999 rezultate për

personit

Zbulohet identiteti i personit që u gjet i mbytur në Golem (VIDEO) Në video shfaqet vendi buzë Adriatikut ku u gjend trupi i pajetë i një të moshuari mëngjesin e sotëm në bregdetin e Gole
Tragjike / Radhët e gjata në kufi, ndërron jetë i riu nga Kosova Një i ri nga Kosova ka ndërruar jetë në kufirin mes Hungarisë dhe Serbisë. Viktima është një 26 vjeçar nga Prishtina
Konflikti brenda familjes/ Zbardhet emri i personit që plagosi 3 persona dhe motivi Një ngjarje e rëndë ka ndodhur para pak minutash në Tiranë, te zona e “Unazës së Re”. Dyshohet se nga konflikti ka tre t
"Rruga e vdekjes", tjetër aksident me humbje jete në Vlorë (VIDEO) Një aksident me pasojë vdekjen raportohet nga Vlora. Aksidenti ka ndodhur në rrugën Transballkanike, ku një automjet ka
LAJM I FUNDIT/Ja detajet e personit që kërcënon se do hidhet nga vinçi Personi i cili kërcënon se do të hidhet nga vinçi ka veshur pantallona xhins dhe një kanatiere. Teksa qëndron i ulur në
Krimi në Shëngjergj, pranga personit të tretë (FOTO) Shkon në tre numri i të arrestuarve për ngjarjen e Shëngjergjit, ku mbeti i vrarë 36 vjeçari, Besnik Pudja. Uniformat bl
Peticion për varjen e personit që përdhunoi e vrau 10-muajshen në SHBA (FOTO LAJM) Një peticion i ri po kërkon varjen e një personi që dyshohet se përdhunoi dhe rrahu për vdekje vajzën 10-muajshe të të d
Takohen babai i Noizyt dhe babai i Albert Krasniqit, personit që plagosi reperin (FOTO LAJM) Në përleshjen e armatosur ndërmjet Noizyt dhe Cozmanit u përfshinë edhe persona të tjerë, miq të dy reperëve. Një prej t
Ja skafet e personit që aksidentoi për vdekje turistin rus (FOTO) Policia ka publikuar fotot e skafeve të sekuestruara të personit që dyshohet se ka goditur turistin rus, Denis Kaiumov.
Gjashtë serbët e arrestuar, sot dalin para gjykatës Pritet që sot të dalin para gjykatës gjashtë serbët që ishin arrestuar të hënën për sulm fizik ndaj pjesëtarëve të polic
Babai i Terpollarit: Im bir e kishte si vëlla kushëririn që i preu kokën Lajmi se autori i vrasjes së Bledar Terpollarit, ishte kushuriri i tij ka tronditur familjarat. Babai i 27-vjeçarit të m
Gjendet trupi i peshkatarit të mbytur në Shkumbin Policia e Elbasanit ka njoftuar se ka gjetur trupin e pajetë të personit që u mbyt sot në lumin Shkumbin. Sipas polic
Prokuroria Speciale kërkon “kokën” e përgjimeve Prokuroria Speciale Publike ka lëshuar urdhër për ndalimin e drejtorit të Drejtorisë së 5-të të MPB-së, Goran Grujoski.
Ngrihet aktakuzë kundër 3 deputetëve të Opozitës Dy deputetët e lëvizjes “Vetëvendosje”, Ismajl Kurteshi e Fisnik Ismajli, si dhe kolegu i tyre i Nismës për Kosovën, Hax
Ngacmoi seksualisht një të mitur, RrGGK kërkon dënimin e zyrtarit të Istogut Dje, sipas burimeve të Koha Ditore, u bë i njohur lajmi se një e mitur në Istog është ngacmuar seksualisht në komunë nga
Ndryshon dëshmia e personit që do të korruptonte prokurorin Haxhi Giu Pas arrestimit të prokurorit Haxhi Giu, mësohet se ka ndryshuar edhe dëshmia e personit që do të korruptonte prokurorin
Halim Kosova i jep ndihmën e parë protestuesit që i ra të fikët (VIDEO) Ish kandidati i PD për Bashkinë e Tiranës, Halim Kosova, i ka ardhur në ndihmë një protestuesi, i cili ka rënë pa ndjenj
Ka hipur majë vincit, kërcënon se do të hidhet Një ngjarje aspak e zakontë po ndodh në Tiranë. Ish-i përndjekuri politik Xhemal Zhura ka hipur në një vinc afër Gjyk
Ndodh në Shqipëri, ndeshet me gjarprin dhe më pas e vret (VIDEO) Përmes kësaj video ne do të shikojmë se si një person e provokon një gjkarpër. Video mendohet se është regjistruar në Lu
Pranga të shpallurit në kërkim dhe personit që e ndihmoi Uniformat blu kanë bërë të munduar arrestimin e një shtetasi të shpallur në kërkim dhe personit që e ndihmoi. Më konkret