999 rezultate për

perleshje

Përleshje në Uashington, truprojat e Erdoganit rrahin protestuesit kurdë dhe armenë (VIDEO) Të paktën nëntë persona janë lënduar ndërsa dy të tjerë janë arrestuar gjatë një përleshjeje pranë Ambasadës turke në Wa
Përleshje mes policisë dhe protestuesve në Këln të Gjermanisë Policia e Gjermanisë në Këln është përleshur me demonstruesit afër ndërtesës ku mbahej kongresi i partisë nacionaliste,
Përleshje në Matkë të Sarajit, goditet me thikë për vdekje i riu Një djalë i moshës së re ka mbetur i vdekur në hyrje të Matkës pas një përleshjeje me thika mes disa të rinjve. Arsy
Pamjet nga përleshjet në ndeshjen Lyon-Beshiktash (FOTO LAJM) Tifozët turq dhe ato francezë janë përplasur në stadiumin e Lyon pak para se të fillonte ndeshja, ndërkohë që një pjesë
Përleshje, fishekzjarrë dhe gaz lotsjellës, çfarë po ndodh në ndeshjen Lyon-Beshiktash Ndeshja e Ligës së Europës mes Olimpik Lion dhe Beshiktash është paraprirë nga kaosi për shkak të incidenteve që kanë nd
Sherr me shufra hekuri mes shqiptarëve dhe marokenëve në Itali Një përleshje masive ka ndodhur mes të burgosurve shqiptarë dhe marokenë në burgun e Milanos. Sipas mediave italine,
Përleshje midis “të këqijve” dhe “të mirëve” si nëpër filma, në rrugët e Londrës (VIDEO) Disa pamje të denja për film aksion janë publikuar së fundmi nga mediat angleze. Bëhet fjalë për një një ngjarje e ci
Përleshje masive mes 100 burrave dhe grave në një lokal në Angli (VIDEO) Ky është momenti shokues kur shpërthen një përleshje në mes të më shumë se 100 personave në lokalin Wtherspoon, duke e l
Përleshje me thika te “Shkolla e Bashkuar”, plagoset rëndë një i ri Një sherr me thika mes disa të rinjve ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë, në orët e pasdites. Mësohet se ngjarja ka ndod
SKANDAL/ Përleshje mes drejtuesve dhe lojtarëve në Superligë (VIDEO) Tensioni i ndeshjes së mbijetesës ka shpërthyer në dhunë pas përfundimit të ndeshjes mes Korabit dhe Laçit. Në daljen
Ky është momenti i përleshjes mes tifozëve dhe lojtarëve të Tiranës (VIDEO) Skuadra e Tiranës kishte programuar të zhvillonte seancën e radhës stërvitore në kompleksin “Skënder Halili”, në orën 14
Mourinho flet për përleshjen me Kloppin: Ja çfarë ndodhi Jose Mourinho dhe Jurgen Klopp u konfliktuan në derbin Manchester United – Liverpool. Manchester Unitedi dhe Liverpoo
Përleshje me thika edhe në një burg të Amerikës (VIDEO) Pesë të burgosur janë plagosur nga goditjet me thikë pas një përleshje në një burg amerikan. Ngjarja ka ndodhur në b
Përleshje në një tjetër burg të Brazilit, të paktën 33 të vdekur (VIDEO) Të paktën 33 të burgosur kanë mbetur të vrarë pas një tjetër përleshje të ndodhur në një burg në veri të Brazilit. Se
Brazil / Përleshje të përgjakshme në burg, 50 të vdekur Të paktën 50 persona janë vrarë në një përleshje të përgjakshme në burgun e qytetit Manaus të Brazilit, ka thënë një zyr
Shqiptarë e turq rrihen barbarisht në Vjenë Një përleshje fizike ka shpërthyer para një “Shisha – Bar-i” në Vjenë të Austrisë, midis një grupi turk dhe një tjetri s
Përleshje me armë në qendër të Athinës, një i vrarë e një polic i plagosur Një përleshje me armë zjarri, e cila përfundoi më një të vdekur ka ndodhur mëngjesin e kësaj të shtunë në qendër të Athi
Përleshje të dhunshme në Argjentinë, policia plagos futbollistin (VIDEO) Një tjetër skandal trondit futbollin argjentinas, ku një ndeshje e luajtur mbrëmë mes Almagrosë dhe Atletiko Paranense,
Përleshje masive mes shqiptarëve të Renovës e maqedonëve të Vardarit (VIDEO) Ekipi i Renovës ka humbur me Vardarin e Shkupit me një gol të shënuar nga Bllazhevci në minute e ’78. Por kjo ndeshje
Përleshje mes forcave të policisë dhe ushtrisë në Belgjikë Mijëra ushtarë belgë janë përleshur sot me policinë gjatë një proteste të organizuar për shkak të pakënaqësisë së tyre n