999 rezultate për

pervec

Gjorçev: Përveç punësimeve të pjesëmarrësve, asgjë tjetër konkrete Përveç punësimit të atyre që ishin pjesë e revolucionit laraman , ne nuk shohim një plan për rritjen e pagave dhe pensio
Juventus rikthen interesimin për Bellerin Sipas mediumit britanik The Guardian, Juventus pritet të hidhet në sulm për Bellerinin e Arsenalit për të tretën herë. B
Lum kokaine, përveç bananeve nga Kolumbia blejmë edhe këtë produkt të çuditshëm Deri dy vjet më parë, importet nga Kolumbia ishin minimale. Sipas të dhënave zyrtare të INSTAT, në vitin 2015, import
Përveç bananeve dhe kokainës, çfarë produkti tjetër ka ardhur nga Kolumbia Deri dy vjet më parë, importet nga Kolumbia ishin minimale. Sipas të dhënave zyrtare të INSTAT, në vitin 2015, importet
Përveç se u rrahën, Nainggolan humbi edhe një dhëmb mbrëmë ndaj Milanit (FOTO LAJM) Ai njihet si një lojtar i fortë dhe agresiv pranë topit ndaj të tjerëve, por kësaj radhe e ka pësuar vetë. Përveç hum
Rooney tregon se mund të kishte zgjedhur një ekip tjetër, përveç rikthimit tek Everton Superligën e Kinës nuk hoqi dorë nga ai gjatë gjithë verës pornë fund Wayne Rooney vendosi që të kthehet aty ku e nisi k
Përveç se lavdëron Enverin dhe Nexhmijen, nuse Rezarta është edhe injorante në shqip (FOTO LAJM) Një sherr ka plasur gjatë ditës së sotme mes gazetares Dalina Buzi dhe nuses së familjes së diktatorit Enver Hoxha, ish-
Tsipras: Përveç emrit, duhet të ndryshojë edhe Kushtetuta e Maqedonisë Kryeministri grek, Alexis Tsipras ka thënë se për zgjidhjen e çështjes së emrit duhet të arrihet një marrëveshje për një
Ndrenika i përgjigjet ministres: Mirela paska bërë një gabim I madhi Robert Ndrenika ka reaguar pas letrës publike të ministres Kumbaro në lidhje me Teatrin Kombëtar. Edhe Ndreni
Thellohet skandali! Përveç detit, Rama i fal Greqisë edhe naftën e gazin Marrëveshja Shqipëri Greqi për miljet detare vazhdon të jetë një mister në vendin tonë dhe një fakt i kryer në shtetin f
Hidhet shorti i Kupës së Francës (FOTO LAJM) Është hedhur shorti për ndeshjet çerekfinale në Kupën e Francës. Shorti e ka vënë Paris Saint-Germainin përballë Mars
Sjellje që secili duhet t’i mësojë fëmijëve A e keni vërejtur ndonjëherë se si disa fëmijë sillen në prani të të tjerëve? Këto sjellje u janë mësuar atyre. Nës
Fëmijë serbë stërviten jashtëligjshëm në Rusi? (VIDEO) Në internet është shpërndarë një video në të cilën shihen fëmijë për të cilët besohen të jenë nga Serbia, duke kaluar në
"I kemi të gjitha përveç kur*ave", boss-i shqiptar çmend anglezët nga burgu (FOTO LAJM) Nuk është hera e parë që shqiptarët e burgosur në Britani zënë faqet e para të gazetave apo hapësira të mëdha në portale
Përveç eliminimit të Realit, Barcelona sot do i gëzohet dhe debutimin të Coutinhos Philipe Coutinho dhe mbrojtësi kolumbian Yerri Mina janë dy risitë në listën e të grumbulluarve të trajnerit të Barcelon
Conte parkohet në Romë, përveç Dzekos dëshiron edhe Emerson Edin Dzeko dhe Emerson Palmeiri, të dy futbollistë të Romës, janë me valixhet gati, ndërsa destinacioni duket se do të j
Vllaznia mbyll fazën përgatitore, gati për provën e vërtetë Seanca stërvitore e paradites së të enjtes ishte e fundit për Vllazninë në Malin e Zi. Skuadra e drejtuar nga Ernest Gjo
Fifi rrëfen për herë të parë zhgënjimin e dashurisë Një këngëtare shumë e talentuar, me një vokal të jashtëzakonshëm. Ajo është pa komplekse dhe e thotë troç atë që mendon,
Mourinho dhe Conte përveç duelit me nerva do përballen dhe në merkato Me Manchetser Cityn që tashmë ka dalë jashtë loje për shërbimet e Alexis Sanchez, pasi e konsideron një tratativë të sht
Natë e errët për shqiptarët, përfundojnë në pranga tre të tjerë Fati nuk ka qenë shumë i mirë për tre shqiptarë të cilët kanë përfunduar në pranga në Alatri pasi në mjetin e tyre u gje