999 rezultate për

personazheve

Serie A, notat e 20 personazheve të sezonit (FOTO LAJM) Serie A mbylli këtë fundjavë siparin e tij për sezonin 2012-2013. Juventus shpallet kampion për të dytin sezon rradhazi,
Si do të ishin VIP-at nëse do të ishin njerëz të zakonshëm (FOTO-LAJM) Si do të dukeshin VIP-at nëse do të ishin njerëz të zakonshëm si të gjithë ne? Përgjigjen përpiqet ta japë bratanikja "T
Khloe Kardashian më në fund shtatëzënë (FOTO-LAJM) Khloe Kardashian është duke pritur një fëmijë nga burri i saj Lamar Odom. Ky është një lajm tjetër i gëzuar për familjen
Zhaku hakmerret: Nxjerr të palarat e personazheve VIP E ka ndier veten si ajo gota që pasi mbushet mirë, fillon e derdhet. Është 30 vjeç, dhe ndaj ka vendosur t’i dedikojë nj
Ankthi dhe gëzimi, "në duart" e yjeve (FOTO-LAJM) Bashkimi i duarve mund të përcjellë një mesazh ndërsa ky gjest mund të interpretohet në mënyra të ndryshme. Në disa rast
Gjatësia dhe pesha e disa prej personazheve Vip (FOTO-LAJM) Thuhet se shpesh në ekran personazhet mediatike shpesh nuk duken ata që janë në realitet, të mos flasim pastaj për truke
“Suus” në versionin e personazheve vizatimorë(VIDEO) Lajmi se kënga e Rona Nishliut është pëlqyer në masë faktohet edhe nga versionet e “Suus” që po riprodhohet në mënyra të
10 arsye pse duhet kaq shumë Kate (FOTO LAJM) Kate Middleton mbushi 30 vjeç. Dukesha e Cambridge-t, bashkëshortja e princit William-it ishte personazhi kryesor i një
Leonora Jakupi dëshiron një bebe Dëshiron të ketë një bebe. Kështu, i është shprehur miqve dhe kolegëve të saj, këngëtarja Leonora Jakupi. Këtë dëshirë,