999 rezultate për

perfunduar

Shpërndante kokainë me BMW, shqiptari kapet rrugëve të Milanos Dy persona kanë përfunduar në pranat e policisë italiane, të akuzuar për trafik të lëndëve narkotike. Një shqiptar dh
Peshkatari kap peshkun, por më pas vjen peshkaqeni Një grup miqsh po peshkon në brigjet amerikane të Massachustts kur papritur, një peshkaqen i madh i bardhë, del nga uji
Shihni si ka përfunduar makina e polakut në Elbasan Një automjet tip "Dacia" ka pësuar askident në aksin Elbasan Tiranë. Makina e drejtuar nga një shtetas banues në Polo
Efektet e tmerrshme të Facebook që askush nuk i përmend Studiuesit amerikanë bëjnë me dije se çiftet të cilët shfaqen në fotografi apo në statuse të përbashkëta në Facebook, ka
Nuk ka të ndalur Juventus, pretendohen blerje të reja Skuadra e Juventus këtë merkato ka qënë shumë aktive sidomos me blerjen e bujshme të Cristiano Ronaldos por mesa duket n
Arrihet marrëveshja, Bonucci kthehet në Juventus, Higuain dhe Caldara transferohen tek Milani Marrëveshja e arritur mes Juventusit dhe Milanit për shkëmbimin e Leonardo Bonuccit dhe Mattia Caldaras, si dhe transfer
Marotta: Marrëveshja e Higuainit për të shkuar në Milan nuk ka përfunduar ende Marotta dhe drejtori sportiv i Juventusit Fabio Paratico është takuar me Milanin dhe agjentin e Higuain sot derisa ata p
Reformat në arsim ende nuk janë përfunduar Viti i ri shkollor 2018/2019, nxënësit e shkollave të fillore të Maqedonisë do t`i gjejë me problemet e vjetra. Ndër pro
Skandali në Korçë: Shihni si kanë përfunduar kafshët që mbrohen me ligj (FOTO LAJM) Gjuetia ndaj faunës së egër në Shqipëri është e ndaluar, por fatkeqsisht ekziston vetëm në fletoren e ligjeve. Gazet
Lothar Matthäus: Koha e Ozilit tek Gjermania kishte përfunduar Lothar Matthäus ndodhet me skuadrën e Bayernit në Amerikë për turin e skuadrës gjermane. Por, edhe nga Filadelfia e larg
Mirel Josa: Duhet ta kishim përfunduar ndeshjen më herët Prishtina u eliminua nga raundi i parë i Europa Leagues teksa u mposht me penallti, pasi koha e rregullt në të dyja taki
"Bisha" kryen testet mjekësore te Juventus, në këtë orë prezantohet Cristiano Ronaldo tashmë ka përfunduar edhe testet mjekësore me Juventusin, ku pas vetëm disa orësh pritet prezantimi i
A e dini se ku ka përfunduar statuja gjigante prej bronzi e Enver Hoxhës (FOTO LAJM) Pak ditë më parë në Shqipëri u shënua përvjetori i rrëzimit të monumentit të Enver Hoxhës. Po ku përfundoi statuja
Southgate: Jemi krenarë për këtë që arritëm Gareth Southgate është shprehur krenar me atë që ekipi i tij ka arritur në Kupën e Botës. Anglia ka përfunduar në ven
Prekse, futbollisti fillon të qajë akoma pa përfunduar takimi (VIDEO) Franca ka mposhtur Uruguain me rezultat 2-0 në një ndeshje mjaft të luftuar. Në këtë sfidë mungoi Edinson Cavani që e
Pensionohet Mohamed Salah nga Egjipti ? Pavarësisht se ai udhëtojë në Botëror dhe ishte i lënduar, Mohamed Salah ishte njëri prej lojtarëve të Egjiptit që ishte
Ambasadorët përsëri shkojnë në Kuvend Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë, Greg Delawie, është parë sot në ambientin e Kuvendit të Republ
Ukraina turpëron Shqipërinë, i shënon edhe golin e tretë (VIDEO) Ukraina po e turpëron Shqipërinë në Evian të Francës. Ai që ka shënuar është përsëri Yarmolenko që realizon në minut
Burrë e grua aksidentohen në Korçë Një aksident ka nodhur ditën e sotme në aksin Korçë-Kapshticë, pranë fshatit Kuç. Nga raportimet e para nga policia,
"Aventura e Karius tek Liverpool ka përfunduar" Legjenda e Liverpoolit, Mark Lawrenson thotë se Loris Karius ka përfunduar aventurën në "Anfield Road" pas mbrëmjes së k