999 rezultate për

perlat

I theu rekordin, Drogba flet me superlativa për Salah Didier Drogba e ka uruar sulmuesin e Liverpool Mohamed Salah për thyerjen e rekordit të tij në Premier Ligë duke u bërë
Perlat e Shqipërisë, fshatrat që sjellin mijëra turistë të huaj (FOTO LAJM) Shqipëria është padyshim një vend me mrekulli natyrore dhe bekime që nuk kanë fund. Agjencia Kombëtare e Turizmit koh
Dritan Leli, pa frena fare: Rama më frymëzon, një duartrokitje për të (VIDEO) Ka qenë shumë i veçantë në natyrën e tij fjalimi i kreut të Bashkisë së Vlorës, Dritan Leli gjatë vizitës në godinën e r
Publikohet lista me drejtorët e rinj të spitaleve Sot Ministria e Shëndetësisë ka publikuar listën e fituesve të konkursit për 12 drejtorët e spitaleve më të mëdha të ven
Perlat e Shqipërisë, ja fshatrat që sjellin mijëra turistë të huaj (FOTO LAJM) Shqipëria është padyshim një vend me mrekulli natyrore dhe bekime që nuk kanë fund. Agjencia Kombëtare e Turizmit koh
Vrasja në Mirditë për pronën, arrestohet babë e bir Të tjera detaje janë zbardhur në lidhje me vrasjen e ndodhur paraditen e sotme në Mirditë. Përveç arrestimit të auto
7 perlat e Kosovës që duhen vizituar (FOTO LAJM) Kosova shquhet për pasuri dhe bukuri natyrore, prandaj ka shumë vende që duhet vizituar, shkruan Telegrafi. Më sipër
Messi: Dybala do të behet një lojtar i madh Lionel Messi edhe pse është i dëmtuar, nuk i humbet ndeshjet e kombëtares së tij nga televizioni. Ai ka shprehur fjalë s
Luciano Moggi me superlativa për Kombëtaren shqiptare Paraqitjet e mira të kombëtares shqiptare kanë marrë nota pozitive edhe nga ish drejtuesi i famshëm i Juventusit, Lucian
Karaburuni, një nga perlat e turizmit shqiptar (FOTO-LAJM) Pak ditë para çeljes së sezonit turistik, pushuesit të cilët kanë vendosur ti kalojnë pushimet brenda vendit po mendojnë
Ermira Mehmeti shkruan me superlativa për veten Përveç takimeve që bëhen me qytetarët, fushata bëhet edhe në facebook. Në fanpage të saj, ajo ka hedhur një shënim ku la
Klani i tepelenasve? Ja nga vijnë drejtuesit e rinj të Policisë së Shtetit Ish- ministri i Brendshëm, Sokol Olldashi, deklaroi dy ditë më parë se tani Policia e Shtetit po mbushet me tepelenas.
Yjet e Islandës: Kujdes Shqipërinë! (FOTO LAJM) Barazimi 4-4 në Zvicër i ka entuziazmuar shumë lojtarët e Islandës, por jo aq sa për të nënvlerësuar Shqipërinë. Madje,
Perlat dhe plehrat Me ngrohjen e përgjithshme të planetit Tokë, vapa që nuk po i ndahet edhe Shqipërisë ka pa
Shijoni 202 "perlat" e Leo Messit (VIDEO) Topi i Artë, Lionel Messi kaloi kuotën e 200 golave të shënuara me klubin e Barcelonës, në ndeshjen ndaj çekëve të Vikto