999 rezultate për

personit

Mësohet identiteti i personit që bëri vetëvrasje sot në burg Është mësuar identiteti i personit që bëri vetëvrasje sot në burgun e Manastirit. Bëhet fjalë për 54 vjeçarin I.D. nga k
Zbardhet identiteti i personit që goditi policinë, e shkuara e errët Personi me xhaketë të kaltër, i cili goditi njërin nga pjesëtarët e Njësisë Speciale të Policisë, gjatë përpjekjes së ty
Aktakuzë për dëmtimin e shtëpisë së vjetër në Prizren Prokuroria Themelore në Prizren ka ngritur aktakuzë kundër personit A.M., për shkak të veprës penale, dëmtimi, shkatërri
Bëjani këto pyetje personit me të cilin po dilni Askush nuk ka një sy më të mprehtë kur vjen puna te gabimet nëpër marrëdhënie se sa avokatët e divorcit. Ata janë dëshmi
Arrestohet pedofili i Podujevës Të mërkurën, Policia e Kosovës ka arrestuar një person, i cili dyshohet për ngacmim seksual të katër vajzave nën moshën
Del emri i personit që u vra në Çair Ministria e Punëve të Brendshme të Maqedonisë konfirmon incidentin e përgjakshëm në Çair. Zyrtarë të MPB-së kanë konf
Gazetarja zbulon emrin e personit të dytë që ishte në makinë me biznesmenin Pak pasi gazetari Artan Hoxha doli dhe deklaroi se biznesmeni i arrestuar Orest Sota nuk kishte qenë i vetëm në makinë t
Aktakuzë ndaj personit që kërcënoi gazetarin Prokuroria Themelore në Prishtinë ka ngritur aktakuzë ndaj Miftar Berishës i cili në muajin korrik të këtij viti kishte
Artan Hoxha zbulon arsyen e 35-vjeçarit që kërcënoi se do hidhej nga vinçi Gazetari investigativ Artan Hoxha në një lidhje telefonike për “News 24”, ka reaguar lidhur me rastin e personit që tent
Paraburim 30 ditë për sulmuesin që plagosi tre persona Gjykata Themelore e Tetovës i ka shqiptuar masën e paraburgimit prej 30 ditëve personit me inicialet N.Q i cili gjatë di
Kjo është dëshmia e personit që pa sulmin në Kuvend Në gjykimin për sulmin me raketahedhës në ndërtesën e Kuvendit të Kosovës, në gusht të vitit të kaluar, për të cilin po
Zbulohet biznesi i personit të plagosur tek rruga e Dibrës Policia ka nxjerrë detaje të reja në lidhje me plagosjen që ndodhi sot në rrugën e Dibrës. Mësohet se 28-vjeçari nda
Podujevë, vdes një person Një person i moshës 72 vjeçare nga fshati Pakashticë e Podujevës ka ndërruar jetë si pasojë e sulmit të bletëve. Poli
Autoritet amerikane, 10.000 dollarë për “kokën” e personit që qëlloi këtë ujk Një ujk i bardhë tejet i rrallë iu nënshtruar autanazisë, pasi udhëtarët e gjetën në vuajtje të thella për shkak të një
Mësohet identiteti i personit që humbi jetën në aksidentin e Tetovës (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë si pasojë e të cilit një person ka humbur jetën dhe një tjetër ka marrë lëndime të rënda ka ndodhur
MPB, në gjurmët e personit që dha deklaratën e 80 ushtarëve të AKSH-së Ministria e Punëve të Brendshme pas hetimeve për zbulimin e personit të cilit dha deklaratën se Komandant Nacisti së bas
Zbulohet identiteti i personit që u gjet i mbytur në Golem (VIDEO) Në video shfaqet vendi buzë Adriatikut ku u gjend trupi i pajetë i një të moshuari mëngjesin e sotëm në bregdetin e Gole
Tragjike / Radhët e gjata në kufi, ndërron jetë i riu nga Kosova Një i ri nga Kosova ka ndërruar jetë në kufirin mes Hungarisë dhe Serbisë. Viktima është një 26 vjeçar nga Prishtina
Konflikti brenda familjes/ Zbardhet emri i personit që plagosi 3 persona dhe motivi Një ngjarje e rëndë ka ndodhur para pak minutash në Tiranë, te zona e “Unazës së Re”. Dyshohet se nga konflikti ka tre t
"Rruga e vdekjes", tjetër aksident me humbje jete në Vlorë (VIDEO) Një aksident me pasojë vdekjen raportohet nga Vlora. Aksidenti ka ndodhur në rrugën Transballkanike, ku një automjet ka