999 rezultate për

peristeri

Anxhela Peristeri flet me shifra, zbulon pagesën më të lartë që ka marrë (FOTO LAJM) Këngëtarja e dashur për publikun, Anxhela Peristeri, ka qenë së fundmi e ftuar në emisionin "NIN". Gjatë rubrikës “Haje
Këngëtari shqiptar për festivalin e Këngës: Ka pësuar mutacion! Këngëtari shqiptar Shpend Latifi ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku komenton përzgjedhjen e Anxhela Perist
Kledi Bahiti i revoltuar me ata që sulmuan Anxhela Peristerin: S'kanë b*thë të rrinë në treg (FOTO LAJM) Anxhela Peristeri u shpall fituese e “Festivalit të Këngës” me këngën “Karma’. Ashtu si çdo vit për fituesin pati kontes
Po Rosela ç'pati? Plas "thumbat" pasi Anxhela Peristeri fitoi Festivalin e Këngës (FOTO LAJM) Pas mbarimit të festivalit të fundvitit nuk kanë munguar si çdo herë tjetër edhe reagimet e qëndrimet e ndryshme të pjes
"Futu në një kurs aktrimi", Enxhi Nasufi nuk pranon fitoren e Anxhela Peristerit në "Fest' 59" (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar, Anxhela Peristeri u shpall fituese e “Festivalit të 59-të të RTSH-së”. Pas 3 netëve spektakël, jur
Përhapi lajmin se është fituese e Festivalit? Enxhi Nasufi akuzon Anxhela Peristerin (FOTO LAJM) Enxhi Nasufi ishte e ftuar mëngjesin e sotën në emisionin “Ditë e Re” me moderatorët Arjola Shehu dhe Arjon Muça ku kome
Një ish-boksier, kush është shqiptari që u plagos nga djali i biznesmenit grek Pavllos Petraq Misia është ish-boksieri shqiptar, që u plagos ditën e djeshme nga dy persona në Peristeri të Greqisë.
E qëlluan e armë e dorezë të hekurt, boksieri shqiptar sulmohet në Greqi Policia ka vënë në pranga dy persona për plagosjen e një ish-boksieri 32-vjeçar shqiptar, në Peristeri, të Greqisë. N
"Dua ta fshij nga memoria", Anxhela Peristeri rrëfen periudhën më të vështirë të jetës (VIDEO) “E ardhmja është vajzë” është kthyer në një emision emocionesh të forta duke pasqyruar para publikut atë anë të personaz
Anxhela Peristeri reagon për herë të parë për "fitoren" në Festivalin e Këngës Pak ditë më parë bëri bujë në media lajmi se Anxhela Peristeri është përzgjedhur si fituese e Festivalit të Këngës. Drej
Për herë të parë në "Festivalin e këngës", s'do ta njihni Anxhela Peristerin (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri ishte e ftuar në emisionin "Rudina" në Tv Klan. Gjatë intervistës, ajo rikujtoi pe
"Kjo është skandaloze", Era Rusi reagon pas "fitores" së Anxhela Peristerit në Festival (FOTO LAJM) Një ditë më parë u përhap lajmi se këngëtarja e njohur, Anxhela Peristeri, ishte shpallur fituese e Festivalit të Këngës
Anxhela Peristeri shpallet fituese e Festivalit? Reagon drejtori i RTSH-së (FOTO LAJM) Prej ditësh në portale ka qarkulluar lajmi se fituesja e Festivalit të Këngës në RTSH është përzgjedhur nga juria dhe aj
U izolua në Greqi, Anxhela Peristeri rrëfen eksperiencën e tmerrshme me Covid-19 (FOTO LAJM) Anxhela Perisetri është një nga personazhet që është përballur me Covid-19. Këngëtarja ka zbuluar së fundmi se ajo është
Ndryshimi drastik në peshë, Anxhela Peristeri zbulon si humbi 20 kilogramë (FOTO LAJM) Të gjithë e keni vënë re ndryshimin drastik në peshë të këngëtares së njohur Anxhela Peristeri. Ajo zbuloi në rubrikë
"Çokollatë apo akullore?", Anxhela Peristeri pozon në bikini më provokuese se asnjëherë (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Anxhela Peristeri ka ndarë poza të ndryshme gjatë ditëve të fundit duke treguar se po shijon maksim
"Mbaj familjen", Anxhela Peristeri kundër masave për mbylljen e klubeve të natës (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur shqiptare, Anxhela Peristeri ashtu si shumë artistë të tjerë është shprehur se është kundër masave t
Siç nuk e keni parë ndonjëherë, Anxhela Peristeri pozon "ujë e sapun" (FOTO LAJM) Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Anxhela Peristeri ka nisur pushimet, dhe nuk i ka kursyer fotot në rrjetet socia
"Baladë apo ritmike?", Anxhela Peristeri vë në vështirësi fansat me foton e fundit (FOTO LAJM) Me rritjen e temperaturave të gjithë personazhet e njohur të ‘shoëbiz-it’ shqiptar kanë vendosur të sjellin projekte të
Anxhela Peristeri nis plazhin, këngëtarja duket super në formë në bikini (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Anxhela Peristeri, ka treguar se po i kushton shumë rëndësi fizikut të saj dhe mund të themi se ja