999 rezultate për

perfunduar

Formacionet zyrtare: Besiktas - Bayern Munich Besiktas dhe Bayern Munich do të përballen sot me njëra-tjetrën për ndeshjen e dytë të 1/8 e UEFA Champions League.
Milan fiton në sekondat e fundit ndaj Genoas (VIDEO) Milan ka marrë një fitore me plot vuajtje sot ndaj Genoas në sekondat e fundit të ndeshjes në "Stadio Luigi Ferraris".
Kryetari i Pejës nuk e do Kullën e Çakorrin, përpiqet t'u mbushë mendjen studentëve për demarkacionin Kryetari i komunës së Pejës, Gazmend Muhaxheri ka thënë sot se shënjimi i kufirit me Malin e Zi ka përfunduar në vitin 1
Majk ndahet nga e dashura?!! (FOTO LAJM) Çifti i përfolur shumë në media, reperi Majk dhe Majlinda Zeka si duket janë ndarë. Ata filluan lidhjen këtë para di
Nuk ka fitues në Olimpico mes Milanit dhe Lazios, ndeshja shkon në shtesë Pëballja mes Lazios dhe Milanit ka përfunduar në 0-0 këto 90-të minuta të zhvilluara në "Olimpico". Të dyja skuadrat
E pabesueshme, ku ka përfunduar statuja gjigante prej bronzi e Enver Hoxhës (FOTO LAJM) Pak ditë më parë në Shqipëri u shënua përvjetori i rrëzimit të monumentit të Enver Hoxhës. Po ku përfundoi statuja
Neymar: Nuk ka përfunduar ende asgjë Ylli brazilian i Paris Saint-Germain, Neymar ka thënë se shpresat e kualifikimit në UEFA Champions League nuk kanë përfu
Zidane: Kjo luftë nuk ka përfunduar ende Zinedine Zidane thotë se është shumë i lumtur me fitoren, por thotë se ende asgjë nuk ka përfunduar. Trajneri i Real
I besuan "GBS" por përfunduan të zhytur në liqen Tre persona të cilët po udhëtonin me makinë në një qytet në verilindje të SHBA-së kanë përfunduar në liqenin Champlain,
Biznesmeni i njohur shqiptar përfundon në prokurori Duket se problemet me drejtësinë të ish manjatit shqiptar të naftës, Rezart Taçi nuk kanë të përfunduar. Pasi mori pa
Pjesë e bandës së rrezikshme, në pranga dy vëllezërit shqiptarë Dy vëllezër shqiptarë kanë përfunduar në prangat e policisë. Policia e qytetit të Raguzës në Itali ka zhvilluar ditë
Plas sherri mes shoqeve në Qytet Studenti, 21 vjeçarja përfundon në spital Dy vajza që jetojnë në Qytet studenti kanë përfunduar në konflikt për arsye akoma të paqarta. Madje njëra nga vajzat
Renato Mekolli dhe Sara Kapo rrëfejnë përse kanë përfunduar në polici (VIDEO) Renato Mekolli dhe Sara Kapo ishin dje të ftuar në emisionin “Why not” të moderatores Roza Lati. Pavarësisht pyetjev
E çuditshme! Si ka përfunduar kjo makinë në katin e dytë të ndërtesës (VIDEO) Çdo ditë mësojmë se aksidente të ndryshme kanë marrë jetë të pafajshme njerëzish. Në Shqipëri kjo tashmë është kthye
Manchester United nuk ka të ndalur, shënon edhe golin e tretë ndaj Stoke Cityt (VIDEO) Manchester United ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Stoke Cityt në "Old Trafford" Nuk kishte si të mungonte edhe ai,
Remi habit të gjithë me këto fjalë për Gjykatën Speciale Ish- komandanti i UÇK’së, Rrustem Mustafa, është rreshtuar pro Gjykatës Speciale. Thotë se e njëjta do t’u japë fund spe
Aksident i rëndë, Benzi del nga rruga dhe bie në lumin e Matit Aksident i rëndë në aksin e vjetër të Milotit. Mësohet se një automjet tip Benz me pasagjerë ka dalë nga rruga dhe k
Zgjedhjet s’kanë përfunduar ende në Preshevë Një vendim i Gjykatës Administrative ka bërë që zgjedhjet e jashtëzakonshme në Preshevë, ende të mbesin vetëm me rezulta
Ishte yll i Interit, nuk do t'a besoni ku ka përfunduar Sneijder (FOTO LAJM) Ish-futbollisti i Interit dhe Real Madridit, Wesley Sneijder i ka befasuar të gjithë pasi është transferuar tek skuadra
Për 24 orë policia shqipton mbi 1 mijë gjoba Policia e Kosovës në raportin 24 orësh dërguar mediave ka bërë të ditur se gjatë ditës së djeshme në pranga kanë përfund