999 rezultate për

peshkaqen

Peshkaqeni më i rrezikshëm në botë në përpjekje për të kapur karremin (FOTO & VIDEO) Pamje mahnitëse të peshkaqenit më të rrezikshmën në botë, janë kapur nga fotografi Yirui Heng, nga Singapori, i cili së
Kapet peshkaqeni 480 kg në Durrës (FOTO & VIDEO) Peshkatarët e Durrësit kanë kapur një peshkaqen që peshon 480 kilogramë me gjatësi 4.5 metra i gjatë. Kjo video e d
Shkencëtarët: Shtohen peshkaqenët me dy koka Sipas shkencëtarëve çdo herë e më shumë po përhapen peshkaqenët me dy koka dhe mendohet se ky fenomen ka nisur që në 200
Të bësh sërf në prani të peshkaqenëve (VIDEO) Byron Bay në bregdetin australian njihet si një nga zonat më te rrezikshme nga peshkaqenët. Megjithatë ky fakt nuk i
Peshkaqeni gjigant “tmerron” peshkatarët në Ksamil (FOTO LAJM) Peshkatarët në Sarandë janë tmerruar nga ajo që panë në rrjetat e tyre teksa po peshkonin në ujërat afër Ksamilit. T
Njihuni me "mbretëreshën nënujore" që zhytet krah peshkaqenëve (FOTO LAJM) Një modele nga Tahiti që qëndron nën ujë me disa nga krijesat detare më të rrezikshme ka bërë një set fotosh të mrekullu
Rihanna me një tatuazh të ri për Drake Ditët e fundit Rihanna dhe Drake kanë bërë zyrtare romancën e tyre. Në shenjë dashurie këngëtarja ka bërë edhe një tatua
Zhytësi tenton të ndihmojë peshkaqenin gjatë lindjes por gjerat nuk shkuan ashtu siç pritej(VIDEO) Peshkaqeni mbetet një kafshë shumë e rrezikshme pavarsisht situatës ku ndodhet. Një situatë e rrezikshme dhe aspak e
“Peshkaqeni” Phelps: Tërhiqem! Michael Phelps i cili arriti të rrëmbente medaljen e 23-të të artë në Lojërat Olimpike ka zyrtarizuar për tifozat se do
Studim/Peshkaqenët e Grenlandës jetojnë deri në 400 vjet Sipas shkencëtarëve në bazë të një hulumtimi peshkaqenët janë vërtebrorët më jetëgjatë në botë. Ata kanë hulumtuar m
Ky është vertebrori më jetëgjatë në tokë Peshkaqenët e Greenland-it kanë fituar kurorën si vertebrorët( kafshë me shtyllë kurrizore) më jetëgjatë në tokë. K
"Peshkaqeni" Felps në histori, fiton medaljen e 21 të artë Majkëll Felps i shtoi dy medalje të tjera të arta bilancit të tij të frikshëm të triumfeve olimpike. Notari i cili ka ma
Peshkaqenët e bardhë në Afrikën e Jugut drejt zhdukjes Sipas një studimi gjashtë vjecar nga Universiteti Stellenbosch, numri i peshkaqenëve të bardhë në Afrikën Jugore ka rënë
Peshkaqeni 3.5 metra terrorizon peshkatarët (VIDEO) Një grup peshkatarësh në Austral, janë tmerruar nga një peshkaqen, rreth 3.5 metra i gjatë, i cili i ka ardhur rrotull v
Peshkaqeni 3.5 metra shokon peshkatarët (VIDEO) Një peshkaqen i madh, rreth 3,5 metra i gjatë ka terrorizuar një grup peshkatarësh në Australi. Ata e kanë filmuar këtë
Kapet peshkaqeni 4 metër i gjatë në Vlorë Disa peshkatarë kanë kapur sot në ujërat e Vlorës një peshkaqen rreth katër metër i gjatë. Peshkaqeni peshon rreth 40
Një peshkaqen terrorizon pushuesit në Florida (VIDEO) Një ngjarje disi e frikshme ndodhi në plazhin e Hollywoodit të Floridas, teksa njerëzit që kishin dalë për të shijuar de
Peshkaqen me bisht në Zelandën e Re (FOTO LAJM) Një krijesë e pazakontë me sy të mëndhenj ka tmerruar njerëzit në një plazh të Zelandës së Re. Turisti Martin Stehlik, n
Sërf nën shoqërinë e 5 peshkaqenëve (FOTO LAJM) Një sërfiste në gjirin e Afrikës së Jugut ka bërë sërf pa vënë re se ishte e rrethuar nga pesë peshkaqenë. Gruaja e ulur
Tahiri: Unë "Sajme Qorri", Shkëlzeni "sy-peshkaqeni" Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri, në një intervistë për Arjan Çanin iu përgjigj një sërë pyetjesh të moderatorit. T