E FUNDIT/ Zhbllokohet sfida, Monchengladbach-Man City (VIDEO)
999 rezultate për

peshkaqen

Luana bëhet gati për not me peshkaqenët (FOTO LAJM) Pushimet dimërore të Luana Vjollcës duket se janë përvëluese në krahasim me ditët e ftohta që po përjeton Shqipëria.
E pazakontë, krokodili përleshet me peshkaqenin (VIDEO) Një momente jashtëzakonisht interesant në një luftë mes krokodilit për ushqim është zënë nga një kamerë. Jonathan Keh
Nga çizmet e Kryemadhit tek dorashkat e "peshkaqenit", si u dukën sot deputetët (FOTO LAJM) Seanca e sotme plenare është zhvilluar nën tensione të forta dhe një gjuhë rrugaçërore nga të dyja kampet politike, megj
Nuk është film, këto fotografi kanë mahnitur botën (FOTO LAJM) Një zhytës në SHBA ka mundur t'i afrohet shumë afër peshkaqenit që mendohet se është më i madhi në botë,shkruan albeu.co
I shpëtoi peshkaqenit, gjaprit dhe ariut, ky djalë ka shumë fat Quhet Dylan McWilliams, 20-vjeçari nga Kolorado, që më 19 prill mbijetoi pasi u gjend ballë për ballë me një peshkaqen T
Momente shokuese, sërfisti sulmohet nga peshkaqeni vdekjeprurës Pamje dramatike kanë shokuar pushuesit në Australi. Një serfist është sulmuar nga një peshkaqen i bardhë, teksa të tj
Hero apo jo? Peshkatari shpëton 98 peshkaqenë Një peshkatar ka shpëtuar 98 peshkaqenë ende të palindur, teksa nëna e tyre kishte ngordhur pasi ishte sulmuar nga një t
Pas Durrësit, kapet një tjetër peshkaqen gjigant në Vlorë Një tjeter peshkaqen gjigant është kapur në brigjet tona, ku këtë radhë ka rënë në rrjetat e peshkatarëve të Himarës.
Pamje të rralla, peshkaqenët tigër shtrojnë gosti mbi trupin e balenës (VIDEO) Një filmim i rrallë është bërë në plazhin e Coolumit në Queensland. Droni ka filmuar një tufë peshkaqenësh tigër të c
Basha nxjerr emrin: Ky është "peshkaqeni" që nuk u kap sot Kryedemokrati Lulzim Basha e ka cilësuar një dështim operacionin për arrestimin e 27 personave në Shqipëri pasi sipas ti
"Peshkaqeni" çau rrjetën, kjo është "cironka" që u kap duke kërkuar Balilin në Sarandë FNSH dhe RENEA organizuan një operacion të gjerë në disa rrethe të vendit, përfshi ehde Sarandën duke kërkuar Klement Ba
Kapet peshkaqeni vrasës në brigjet e Vlorës (VIDEO) Një peshkaqen i përmasave të frikshme, 3 metra i gjatë dhe 100 kg është kapur 3 milje larg ishullit të Sazanit. “Ky ë
Peshkatari kap peshkun, por më pas vjen peshkaqeni Një grup miqsh po peshkon në brigjet amerikane të Massachustts kur papritur, një peshkaqen i madh i bardhë, del nga uji
Hodhi grepin të kapte peshk, por kap monstrën gjigante Një peshkatar britanik hodhi rrjetat në ujërat e gjirit irlandez dhe mbeti i shtangur kur pa se çfarë kishte peshkuar.
Tmerrohen pushuesit në Dhërmi, peshkaqeni ‘vizitor’ i papritur afër bregut (VIDEO) Dhjetëra pushues në Drimadhë janë tmerruar, pasi në breg është shfaqur një peshkaqen. Nga video e mëposhtme, peshkaqe
Ndërron jetë turisti nga sulmi i peshkaqenit Një turist ka vdekur pasi është sulmuar nga një peshkaqen në Detin e Kuq të bregut egjiptian. Thuhet se ai ishte çek dhe
Turistët në panik, peshkaqeni mbërrin në breg (VIDEO) Turistët janë përfshirë nga paniku sapo kanë parë që një peshkaqen ka mbërritur fare pranë bregut, fare pranë hapësirës
Ruani veten! Kapen dy peshkaqenë në Vlorë (FOTO LAJM) Dy bisha të vogla deti janë kapur ditën e sotme nga peshkatarët në detin Jon, në brigjet e Vlorës. Bëhet fjalë për dy
40 vite pritje, një peshkaqen i bardhë në ujërat e Majorkës Për herë të parë në më shumë se 40 vjet, një peshkaqen i bardhë i përmasave të mëdha është parë të notojë në ujërat përr
Terrorizohet peshkatari, rrethohet nga 30 peshkaqenëm (VIDEO) Ky është momenti i frikshëm kur një peshkatar është gjetur në një situatë vërtet tmerruese ku barka e tij është rrethuar