999 rezultate për

personit

Më mirë të vrasësh veten apo të vrasë snajperi? (VIDEO) Snajperi i policisë franceze qëllon një person i cili kërcënonte se do të vriste veten me pushke. Video është publikuar
Prokuroria: Paraburgim për të dyshuarin vrasës të maturantit Prokuroria publike sot ka njoftuar se ndaj personit që dyshohet se ka vrarë maturantin maqedonas, Angel Petkovski, duhet
Video skandaloze e Jay Z shitet për 250 mijë dollarë, kapet autori (FOTO LAJM) Hidhet dritë mbi shpërndarjen e videos ku Solange Knowles goditi kunatin e saj, reperin Jay Z. Tashmë "New York Standard
Rregullat e pashkruara për marrëdhënien në çift Marrëdhëniet në çift, sa funksionojnë ose jo janë kthyer tashmë pjesë e studimeve të ndryshme. Në raportin e Journal
Lirohen 550 të dënuar, qeveria miraton amnistinë Rreth 550 të dënuar pritet të lënë qelitë këtë fundvit nga amnistia. Qeveria miratoi dje projektligjin e Ministrisë së D
MB reagon për deklaratën e PD: Ja shifrat e kriminalitetit Ministria e Punëve të Brendshme ka hedhur poshtë të dhënat e bëra publike nga ana e Partisë Demokratike në lidhje me kri
Policia keqtrajton Nurën ditën kur Daciç vizitoi Kosovën Gjykata Themelore ka caktuar masën për paraqitje në stacionin policor dhe konfiskim të pasaportës për Riza Nurën. 66-vje
Mori rryshfet, 30 ditë burg policit Një i punësuar i Ministrisë së Brendshme do të qëndrojë 30 ditë pas hekurave, pasi akuzohet se ka marrë ryshfet. Policia
Sensorë në dhëmbë për të mos ngrënë shumë Universiteti i Taivanit ka arritur në një rezultat interesant që ndihmon personat që kanë probleme me ushqimin dhe peshë
Arrestohet duke grabitur shtëpinë e policit Një i dyshuar mashkull është zënë në flagrancë duke tentuar të grabiste shtëpinë e një zyrtari të policisë. Ngjarja ka n
1 muaj paraburgim për zyrtarin e MPB Gjykata Themelore e degës Dragash, i ka dhënë një muaj paraburgim koordinatorit të Zyrës së komunitetve në Dragash, B. H
"Monstra", edhe tetori në qeli Të paraburgosurit ne operacionit të njohur "Monstra" do ta kalojnë edhe maujin tetor në qelitë e burgjeve të Manastirit
Vrasja e 38-vjeçares, nxirret identikiti i personit të dyshuar Policia ngushton rrethin e të dyshuarve për vrasjen e 38-vjeçares Fatbardha Tafa, mbrëmjen e së martës në Tiranë. Burime
Sekuestrohen armë në Shkup dhe Kumanovë Në dy aksione të ndara policore, njëri në Kumanovë dhe tjetri në Shkup, policia maqedonase ka sekuestruar sasi e madhe a
Varrosen 9 viktimat e Restelicës Pasdite është bërë varrimi i nëntë viktimave të tragjedisë që goditi Restelicën. Kurse, po vazhdon operacioni i Forcës s
Protesta në mbrojtje të personit që dogji flamurin Një grup më i madh i qytetarëve shqiptarë të Strugës, kanë protestuar para Gjykatës themelore në Strugë, duke kërkuar që
Manuela Arcuri në kërkim të personit të duhur Në televizionin Canale 5 ajo do të jetë protagonistja e “Gjaku i nxehtë”. “Gjithnjë më kanë ofruar vetëm role dramatike
Vlorë, sekuestrohen 20 kg drogë Policia e Vlorës gjatë një kontrolli rutinë ka bërë të mundur sekuestrimin e 20 kg lënde narkotike, e llojit marijuanë,
Përdor dy telefona ndërsa nget makinën! Policia ka ndaluar një 34 vjeçar për përdorimin e dy telefonave celularë ndërsa i jepte makinës me gjunjtë e tij. Oficer