999 rezultate për

perfunduar

Barcelona dëshiron super mesfushorin si zëvendësues të Iniestas Barcelona është e vetëdijshme se do ta ndjejë mungesën e Andres Iniestas sezonin e ardhshëm. Sipas mediumit britanik
Efektet negative të Facebook që askush nuk i thotë Studiuesit amerikanë bëjnë me dije se çiftet të cilët shfaqen në fotografi apo në statuse të përbashkëta në Facebook, ka
Tmerr në Qafë-Thanë, makina përmbyset në mes të rrugës (FOTO LAJM) Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Qafë-Thanë. Mësohet se një automjet ka humbur drejtimin dhe ka përfunduar i
Icardi fillon negociatat për largimin nga Inter, por jo tek Reali Mauro Icardi ka nisur kontaktet me Manchester Unitedin për një transferimi të mundshëm në verë në Angli. 25-vjeçarin
Ribery paralajmëron Realin: Asgjë nuk ka përfunduar Ribery ka paralajmëruar Realin se asgjë s’ka përfunduar dhe se në “Santiago Bernabeu”. Sido që të jetë, pavarësisht r
E frikshme, shihni si ka përfunduar makina në Elbasan Një aksident i frikshëm ka ndodhur pas tunelit të Elbasanit. Siç mund t'a shihni në foto, një automjet tip mikrobus
Si ka përfunduar BMW X5 e Drejtorit të Bashkisë Durrës pas flakëve (VIDEO) Një automjet është shkrumbuar nga flakët në orët e para të mëngjesit të sotëm, në qytetin e Durrësit. Makina ishte në
Aksident i frikshëm në Durrës, shihni si ka përfunduar makina (VIDEO) Një aksident i frikshëm ka ndodhur mesditën e sotme në Durrës. Mësohet se dy makina janë përplasur, dhe siç mund t'a
"Më vjen pështirë se ku ka përfunduar bota e futbollit" Mbrojtësi i Juventusit, Medhi Benatia thotë se i vjen pështirë se ku ka përfunduar bota e futbollit. Benatia kishte p
Legjenda e Realit: Asgjë nuk ka përfunduar Legjenda e Real Madridit, Emilio Butragueno tha se nuk ka përfunduar asgjë, dhe duhet një lojë e bukur. "Do të jetë n
Valverde: Nuk ka përfunduar asgjë Erneste Valverde ka kërkuar nga lojtarët e tij që ta përsërisin suksesin e njëjtë kundër Romës si në ndeshjen e parë në
Dalin fotot e të dashurës së Gaz Pajës: "E bukura e dheut" (FOTO LAJM) Prej disa kohësh, aktori i njohur Gaz Paja është duke shijuar një histori të bukur dashurie me një vajzë bonde. Vetë
Daçiç: Njohja e Kosovës nuk është një proces i përfunduar Ministri i Punëve të Jashtme, Ivica Daçiç është takuar me Ministrin e Punëve të Jashtme dhe Bashkëpunimit Ndërkombëtar t
Kujdes, Facebook po ju shkatërron lidhjen Studiuesit amerikanë bëjnë me dije se çiftet të cilët shfaqen në fotografi apo në statuse të përbashkëta në Facebook, ka
Pastore: Koha ime tek PSG ka përfunduar Lojtari i PSG, Javier Pastore pranon se koha e tij me klubin e francez po i vjen fundi. Duke folur për gazetën spanjo
Përplasen 4 makina, njëra përfundon në oborrin e Kuvendit në Shkup Aksident zinxhiror ku janë përfshirë 4 automjete ka ndodhur sonte në bulevardin para Kuvendit të Maqedonisë. Si rezul
Rrugët e papastruara në Prishtinë shkaktojnë kaos nga aksidentet Komunën e Prishtinës e ka zënë në befasi bora që ra sot. Në orët e mbrëmjes trafiku në Prishtinë është përfshirë në kao
Nuk do ta besoni se ku ka përfunduar kartela e Mergim Lushtakut Pas ndërprerjes së seancës, deputeti i VV-së Liburn Aliu ka vjedhur kartelat e deputetëve të pozitës. Një ndër kartel
Formacionet zyrtare: Besiktas - Bayern Munich Besiktas dhe Bayern Munich do të përballen sot me njëra-tjetrën për ndeshjen e dytë të 1/8 e UEFA Champions League.
Milan fiton në sekondat e fundit ndaj Genoas (VIDEO) Milan ka marrë një fitore me plot vuajtje sot ndaj Genoas në sekondat e fundit të ndeshjes në "Stadio Luigi Ferraris".