999 rezultate për

perqendrohet

Liverpoolit i rikthehen dy yjet për ndeshjen ndaj Barcelonës Liverpooli do të luajë nesër aktin e parë në Champions kundër Barcelonës në Camp Nou. Në prag të supersfidës vijnë la
Klopp: Salah duhet të përqendrohet Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, i ka dalë në mbrojtje sulmuesit egjiptian të skuadrës së tij, Mohamed Salah, dhe k
Rucker: Kosova të përqendrohet në kushtet për liberalizimin e vizave Ish-kryeadministratori i UNMIK-ut në Kosovë, Joachim Rucker, ka thënë se Kosova është duke ecur në rrugë të duhur drejt
Trendi më i fundit i palltove (FOTO LAJM) Jemi shumë pranë stinës së dimrit prandaj është e rëndësishme që dhe gardërobën tonë ta ndryshëjmë në mënyrë që të kemi
Inter, Icardi: Nuk mund të flas për të ardhmen Mauro Icardi refuzon të flasë për të ardhmen e tij, duke preferuar të përqëndrohet te e tashmja pasi po kalon një nga mo
Paloka: Ngjarje e jashtëzakonshme kthimi në Kuvend Paloka e ka cilësuar kthimin e opozitës në Kuvend, si një ngjarje të jashtëzakondshme. Kryetari i Grupit Parlamentar të
Moratti: Tifozët nuk e donin më Mazzarrin Derbi i Milanos po afron dhe ish presidenti i Interit, Massimo Moratti do të bëjë gjithçka që të jetë i pranishëm në “Sa
Jahjaga dhe Thaçi diskutojnë për Tribunalin e UÇK-së Presidentja e Kosovës Atifete Jahjaga ka pritur sot në një takim kryeministrin e Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi. Gj
Baballarët Vip-a (FOTO LAJM) Në një kohë kur mediat rozë janë ndër më të shiturat në botë, informacioni përreth VIP-ave nuk përqendrohet më vetëm në
Deschamps "nder" Bayernit, nuk grumbullon Ribery Duke parë sezonin e ngjeshur me të cilin është përballur sivjet, trajneri i Kombëtares së Francës, Didier Deschamps, ka
Trukimi, Vidal: Jam i shokuar nga këto polemika (VIDEO) Arturo Vidal është parë shumë i tronditur dhe pafjalë nga polemiakt që kanë lindur orët e fundit rreth penalltisë së shë
Flori përqëndrohet tek tallavaja Kur Flori Mumajesi, u shfaq në Top Fest me një këngë ku himnizohej muzika tallava pak kush mendoi se vetë producenti ish
Kinë, Kongresi do të përqendrohet tek inflacioni Kina duhet të sigurojë qëndrueshmëri sociale nëpërmjet reduktimit të inflacionit dhe korrupsionit, deklaroi Kryeministri
Wisner: Clinton në Kosovë do trajtojë dy çështje me rëndësi Ish-përfaqësuesi i SHBA në bisedimet për statusin e Kosovës, Frenk Wisner thënë për Zërin e Amerikës, se sekretarja e Sh