999 rezultate për

peter

Dortmud dëshiron Peter Bosz si menaxherin e ri Dortmund dëshiron që Peter Bosz si menaxher i tyre të ri. Bosz, 53 vjeç, mendohet tu ketë bërë përshtypje drejtuesve
Vdekja e 15-vjeçares, ç'po ndodh me mjekun që tentoi vetëvrasjen Anestezisti Tefik Zhurda, që tentoi vetëvrasjen pas komplikacionit të rrallë hipetermia malinje, që i ndodhi me paciente
Rusia akuzon tre të dyshuar për shpërthimin në Shën Petersburg Autoritetet në Rusi kanë thënë se kanë ngritur aktakuzë ndaj tre të dyshuarve për shpërthimin në metronë e Shën Petersbu
Ajsbergu gjigant shkëputet nè Groenlands, NASA publikon pamjet (FOTO LAJM) Një masë gjigande akulli është duke u shkëputur në veriperëndim të Groenlandës dhe pamjet vijnë nga NASA. Gjatë një m
Rritet numri i viktimave nga shpërthimi në Shën Petersburg Autoritetet ruse kanë bërë me dije se një grua, e cila ishte plagosur në shpërthimin e 3 prillit në metronë e Shën Peter
Rrihet për vdekje kritiku i Putinit, ndërron jetë gazetari rus Gazetari i njohur për kritikat ndaj Putinit dhe shkrimet kundër tij, ka gjetur vdekjen pasi është rrahur me pasojë vdekj
U rrah nga persona të panjohur, ndërron jetë gazetari kritik ndaj Putin-it Një gazetar i njohur rus, i njohur për artikujt që kritikonin qeverinë ruse dhe presidentin Vladimir Putin, ka vdekur në
I dyshuari për organizimin e sulmit në Shën Petersburg pranon fajin Azimov Abror Akhralovich, i dyshuari për sulmin me bombë në Shën Petersburg ku humbën jetën 14 persona, ka pranuar fajin
DETAJE/ Sulmuesi i Shën Petersburgut u dëbua nga Turqia (FOTO LAJM) Janë zbuluar detetaje të reja lidhur me sulmuesin e Shën Petersburgut, i cili më 3 prill hodhi veten në erë në një tren
Shkon në 15 numri i viktimave nga sulmi në Shën Petersburg Ka shkuar në 15 numri i viktimave nga shpërthimi i 3 prillit në metronë e Shën Petersburgut. Zëvendësguvernatorja e S
Shpërthim i fuqishëm në një apartament Shën Petersburg Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në një apartament në Shën Petersburg në Rusi. Në vendin e ngjarjes kanë mbërrit
Identifikohen viktimat e shpërthimit në Shën Petersburg Janë identifikuar viktimat e para të shpërthimit në metronë e Petersburgut. Shpërthimi i të hënës në mes të dy stacio
Publikohen pamje të reja të kamikazit që hodhi veten në erë në Shën Petersburg (FOTO LAJM) Komiteti hetues rus ka konfirmuar identitetin e kamikazit që aktivizoi bombën në metronë e Shën Petersburgut. Identit
Sulmi në metronë e Shën Petersburgut mund të jetë kryer nga një kamikaz Shpërthimi në metronë e Shën Petersburgut është shkaktuar nga një bombë që ka mundësi të jetë shpërthyer nga një person,
Ministri rus: Sulmi në Shën Petersburg hakmarrje për Sirinë? Cinike! (FOTO LAJM) Ministri i Jashtëm i Rusisë Sergei Lavrov, ka thënë sot se është w ulët dhe cinike që ta quash akt hakmarrës ndaj Rusisë
Identifikohet autori i sulmit në Shën Petersburg (FOTO LAJM) Autoritetet kanë identifikuar atentatorin, i cili dyshohet se kreu sulmin në metronë e Shën Petersburgut. Ai është me or
Sulmi në Shën Peterburg, dalin pamjet e tmerrshme të shpërthimit (VIDEO) 12 të vdekur dhe rreth 50 të plagosur është bilanci tragjik i sulmit të djeshëm në një tren në Shën Petërsburgut në Rusi
Sulmi në Rusi, Shën Petersburgu shpall tri ditë zie Autoritetet e Shën Petersburgut kanë shpallur tri ditë zie pas për disa shpërthimeve në metro-në e qytetit që i morën je
Parandalohet një sulmi i dytë me bombë në metronë e Shën Petersburgut Komiteti anti-terror i Rusisë, ka bërë të ditur se kanë gjetur një bombë tjetër të cilën e kanë çaktivizuar në një staci
Putin ngushëllon familjet e viktimave të metrosë së Shën Petersburgut Një shpërthim i fuqishëm ka tronditur sot Rusinë, ndërsa mediat ndërkombëtare raportojnë se 10 persona kanë ndërruar jet