999 rezultate për

peristeri

Sa u pagua Notis në Tiranë: Çani tregon shifrën me shumë zero Arian Çani ka treguar shifrën që sipas tij ka marrë këngëtari i njohur grek Notis Sfakianakis në Shqipëri. Moderatori
Sa u pagua këngëtari grek në Tiranë? Çani tregon shifrën me shumë zero Arian Çani ka treguar shifrën që sipas tij ka marrë këngëtari i njohur grek Notis Sfakianakis në Shqipëri. Moderatori
Anxhela Peristeri rrëfehet për racizmin që e ka përndjekur në Greqi (FOTO LAJM) Anxhela Peristeri shquhet për potencën e saj vokale. Ajo sëfundi ka dhënë një intervistë për revistën “Who” dhe ka dashu
Anxhela Peristeri përgjigjet me siklet: Shqiptarët më të mirë në shtrat se grekët Anxhela Peristeri u bë hit me këngën "Ishe mbret i zemrës sime", e pastaj sikur u zhduk nga skena muzikore. Për vite
Anxhela Peristeri ia fut duart Artiola Toskes Anxhela Peristeri u bë hit me këngën "Ishe mbret i zemrës sime", e pastaj sikur u zhduk nga skena muzikore. Për vite
Anxhela Peristeri vihet në siklet: Sa kohë mund të rrish pa bërë seks? Edicioni i 19 i Këngës magjike është fituar nga këngëtarja Anxhela Peristeri e cila duhet thënë se pati një përformancë
Fitoi Këngën Magjike, zbulohet kujt i dedikohet kënga e Anxhela Peristerit Ka qenë këngëtarja Anxhela Peristeri ajo që fitoi ditën e djeshme cmimin e parë në Kënga Magjike 2017. Ndonëse vetëm
Julian Deda uron Anxhela Peristerin, por ka diçka për t’i thënë Lali Erit Nata finale e “Kënga Magjike 2017” u mbyll me fitoren e Anxhela Peristerit. Të pranishëm në spektakël ishin edhe person
Anxhela Peristeri triumfon në 'Kënga Magjike' Anxhela Peristeri me këngën e saj 'E çmendur' ka triumfuar mbrëmë duke dalë fituese e festivalit 'Kënga Magjike' edicion
Si reaguan këngëtarët pasi Anxhela Peristeri fitoi (FOTO LAJM) Deri në votën e fundit askush nuk e merrte me mend se kush mund të fitonte mes Elhaida Danit dhe Anxhela Peristerit.
Anxhela Peristeri rrëmben çmimin e parë në Kënga Magjike Kënga Magjike ka filluar tashmë prej kohësh dhe publiku është njohur me këngët prej javësh. Ka qenë pikërisht Anxhela
Këto janë arsyet që e çmendin Anxhela Peristerin tek një mashkull Këngëtarja e njohyr Anxhela Peristeri, dje ka qënë e ftuar tek ''Zonë e lirë'' me moderator Arian Çanin. Ai i kishte
Anxhela Peristeri rrëfehet për dashurinë: Po kërkoj shpirtin binjak Në një intervistë për “Prive” Anxhela Peristeri foli për karrierën e saj dhe planet në të ardhmen. Krahas tyre, artistja
Anxhela Peristeri nxjerr zbuluar Marina Vjollcen Pas ikjes së bujshme nga televizioni Top Channel ku u njoh si figurë televizive dhe u rrit profesionalisht, Marina Vjoll
Anxhela Peristeri feston ditëlindjen, Poni i zbulon moshën (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri feston sot ditëlindjen. Anxhela ka postuar një foto në rrjetin social Instagram
"Këngë vulgare", gazetari sulmon live Anxhela Peristerin dhe Aurel Thëllimin (VIDEO) Anxhela Peristeri dhe Aurel Thëllimi kanë qenë të ftuar në emisionin Top Show për të promovuar këngën e tyre të re "Qesh
"Kryqëzohet" nga fansat në videon e Anxhela Peristerit, reagon Albana: Skandal… (FOTO LAJM) Anxhela Peristeri vetëm një ditë më parë publikoi një video nga arkiva e shumë kohërave me parë kur ajo, Anjeza Maja d
Anxhela Peristeri zbulon pa dashje një sekret të madh të Albana Osmanit (FOTO & VIDEO) Anxhela Periteri ka publikuar pak minuta më parë një video ku ajo, Anjeza Maja dhe Albana Osmani konkurronin për miss në
Nxori gjoksin gjatë emisionit, Peristeri: Si s'ma ngriti njeri bluzën (FOTO LAJM) Anxhela Peristeri u komentua mbi veshjen e saj teksa kishte qënë e ftuar tek "Rudina" në Tv Klan, ndërsa komentuesit ka
Anxhela Peristeri nxjerr gjoksin tek "Rudina", moderatorja nuk e le pa komentuar (VIDEO) Kengetarja e njohur Anxhela Peristeri ishte e ftuar dje ne emisionin “Rudina’ ne Tv Klan dhe ka zbuluar nje recete te as