999 rezultate për

pervec

Si u veshën VIP-at në dasmën e Gazit dhe Irës (FOTO LAJM) Ditën e sotme aktori i njohur i humorit, Gaz Paja dhe partnerja e tij Ira i dhanë fund beqarisë. Të ftuarit në dasëm,
Publikohen pamje nga festa e ditëlindjes së Nevinës (FOTO LAJM) Nevina Shtylla është padyshim një nga moderatoret më të dashura nga të gjithë ne. Përveç se e talentuar, Nevina është dh
Apokalips në Rumani, bie breshër dhe gurë (VIDEO) Përveç qytetit Zalau, nga moti i ligë janë përfshirë edhe qytetet tjera si Bihor, Arad dhe Timis dhe Salaj. Ndërkohë
Mungesa e vitaminës C ndikon në dobësimin e sistemit imunitar Nëse ndiheni shpesh të lodhur ose ndjeni mungesë energjie, mund të jetë koha që të shikoni dietën tuaj. Mungesa e vit
Mungesa e kësaj vitamine shkakton lodhje Nëse ndiheni shpesh të lodhur ose ndjeni mungesë energjie, mund të jetë koha që të shikoni dietën tuaj. Mungesa e vit
Cfarë e pret deputetin Jenisheri përvec humbjes së mandatit? Selami Jenisheri, i cili mori mandatin e deputetit të enjten e kaluar ndërkohë që është njëkohësisht edhe kryetari i pa
Mesa duket "Deja vu"-ja e Kidës dhe Lyrical Son do të jetë hiti i verës ( FOTO & VIDEO) Para dy ditësh Kida ka paralajmëruar bashkëpunimin me Lyrical Son – më këngën e titulluar “Déjà vu”. Para pak minuta
UEFA dënon Barcelonën Trupi i Kontrollit, Etikës dhe Disiplinës në UEFA ka dënuar klubin e Barcelonës me 20.000 euro. Arsyeja e dënimit ës
Shqiptarja kandidon për Këshillin Bashkiak në Gjermani (FOTO LAJM) Një tjetër shqiptare ka shprehur kandidatrën e saj për Këshillin Bashkiak në Gjermani. Dhurata Caushaj, po kandidon n
Nikollë Lesi: Rama ka vendosur të japë dorëheqjen, e foli me Ruçin dhe Ballën Kur kanë mbetur edhe një javë nga protesta e radhës e opozitës, ndërsa vendi ndodhet në një udhëkryq politik, në media k
Del momenti, kur Rama i hidhet në qafë ministrit të Millosheviçit (VIDEO) Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, duket se ka një simpati të veçantë për dy liderët aktual të Serbisë. Përveç që e
Nis takimi i krerëve të shtetit me Veselin, kush mungon Ka nisur takimi i krerëve të shtetit, i thirrur nga kryeparlamentari Kadri Veseli. Në këtë takim përveç Veselit, po
Liverpool kërkon edhe një tjetër lojtar përvec Fekir nga Lyoni Liverpool i Jurgen Kloop ka si destinacion Francën dhe pikërisht Olympic Lyonin për të bërë pazar në objektivin e forcim
Përveç Strugës, Blerim Reka fitoi kudo ku mbizotërojnë shqiptarët Zgjedhjet Presidenciale në Maqedoninë e Veriut ishin befasusese, sidomos për opozitën shqiptare e cila avansoi thuajse n
Disa gjëra që duhet t’i dini para se të hyni në Zvicër Shteti i Zvicrës është i njohur për rregulla, të cilat duhet t’i zbatojë secili person që ia mësyn këtij vendi. “My S
Mbappe i vihet pas Messit, PSG feston titullin dhe rikthimin e yjeve (VIDEO) Paris Saint-Germain është shpallur kampion pa filluar ndeshja akoma, por kjo nuk e pengoi skuadrën e Thomas Tuchel të fi
Pa e lexuar këtë lajm mos udhëtoni për në Zvicër Shteti i Zvicrës është i njohur për rregulla, të cilat duhet t’i zbatojë secili person që ia mësyn këtij vendi. “My S
Ndodh mrekullia! Gjithçka u shkrumbua tek Notre Dame përveç kryqit (FOTO LAJM) Zjarri që ra dje pasdite në Katedralen Notre Dame de Paris, cila mbahet në këmbë prej 850 vitesh shkatërroi gjithçka, pë
Spiropali si Rama, hyn në Facebook dhe sulmon protestën e opozitës (VIDEO) Edhe pse këtë herë Edi Rama nuk ka hyrë live në Facebook të komentojë protestën e opozitës, ministrja e tij nuk ka ngurr
Rita Ora zbulon të dashurin e ri (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme Rita Ora mori pjesë në dasmë n e mikut te saj në Nju Jork ku shfaqej e shoqëruar nga stilisti i fam