diasporës shqiptare në Zvicër ditën e enjte do të dorëzojnë një peticion kundër rastit "Monstra" në Parlame
Barça-PSG, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Në Grupin F çështja e kualifikimit pak a shumë ishte e qartë që në fillim kur u hodh shorti, sidoqoftë Paris Saint Germa
"Vota emigrantëve online", peticioni firmoset edhe në Tiranë (FOTO LAJM) Pas tubimeve në Vienë, Baden, Bruksel, Berlin e Hamburg, ku u mblodhën votat e emigrantëve shqiptarë, Aleanca KuqeZi ësh
CR7, vetëm një gol nga rekordi i Raulit (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo shënoi ndaj në minutën e 23 të ndeshjes Liverpool-Real Madrid golin e parë të ndeshjes dhe golin e tij
Peticion UEFA-s: Dëno Serbinë për racizëm ndaj shqiptarëve Peticioni drejtuar UEFA-s ka kapur shifrën e 12500 nënshkrimeve deri tani dhe numri sa vjen e rritet. Ky peticion ka nis