999 rezultate për

personazheve

Jo vetëm në pistë, Hamilton kampion edhe jasht saj Pas suksesit numër 90-të në pistën e Mugellos, Lewis Hamilton ka tashmë mundësinë për të barazuar rekordin e sukseseve n
Buzëqeshja e personazheve të famshëm para se të bëheshin të njohur (FOTO LAJM) Kështu dukej buzëqeshja e disa personazheve të famshëm para se të bëheshin të famshëm. Jo më kot thuhet se fama vjen
Çfarë nuk shihni pas filmave të famshëm, realizimi i super personazheve (FOTO LAJM) Sasia e kohës dhe mundit, që shkojnë për të bërë filma në Hollivud është mbresëlënëse. Mjafton të shohim skenat e jashtë
Çfarë nuk shihni pas filmave të famshëm, realizimi i super personazheve (FOTO LAJM) Sasia e kohës dhe mundit, që shkojnë për të bërë filma në Hollivud është mbresëlënëse. Mjafton të shohim skenat e jashtë
Sot një prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto (FOTO LAJM) Vogëlushi që shikoni në fotografi është një prej personazheve më të dashur të publikut shqiptar. Spikati qysh në dalj
Çfarë nuk shihni pas filmave të famshëm, realizimi i super personazheve (FOTO LAJM) Sasia e kohës dhe mundit, që shkojnë për të bërë filma në Hollivud është mbresëlënëse. Mjafton të shohim skenat e jashtë
E frikshme, personazhet për fëmijë vijnë në versionin horror (FOTO LAJM) Edhe pse ne kemi festuar tashmë natën më të frikshme të vitit, ka ende mjaft histori të frikshme që duhet të tregohen.
Çfarë nuk shihni pas filmave të famshëm, realizimi i super personazheve (FOTO LAJM) Sasia e kohës dhe mundit, që shkojnë për të bërë filma në Hollivud është mbresëlënëse. Mjafton të shohim skenat e jashtë
Stresit s'i ndahet shpirti nga Kejsi, pasi puthi tjetrën ka një mesazh për bashkëshorten Sot këngëtari Arkimed Lushaj ka bërë një deklaratë të fortë për bashkëshorten e tij, duke thënë se e ka tatuazh në zemër
Para dhe pas rruajtjes së kokës, ndryshimi i personazheve të famshëm (FOTO LAJM) Është një mit që thotë se “në momentin që bëheni tullac, jeta juaj nuk po shkon mirë”. Por e vërteta është se të vendosë
Shtëpitë luksoze të të famshmëve që do t’ju lënë pa fjalë (FOTO LAJM) Edhe pse shtëpia e Elvis Presley-t në Graceland është shtëpia më e famshme në të gjithë botën, shumë shtëpi të tjera të
Foto të rralla, kur kryeministret dhe princeshat dalin me bikini (FOTO LAJM) Të gjithë jemi kurioz për jetën e personazheve të famshëm, përfshirë këtu politikanet, dhe pjesëtarët e familjeve mbretë
LISTA/ Personazhet e Game of Thrones në politikën shqiptare: Kush është Night King, Cersei, Jon Snow.. Game of Thrones është seriali më i ndjekur deri më tani duke gjeneuar qindra milion dollar të ardhura për prodhuesit. Se
Kështu e feston Argjentina rikthimin e Messit (VIDEO) "Njerëzit mendojnë se vjen nga një tjetër planet. Po, mund të jetë planeti gjenive që quhet Argjentinë". Me këto fja
Ngjashmëritë e frikshme mes VIP-ave dhe fëmijëve (FOTO LAJM) Ngjashmëria mes fëmijëve dhe prindërve ndoshta nuk bën shumë përshtypje pasi dihet se ëhstë e mundur për shkak të geneve
Aktorja e dashur e humorit jep detaje nga jeta e saj Aktorja e talentuar Delinda Disha ishte një nga të ftuarat e Bieta Sulos në studion e “Ftesë në 5”. Edhe pse jemi mës
11 bebe që janë sozitë e personazheve të famshëm (FOTO LAJM) Ndoshta duket vërtet e cuditshme dhe deri diku e frikshme por ka disa bebe në këtë botë që i ngjajnë shumë disa nga fgu
Aktorja flet për personazhin e preferuar të shqiptarëve: Në jetë sillem si Bukra Personazhi i Bukrës në Portokalli padyshim qw pwlqehet shumw nga publiku. Albana Perhati, aktorja që luan rolin e Buk
11 bebe që janë sozitë e personazheve të famshëm (FOTO LAJM) Ndoshta duket vërtet e cuditshme dhe deri diku e frikshme por ka disa bebe në këtë botë që i ngjajnë shumë disa nga fig
11 bebe që janë sozitë e personazheve të famshëm Ndoshta duket vërtet e cuditshme dhe deri diku e frikshme por ka disa bebe në këtë botë që i ngjajnë shumë disa nga fgu