999 rezultate për

pervec

Kandidatja e LDK për kryeministër: Koalicion vetëm me Vetëvendosjen Pavarësisht mospajtimeve, Lidhja Demokratike e Kosovës refuzon të ketë për partner qeverisës çdo parti tjetër politike,
Morena Taraku heq të gjithë kolegët nga Instagramin, përveç njërit (FOTO LAJM) Këngëtarja dhe modelja e njohur Morena Taraku, është goxha aktive në rrjetet sociale ku vazhdimisht poston foto nga përd
Gjermania kërkon 472 mijë punëtorë, profilet më të kërkuara përveç mjekëve dhe infermierëve Mjeshtrit e ujit, të ngrohjes dhe pajisjeve për ajrin e kondicionuar janë zanatet më të kërkuara në Gjermani, thuhet në
Përveç dhimbjes, ja për çfarë mund ta përdorni aspirinën tjetër Përfitimet e aspirinës tejkalojnë lehtësimin e përkohshëm nga ethet dhe kokëdhimbjet. Shumica e njerëzve e dinë se as
Çudisin Loredana dhe Mozzik, çfarë bënë kësaj rradhe (FOTO LAJM) Mozzik dhe Loredana përveç një dyshe shumë simpatike në jetën personale janë edhe një nga dyshet më të suksesshme kur vj
Një shëtitje me çantën 35 mijë dollarëshe, kjo është Kim Kardashian (FOTO LAJM) Kim Kardashian është kthyer në ikonën e modës për të gjitha vajzat e reja dhe jo vetëm në mbarë botën. Çdo veshje e s
Njihuni me Mr. Bigglesworth lepuri i lindur pa qime (VIDEO) Njihuni me lepurin Bigglesworth i cili është një lepur i llojit rex që ka lindur dhe po rritet pa asnjë qime në trupin e
Trajneri i Werder Bremen lavdëron Rashicën: Të gjithë kanë frikë kur ai ka topin Trajneri i Werder Bremen, Florian Kohfeldt ka folur gjerë e gjatë në një intervistë të dhënë së fundmi për Bild. Kohf
Përveç fizikut, 5 gjërat ku gratë dhe burrat ndryshojnë Ka disa mënyra të dukshme në të cilat dy gjinitë ndryshojnë! Dhe kjo nuk ka të bëjë vetëm me përkatësinë seksuale...Ka d
Juventus mendon rikthimin, Buffon vendos kushtet e çuditshme Një kontratë e veçantë për Gianluigi Buffon. Portieri italian është një hap larg kthimit në Juventus, pas një sezoni në
E BUJSHME/ Buffon rikthehet te Juventusi Gianluigi Buffon do të rikthehet te skuadra ku u bë i famshëm, te Juventusi. Sipas Di Marzio, portieri legjendar ka p
Si u veshën VIP-at në dasmën e Gazit dhe Irës (FOTO LAJM) Ditën e sotme aktori i njohur i humorit, Gaz Paja dhe partnerja e tij Ira i dhanë fund beqarisë. Të ftuarit në dasëm,
Publikohen pamje nga festa e ditëlindjes së Nevinës (FOTO LAJM) Nevina Shtylla është padyshim një nga moderatoret më të dashura nga të gjithë ne. Përveç se e talentuar, Nevina është dh
Apokalips në Rumani, bie breshër dhe gurë (VIDEO) Përveç qytetit Zalau, nga moti i ligë janë përfshirë edhe qytetet tjera si Bihor, Arad dhe Timis dhe Salaj. Ndërkohë
Mungesa e vitaminës C ndikon në dobësimin e sistemit imunitar Nëse ndiheni shpesh të lodhur ose ndjeni mungesë energjie, mund të jetë koha që të shikoni dietën tuaj. Mungesa e vit
Mungesa e kësaj vitamine shkakton lodhje Nëse ndiheni shpesh të lodhur ose ndjeni mungesë energjie, mund të jetë koha që të shikoni dietën tuaj. Mungesa e vit
Cfarë e pret deputetin Jenisheri përvec humbjes së mandatit? Selami Jenisheri, i cili mori mandatin e deputetit të enjten e kaluar ndërkohë që është njëkohësisht edhe kryetari i pa
Mesa duket "Deja vu"-ja e Kidës dhe Lyrical Son do të jetë hiti i verës ( FOTO & VIDEO) Para dy ditësh Kida ka paralajmëruar bashkëpunimin me Lyrical Son – më këngën e titulluar “Déjà vu”. Para pak minuta
UEFA dënon Barcelonën Trupi i Kontrollit, Etikës dhe Disiplinës në UEFA ka dënuar klubin e Barcelonës me 20.000 euro. Arsyeja e dënimit ës
Shqiptarja kandidon për Këshillin Bashkiak në Gjermani (FOTO LAJM) Një tjetër shqiptare ka shprehur kandidatrën e saj për Këshillin Bashkiak në Gjermani. Dhurata Caushaj, po kandidon n