999 rezultate për

persiper

Masakra në Quetta, tre ditë zije për viktimat Është rritur bilanci i viktimave të shpërthimit të dyfishtë të ndodhur mbrëmjen e kaluar në Quetta, kryeqytet i provincë
Imuniteti, Majko: Deklaratat e PD -së humor gushti Deputeti i PS-së, Pandeli Majko, ka reguar menjëherë pas deklaratës së PD ku komenton deklaratat e tij për imunitetin gj
Itali, anarkistët marrin përsipër plagosjen e inxhinjerit bërthamor Një grup anarkistësh italianë mori përsipër të premten përgjegjësinë për plagosjen e një drejtori ekzekutiv të një grupi
KLSH marrëveshje me AK Kontrolli i Lartë i Shtetit dhe Autoriteti i Konkurrencës nënshkruan sot një marrëveshje bashkëpunimi për përmirësimin e
ÇEZ të marrë përsipër kostot e ndërprerjeve Përpara se të bëhet rritja e çmimit për energjinë Konfindustria kërkon që kompania ÇEZ të nënshkruajë kontrata ku të mer
Lideri cecen merr persiper sulmet ne Moske Sulmet terroriste në Moskë janë marrë përsipër nga një lider çeçen me e
Cecenet marrin persiper shperthimet ne Moske Guerilasit për pavarësinë e Cecenisë kanë marrë përsipër dy shpërthimë
Nje "ushtri" ne internet e merr persiper sulmin ne ICO Një grup i panjohur që veten e quan “Ushtria e Republikës së Kosovës”, ka shpë