999 rezultate për

perleshje

Ka shqiptarë, vdes edhe personi i dytë nga përleshja me armë në Shkup Nga lëndimet me armë zjarri, nga të shtënat që mbrëmë, gjysmë ore pas mesnate ndodhën në rrugën “Franklin Ruzvelt” ndërr
Një i vrarë dhe dy të plagosur rëndë nga përplasja me armë në Shkup (FOTO LAJM) Gjatë përleshjes së mbrëmshme me armë mes dy makinave në Shkup ka mbetur i vrarë një person. Fillimisht u raportua vetëm
Përleshje masive mes tifozëve në “klasiken” meksikane (VIDEO) Ndeshja klasike midis skuadrës së Tigres dhe Monterreit është shoqëruar me pamje vërtetë tmerruese. Ndeshja e 117-të
Përleshje me armë në Lushnje: 77-vjeçari qëllon mbi RENEA-n me armë Një aksion është zhvilluar ditën e sotme në Lushnje. Aksioni është zhvilluar në orët e para të mëngjesit rreth orës
Përleshje e çmendur, grushta dhe shkelma mes dy tifozerive (VIDEO) Tifozët janë ata që ia shtojnë bukurinë futbollit, por shpeshherë ata bëhen shkaktar që ky sport të etiketohet si i shëm
Përleshje masive në futbollin e femrave, katër futbolliste bëhen për spital (VIDEO) Shumë herë jemi mësuar të shikojmë përleshje dhe zënka në futboll për shkak të nxehjes së gjakrave mes lojtarëve. Po
Përleshje dhe zjarr në Gaza, plagosen 25 palestinezë Rreth 25 palestinezë janë plagosur, kryesisht me armë zjarri nga ushtria izraelite, gjatë përleshjeve të dhunshme në kuf
Pamje të rralla, vajzat përleshen me Policinë e Kosovës (VIDEO) Një video që po qarkullon në rrjetet sociale tregon një moment rrahje mes disa vajzave dhe policëve. Sipas përshkrimit
Përleshje me thika në Bilisht, në kërkim autorët Një plagosje me thikë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Bilisht. Disa të rinj janë zënë me njëri-tjetrin dhe njëri pre
Mbrojtësi i Argjentinës: Pata përleshje fizike me Messin në Botëror Lionel Messi pas dështimit të Argjentinës në Botëror është vënë në shenjestrën e shumë kritikave. Ai thuhet se ka qe
Festa e tifozëve në Paris kthehet në përleshje me policinë (FOTO LAJM) Franca arriti të marrë një fitore minimale kundër Belgjikës 1-0, por të mjaftueshmë për në finalen e Botërorit "Rusia 20
Shihni përleshjen mes policëve bashkiake dhe shitësve të misrave (VIDEO) Përplasjet mes Policisë Bashkiake të Tiranës dhe shitësve ambulantë të cilët shesin për bukën e fëmijëve, është shfaqja
Përleshje me armë në mes të Athinës, arrestohen tre shqiptarë Të shtëna armësh, fatmirësisht pa të plagosur. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm në qendër të Athinës, ku protagon
Në mes të natës dy femra pejane përleshen në sytë e të gjithëve (VIDEO) Ne qendër të Pejës mbrëmë ka ndodhur një përleshje. Në këtë përleshje janë përfshirë dy femra. Në këtë video të cilën
Përleshje me thika në Spanjë, humb jetën shqiptari Një përleshje me thikë në Barcelonë të Spanjës ka qenë fatale për një shqiptar të Kosovës nga Gjakova. Indeksonline m
Dalin pamjet e përleshjes së dy tifozerive “Plisave” dhe “Intelektualëve” (VIDEO) Pas përleshjes së djeshme midis dy tifogrupeve në Kosovë, janë publikuar pajme të reja mbi ktë ngjarje jo të hijshme dhe
Përleshje mes tifozërive, 8 të plagosur, një i arrestuar Sot, pas ndeshjes së finales së Vala Superligës së Kosovës – mes KF Prishtina dhe KF Drita, ka ndodhur një përleshje mes
Sherr masiv në burgun Italian, shqiptarët "bëjnë për spital" nigerianët Në Itali ka ndodhur një përleshje masive në një burg mes të dënuarve shqiptarë dhe atyre nigerianëve. Mwsohet se në s
Përleshje masive mes tifozërive të të dyja skuadrave në futbollin suedez (VIDEO) Aktet e dhunës dhe kaosi kanë mbizotëruar deri në orët e para të kësaj të hëne në qytetin e Stockholmit, pas një ndeshje
Gjendje emergjente në Gjermani, përleshje me thika dhe tuba metalike (VIDEO) Një betejë e tmerrshme në një rrugë ndërmjet 60 burrave të armatosur me thika dhe tuba metalike ka detyruar shpalljen e