999 rezultate për

personit

Pranga personit që ngriti dronin mbi Shtëpinë e Bardhë Një dron i cili do të ngrihej mbi Shtëpinë e Bardhë ka vënë në sulm forcat e sigurisë, ndonëse çdo gjë i'u kthye normali
Policia e ndjek në autostradë e pastaj e arreston si në filma (VIDEO) Policia e Kosovës pas një ndjekjeje të gjatë që i ka bërë një veture nëpër autostradën e Kombit, ka arrestuar një person
Ofertë e re për Milanin, 1 miliard euro nga Libani Barazimi 0-0 kundër Chievos në javën e 25 të Serie A i ka zhgënjyer tifozët e Milanit, por sigurisht që nuk e ka ulut vl
Hyn me armë në shtëpinë e ish-gruas në SHBA, vret 5 persona Një person i armatosur ka hyrë në banesën e ish-bashkëshortes së tij në SHBA, duke hapur zjarr, ku si pasojë kanë mbetu
Arrestohet 30 vjeçari nga Lazarati i dënuar me 21 vite burg Policia e Gjirokastrës ka arrestuar 30 vjeçarin, i cili është dënuar me 21-vite burg dhe është shpallur në kërkim nga an
Ja dhurata e Ledionit për Sara Hoxhën (FOTO LAJM) Muaji janar ka qënë shumë i shenjtë për Sara Hoxhën, e cila ka festuar 19 vjetorin. I dashuri i saj Ledion Liço i ka
Vdekja e 14-vjeçarit, familja i fal gjakun personit që e aksidentoi Varrimi i djaloshit 12 vjeçar, Adem Badalli, nga Prizreni, i cili humbi jetën nga një aksident natën e Vitit të Ri, do t
MAS kallëzim penal në Prokurori ndaj “Vitrina” Sh.P.K. Ministria e Arsimit dhe Sportit ka depozituar sot në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë, kallëzim penal ndaj Shoqëris
Vritet në Siri një shqiptar i Maqedonisë? Këto ditë në Siri është vrarë një i ri shqiptar 23-vjeç nga lagjia Gazi Babë e Shkupit. Akoma nuk dihen rrethanat e n
Policia mobilizohet në kërkim të Gani Gecit Qendra e policisë në Skënderaj është mbushur me policë të njësisë speciale të Kosovës, ROSU. Ata janë vënë në kërkim
Ia plasin bombën në oborr të shtëpisë Sot herët në mëngjes, rreth orës 5, në lagjen Singiliç të Shkupit, më saktë në rrugën 12, me numër 31 është hedhur një
Bie nga kati i tretë, vdes një person Një person nga Gjilani ka rënë nga kati i tretë i banesës ku jetonte. Ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 05.15 minuta.
Mitrovicë, qetësi me erë gazi Pas situatës problematike dhe tensioneve që përfshinë Mitrovicën, qyteti i është kthyer normalitetit. Megjithëse rrug
Zbulohet identiteti i personit që u vra në Deçan Policia e Kosovës ka njoftuar se i vrari në Deçan është shtetasi Ferdinand Gj. nga fshati Brekovc i Gjakovës. “Ai ish
Më mirë të vrasësh veten apo të vrasë snajperi? (VIDEO) Snajperi i policisë franceze qëllon një person i cili kërcënonte se do të vriste veten me pushke. Video është publikuar
Prokuroria: Paraburgim për të dyshuarin vrasës të maturantit Prokuroria publike sot ka njoftuar se ndaj personit që dyshohet se ka vrarë maturantin maqedonas, Angel Petkovski, duhet
Video skandaloze e Jay Z shitet për 250 mijë dollarë, kapet autori (FOTO LAJM) Hidhet dritë mbi shpërndarjen e videos ku Solange Knowles goditi kunatin e saj, reperin Jay Z. Tashmë "New York Standard
Rregullat e pashkruara për marrëdhënien në çift Marrëdhëniet në çift, sa funksionojnë ose jo janë kthyer tashmë pjesë e studimeve të ndryshme. Në raportin e Journal
Lirohen 550 të dënuar, qeveria miraton amnistinë Rreth 550 të dënuar pritet të lënë qelitë këtë fundvit nga amnistia. Qeveria miratoi dje projektligjin e Ministrisë së D
MB reagon për deklaratën e PD: Ja shifrat e kriminalitetit Ministria e Punëve të Brendshme ka hedhur poshtë të dhënat e bëra publike nga ana e Partisë Demokratike në lidhje me kri