999 rezultate për

peshkaqen

Kapet peshkaqeni mbi 500 kg në Vlorë (FOTO LAJM) Një peshkaqen mbi 500 kg ka rënë gjatë natës në rrjetat e peshkatarëve të Vlorës. Peshkaqeni është kapur nga peshkata
Pamje që shihen një herë në jetë: Peshkaqeni sulmon breshkën, reagimi i peshkatarëve (VIDEO) Dy peshkatarë në Bahamas shpëtuan javën e shkur një breshkë deti, e cila po sulmohej nga një peshkaqen tigër. Kai Sur
Njihej si "Peshkaqeni", COVID-19 i merr jetën ish-kampionit të notit në Shqipëri Një nga notarët më të shquar në historinë e sportit shqiptar, Ilir Gjebrea ka humbur jetën si pasojë e infektimit me kor
"Peshkaqeni" Salillari merr edhe 1.4 miliardë lek nga taksat e shqiptarëve Një tender i zhvilluar së fundi në drejtorinë e përgjithshmë të rrugëve, e quajtur ndryshe Autoriteti Rrugor Shqiptar në
Peshkaqeni sulmon turistët në Sharm-El-Sheikh, 12 vjeçari humb krahun Një 12-vjeçar dhe personi që shërbente si guidë gjatë udhëtimit turistik, ranë pre e një sulmi të tmerrshëm peshkaqeni n
Peshkaqen në Vlorë? Turistët shokohen nga ajo që shikojnë (VIDEO) Peshkaqen në Vlorë? Turistët shokohen nga ajo që shikojnë. Pranë gadishullit të Karaburunit është parë një specie uj
U fut për të notuar, peshkaqeni i bardhë kafshon gruan Një grua është vrarë pasi është sulmuar nga një nga peshkaqen i bardhë, në shtetin e Maine në Shtetet e Bashkuara të Ame
Sarri: Ronaldo si peshkaqen, arrin çdo gjë Maurizio Sarri, trajneri i Juventusit, pas ndeshjes së fituar kundër Lazio, kërkon që skuadra e tij të shohë përpara dhe
U sulmua nga një peshkaqen, ndërron jetë sërfisti në Australi (VIDEO) Një person humbi jetën pasi u sulmua nga një peshkaqen i bardhë ndërsa po bënte sërf në një plazh në Australinë juglindo
E frikshme, notari noton ngjitur me peshkaqenin (VIDEO) Një notar ka notuar fare pranë një peshkaqeni në brigjet e Malagas në Spanjë. Turisti ka qenë në det kur pranë tij u
Theu masat e karantinës dhe shkoi të bënte sërf, i riu vdes nga sulmi i peshkaqenit Një djalë vetëm 26 vjec nga Kalifornia e SHBA-ve, i cili theu karantinën dhe shkoi për të bërë sërf, është sulmuar nga n
Krijesa të çuditshme shfaqen në Ksamil, qytetarët thonë se janë peshkaqenë (VIDEO) Mëngjesin e sotëm në Ksamil qytetarët kanë thënë se kanë parë krijesa të pazakonta në bregdet. Ato madje janë filmua
Futbollistit i ndodh tragjedia në Australi, mbytet dhe shqyhet nga peshkaqenët Një tragjedi ka ndodhur në brigjet e Twilight Beach, në Australi: Eric Birighitti, futbollisti australian 21 vjecar, ka
Një peshkaqen gjigant shfaqet në mes të Tiranës (VIDEO) Një peshkaqen gati dy metra i gjatë ka tërhequr mjaft kuriozitetin e qytetarëve të Tiranës gjatë mesditës së sotme në Ti
Peshkaqeni goditet për vdekje nga disa burra që bënë ‘selfie’ me të Një peshkaqen mjaftë i madh ka ngordhur pasi që ishte goditur nga disa persona. Peshkaqeni ngordhi në Auckland, në Ze
Këta janë peshkaqenët më të rrezikshëm në botë (FOTO LAJM) Ekziston një listë me peshkaqenët më të rrezikshëm në të gjithë botën. 1. Dhe ajo kryesohet nga peshkaqeni i madh i b
Peshkaqeni i prish aventurën 7-vjeçarit (VIDEO) Aventura me tavolinën e sërfit nuk ka shkuar siç duhet për këtë 7-vjeçar. Siç shihet edhe nga video e bërë publike ng
I gjetën dorën brenda peshkaqenit, gruaja e njeh nga unaza në gisht Dora e një 44 vjeçari është gjetur brenda stomakut të një peshkaqeni në Reunion Islands. Peshkaqeni ishte i llojit ti
I humbur prej ditësh, gjendet dora e turistit brenda një peshkaqeni Një turist skocez dyshohet se ka vdekur pasi gjetën një dorë në stomakun e një peshkaqeni. Ai rezulton i humbur që pr
I humbur prej 7 ditësh, dora e turistit gjendet brenda peshkaqenit Dora e një 44 vjeçari është gjetur brenda stomakut të një peshkaqeni në Reunion Islands. Peshkaqeni ishte i llojit ti