999 rezultate për

perleshje

Përleshje mes policisë dhe protestuesve maqedonas në Butel (VIDEO) Të rinj të nacionalitetit maqedonas kanë dalë në rrugë dhe kanë tentuar të thyejnë kordonin e policisë me qëllim që të p
Përleshje fizike te Valencia (VIDEO) Gary Nevillit i ka dal tërësisht kontrolli nga duart. Jo vetëm rezultatet e dobëta, por edhe probleme jashtë fushave.
Përleshjet në kufirin greko-maqedonas, lëndohen 9 refugjatë dhe 1 polic (FOTO LAJM) Nëntë refugjatë dhe një polic janë lënduar gjatë përplasjeve në kufirin greko-maqedonas. Mijëra burra, gra dhe fëmijë
Përleshje mes tifozëve në Athinë, plagoset me thikë një shqiptar Një grup të rinjsh shqiptarë u gjend në mesin e një përplasje mes tifozëve pas ndeshjes Panathinaikos dhe PAOK që përfun
Përleshje në hollin e Kuvendit, lëndohet Albulena Haxhiu (VIDEO) Sigurimi ka nisur me largimin e deputetëve nga salla e Kuvendit. I pari që është nxjerrë është deputeti i Vetëvendosjes,
Përleshje me sëpata në Gjilan Një ngjarje e rënë ka ndodhur në Gjilan ku dyu grupe të rinjsh janë përleshur me sëpata midis tyre. Policia deklaron se
Degjenerojnë në dhunë protestat në Greqi (FOTO-VIDEO) Ashtu siç edhe pritej, kanë degjeneruar në akte dhune protestat e sindikatave greke të zhvilluara në Athinë dhe Selanik.
Shpërthime dhe përleshje me armë në Xhakarta, të paktën 7 viktima (FOTO-VIDEO) Një seri shpërthimesh dhe më pas një përleshje e armatosur mes policisë dhe disa personave të armatosur në kryeqytetin i
Një i vrarë e dy të plagosur në Strugë Në orët e vona të natës ndërmjet të dielës dhe të hënës, në rrugën lokale Oktis-Belic të Strugës, ka ndodhur një përlesh
Përleshje masive në Shkup Dje, rreth orës 20 e 30 minuta, 20 persona janë perleshur fizikisht mes tyre në afërsi të qendrës tregtare "Kapital Moll
Përleshje mes policisë greke dhe refugjatëve në kufirin me Maqedoninë Rreth një mijë emigrantë që janë të bllokuar në vendkalimin kufitar ndërmjet Greqisë dhe Maqedonisë dhe nuk iu lejohet h
Bllokada në kufi, përleshje mes policisë dhe refugjatevë Përleshjet mes policisë dhe emigrantëve të zemëruar, të cilëve po u ndalohet hyrja në Maqedoni nga Greqia, kanë shkaktua
Ja pamje të përleshjes mes policisë dhe terroristëve në Paris (VIDEO) Është publikuar edhe video në të cilën shihet policia franceze teksa përleshet me terroristët jashtë sallës së koncertev
Përleshje mes shqiptarëve në Tetovë, 5 të plagosur Pesë persona janë plagosur rëndë nga një përleshjet me thika dhe armë zjarri që kanë ndodhur mbrëmë rreth mesnatës në la
Kuvendi i Kosovës, arenë fyerjesh dhe përleshjesh (VIDEO +18) Britma dhe muskuj në sallën e Kuvendit të Kosovës, ndërsa forcat e sigurisë patën punë me deputetët e opozitës. Ajo q
7 policë të lënduar nga përleshjet në Prishtinë Zëdhënësi i policisë së Kosovës, Baki Kelani ka thënë për RTK-në, se 7 zyrtarë policor janë lënduar, ndërsa 3 prej tyre
Përleshje e armatosur në Gjorçe Petrov të Shkupit Në lagjen Gjorçe Petrov të Shkupit ka ndodhur një përleshje e armatosur, njofton portali SHENJA. Në redaksinë e porta
Portieri serb: Jemi gati për luftë dhe përleshje në Elbasan "Pas asaj që shkaktoi në Beograd droni me flamurin e të ashtuquajturës Shqipëri të Madhe, ne jemi të gatshëm për përlesh
Jashtë rrezikut të plagosurit pas përleshjes para komisariatit Laç Në një prononcim për mediat, mjeku i Spitalit të Traumës Agron Dogjani është shprehur se pacientët janë jashtë rrezikut
Pesë emigrantë të plagosur gjatë përleshjeve me policinë (VIDEO) Përkeqësohet situata në kufirin mes Maqedonisë dhe Greqisë. Policia është përleshur me emigrantët gjatë tentativës për t