999 rezultate për

perfunduar

Zbardhet biseda motivuese e Ramos brenda dhomave të zhveshjes Sergio Ramos pati një përplasje rutinë me presidentin Florentino Perez teksa (i tha, më paguaj dhe largohem nga skuadra)
Disa të vdekur, pamje tronditëse nga aksidenti në Gjilan (FOTO LAJM) Nga pamjet e para prej vendit të ngjarjes duket se përplasja e kamionit me disa vetura dhe këmbësorë në Gjilan ka shkakt
Ka përfunduar seanca në Kuvendin e Kosovës Seanca e cila filloi në orën 11:00 ka përfunduar tashmë, shkruan Albeu.com Seanca ka përfunduar pasi disa prej projek
Gruaja bie pa ndjenja për shkak të gazit lotsjellës (VIDEO) Protesta e sotme ka përfunduar në dhunë dhe zjarre përballë Kuvendit. Garda ndërkohë nuk i ka kursyer gazet lotsjellë
Interi merr vendimin për të ardhmen e Perisic Ivan Perisic ka karkuar largimin nga skuadra e Interit, madje ai në ndeshjet e fundi ka përfunduar në stol, shkruan Albe
Vazhdojnë problemet për Tottenhamin, dëmtohet rëndë Dele Alli Mesfushori i Tottenham Dele Alli ka lënduar muskujt gjatë fitores 2-1 kundër Fulhamit. Anglezi ishte në garë me anëso
Ergys Kaçe i pafat por gjuajtja spektakolare e tij çmend rrjetin (VIDEO) Mesfushori i përfaqësueses së Shqipërisë, Ergys Kaçe që aktivizohet në kampionatin grek me skuadrën e Panathinaikos isht
Nga kush frikësohet Edi Rama? Ku kanë përfunduar rojet e gardës (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama së bashku me ministrat e kabinetit, të emëruarit dhe të shkarkuarit kanë zgjedhur të jenë sot në E
"Edhe nëse Liverpooli fiton sonte kundër Cityt, gara për titull nuk do të thotë se ka përfunduar ende" Jamie Carragher ka thënë se Liverpooli edhe nëse fiton sonte kundër Liverpoolit gara për titull nuk ka përfunduar ende.
Babai rrëfen për djalin e tij, si u fut në ushtrinë amerikane Dikush duke mos parë perspektivë në Kosovë, e dikush tjetër për një jetë më të mirë, shumë të rinj nga Kosova ia kanë më
Kapiteni i FSK-së shkëlqen në SHBA (FOTO LAJM) Pjesëtari i FSK-së, kapiten Bujar Ferizi, shef i Qendrës se Operacioneve në Forcën e Sigurisë së Kosovës, i cili ka përf
Përfundon koha e rregullt, River dhe Boca shtyhet në shtesë Ka përfunduar koha e rregullt e superclasicos mes River Plate dhe Boca Juniors në kuadër të ndeshjes së dytë të finales
Prej 6 vitesh të ndarë, Rozana Radi flet hapur për Mc Kreshën Disa vite më parë Rozana Radi dhe Mc Kresha kanë qenë në një lidhje dashurie. Por këtë vit, ata u përballën tek “Kën
Rama i mohon Lindita Nikollës diplomën tek UFO (FOTO LAJM) Kryeministri Rama i ka mohuar studimet master ministres së Arsimit, Lindita Nikolla, të cilata jo i ka përfunduar në Uni
Tha në emision se ishte e bukur, dalin fotot e të dashurës së Gaz Pajës (FOTO LAJM) Prej disa kohësh, aktori i njohur Gaz Paja është duke shijuar një histori të bukur dashurie me një vajzë bonde. Vetë
Në përvjetorin e vdekjes vëllai i Olldashit shpërthen kundër drejtuesëve të PD-së Në 5-vjetorin e ndarjes nga jeta të ish-deputetit demokrat, Sokol Olldashi, vëllai i tij, Ardiani ka shpërthyer në një
Doli të ndihmonte vajzën, por të riut i ndodh gjëma (VIDEO) Një djalë ka dalë të ndihmojë një vajzë e cila po qante ulur pranë një kabine telefonike. Por ky gjest human i ka shk
Ka luajtur vetëm 1 sezon në Superiore, rikthehet ekipi pas 22 vitesh mungesë (FOTO LAJM) Pas 22 vitesh mungesë, Selenica do të ketë një ekip futbolli. Bashkia e qytetit ka njoftuar se kanë përfunduar të gj
Hysaj sfidon Juventusin: Gara për Scudetto nuk ka përfunduar Mbrojtësi i djathtë i Napolit, Elseid Hysaj ka insistuar se Juventusi nuk është afër për ta fituar Scudetton. “Nuk ka
Low tregon diferencën mes Gjermanisë dhe Francës Trajneri i Gjermanisë, Joakim Low tha pas ndeshjes me Francën se skuadra e tij nuk ka shumë ndryshim me kampionët në fuq