999 rezultate për

perlat

Qenkan martuar, nusja e re e Shpat Kasapit flet me superlativa me vjehrrën (FOTO LAJM) Partnerja e Shpat Kasapit, Selvije Jao, është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku herë pas here zbulon ndonjë detaj nga
Meta dedikim të ndjerë Çipës: La pas perlat e polifonisë shqiptare Presidenti Ilir Meta ka bërë një dedikim në rrjete sociale për ndarjen nga kjo jetë të shkrimtarit, Lefter Çipa. Ai
"E njihja Tiren", ish-roja i Sanatoriumit zbulon çfarë ndodh brenda spitalit Një zotëri, i cili pretendon se ka punuar si roje në spitalin e Sanatoriumit, ka folur lidhur me rastin korruptiv që u b
Ancelotti me superlativa për Milanin: Ka dëshmuar se nuk varet nga Ibrahimovici Trajneri i Evertonit, Carlo Ancelotti mendon se AC Milani ka kaluar testin duke shkëlqyer pa sulmuesin Zlatan Ibrahimovi
Marquinhos flet me superlativa për Neymar JR Mbrojtësi brazilian i Paris Saint-Germain, Marquinhos, së fundmi ka dhënë një intervistë për "BeIN Sports". Ai foli p
10 perlat e jashtëzakonshme të CR7 me Portugalinë (VIDEO) Cristiano Ronaldo është golashënuesi aktiv më i mirë në nivel të ekipeve kombëtare. Portugezi është futbollisti i parë i
Shijoni disa nga perlat e Juninhos (VIDEO) Një pjesë e tifozëve të cilët veçanërisht pëlqejnë golat nga gjuajtjet e lira me siguri do të veçojnë Juninhon si më të
Mësoni "perlat" e deputetit që i habiti të gjithë me deklaratën në Kuvend: Unë jam i zgjuar! Fjala e deputetit Kostaq Papa në Kuvend ka shkaktuar të qeshura, dhe videoja e tij ka bërë xhiron e rrjetit. Kostaq P
Mendes me superlativa: Ronaldo mund të luaj deri kur të dojë ai Menaxheri i Cristiano Ronaldos, Jorge Mendes ka folur për aftësitë dhe kapacitetet e yllit portugez, me të cilin bashkëp
EKSKLUZIVE/ Gentian Selmani tregon si e priti ftesën nga Reja: Perlat Musta më jep këshilla çdo prag ndeshje Portieri shqiptar, Gentian Selmani, i cili këtë sezon iu bashkua skuadrës turke të Menemenspor, duke u larguar pas 5 sez
Mendes superlativa për lojtarin e tij: Cristiano do ta kalojë Pelen Cristiano Ronaldo do ta kalojë legjendën braziliane Pele si golashënuesi më i mirë në histori të futbollit, sipas menaxh
"Gafa jemi, njerëz bëjmë", të gjitha perlat e Rudina Hajdarit para shkarkimit 1. Së pari, rasti i tre ushtarakëve që humbën jetën në Letoni. Çfarë? Vetëm një dhe jo tre? E dimë. Fatkeqësisht, Zarife
"Perlat" e Rudina Hajdarit, gafat më të bujshme nga fjalimet e politikanes Rudina Hajdari njihet për lapsuset, rrëshkitjet, marrjet e gojës, gafat. Si politikane prej dy vitesh, si e diplomuar në
Klopp flet me superlativa pas fitores ndaj Chelsea-s Trajneri i Liverpoolit, gjermani Jurgen Klopp, në fund të ndeshjes së fituar kundër Chelseat me rezultatin 1-2 në “Stamf
Trajneri i United me superlativa për Pogba-n pasi lojtari kërkoi të largohej Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer, këmbëngul se Paul Pogba do të qëndrojnë në Old Trafford përkundër in
Operacioni ndërkombëtar antidrogë, Lleshaj flet me superlative (FOTO LAJM) Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, ka reaguar pas operacionit ndërkombëtar antidrogë i koduar "Goldfinger", i cili ço
Si të pastroni bizhuteritë në kushte shtëpie Edhe pse argjendi dhe floriri i rezistojnë kohës, ndodh që të marrin një ngjyrë jo të bukur gjatë qëndrimit pranë bizhut
Shihini për herë të fundit! Perlat që po shkatërrohen nga babëzia (FOTO LAJM) Mjaft perla rrezikojnë zhdukjen dhe shumë të tjera janë zhdukur në vend për shkak të babëzisë për të ndërtuar mbi to HEC
Tite me superlativa për Brazilin Trajneri i kombëtares së Brazilit, Tite nuk kishte si të mos ishte u lumtur për fitoren e seleçaos në miqësoren ndaj Arg
Perlat Musta rrëfen zhgënjimin më të madh nga vajza e tij, Aulona Perlat Musta ka dhënë një ndër intervistat më interesante të kohëve të fundit. E ka dhënë piëkrisht përballë vazjës