999 rezultate për

perfunduar

Të martuar prej 8 vitesh, çifti i njohur i jep fund gjithçkaje (FOTO LAJM) Prej gati një viti dyshja e njohur Jenna Dewan dhe Channing Tatum, jetojnë të ndarë, megjithatë ende nuk kishin përfundu
Juve "fërkon" duart, Abidal konfirmon largimin e mesfushorit të Barçës Këtë sezon ka përfunduar në stol dhe disa skuadra janë të interesuara për shërbimet e tij. Aventura e Ivan Rakitiç t
"Betejë me motin", si kanë përfunduar shtyllat në Vlorë dhe Dhërmi (FOTO & VIDEO) Moti i keq, me temperatura të ulta dhe reshje shiu ka pushtuar gjithë teritorin e vendit. Ndërkohë OSHEE e quan të gj
Grabiti i maskuar dyqanin, shqiptarin e nxjerr zbuluar tatuazhi Një shqiptar ka përfunduar në prangat e policisë italiane pasi vodhi arkën e parave në një dyqan ëmbëlsirash. Ngjarja
Krijohet liqeni artificial që prodhon 100 dallgë në orë (VIDEO) Një liqen artificial do të lejojë të pasionuarit pas këtij sporti që të mos humbasin kohë në det duke pritur dallgët, pa
PRISHTINË/ Shembet dheu, shikoni si kanë përfunduar veturat (FOTO LAJM) Në rrugën “Bedri Gjini” në Prishtinë është shembur dheu afër një punishtes ku po ndërtohet një objekt. Qytetarët kanë
U pengua, punonjësja derdh kafen e nxehtë mbi foshnjën 8 muajshe Një ngjarje aspak e mirë ka dnodhur në një dyqan kafeje në Mc Donalds ku një fëmijë i vogël ka përfunduar me djegie të g
Arena Kombëtare gati në 3 nëntor, punimet drejt fundit (VIDEO) Më pak se një muaj nga inaugurimi i madh që do t’i takojë ndeshjes për eliminatoret e Euro 2020 kundër Francës, “Arena K
Të përfundohej me çdo kusht! Çifti shet pikturën 50,000 $ për shtëpinë e ëndrrave (FOTO LAJM) Një çift i cili u detyrua të shesin artin e tyre për të përfunduar projektin e tyre në Grand Designs pasi mbaruan paratë
Atleti kenian bën namin, hyn në histori duke përfunduar maratonën nën 2 orë (VIDEO) Eliud Kipchoge ka shkruar historinë. Atleti kenian, njeriu i zgjedhur nga Ineos për të përfunduar një maratonë nën kufir
Zgjedhjet në Kosovë, në 12 komuna ende nuk ka përfunduar numërimi i votave Në 12 nga 38 komuna nuk ka përfunduar numërimi i votave të zgjedhjeve të 6 tetorit. Deçani, Gjakova, Kamenica, Mitrov
5 elefantë bien nga ujëvara dhe ngordhin, arsyeja do t’ju përlotë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tajlandë. gjithcka ka nisur pasi një elefant i vogël ka rënë në lumë duke shkuar dr
Shoferi shqiptar i kamionit përfundon 40 metra në greminë dhe shpëton Një shqiptar ka shpëtuar mrekullisht pasi kamioni të cilin e drejtonte është aksidentuar në një urë, para se të futej në
DETAJE/ Goditi me çekiç shitësen, ky është grabitësi që punon si mësues Një 45 vjeçar nga Elbasani ka përfunduar në prangat e policisë, pasi ka tentuar të grabisë një supermarket. Ngjarja k
Shisnin drogë në një stacion hekurudhor, arrestohen 2 shqiptar në Itali Policia italiane arrestoi dy shqiptarë në Perugia, pasi u kapën me lëndë narkotike. Ata e shpërndanin drogën në një stac
Arena Kombëtare rrezikon të mos licensohet nga UEFA Stadiumi Arena Kombëtare rrezikon të mos lincesohet nga UEFA për ndeshjen kualifikuese me Islandën që do të zhvillohet m
Aksident i rëndë në Sarandë, plagosen 6 persona Një aksident i rëndë ka ndodhur në qytetine Sarandës ku raportohet se janë përplasur me njëra tjetrën 2 makina. Si pa
E pabesueshme si ka përfunduar Balotelli, stërvitet i vetëm (VIDEO) Mario Balotelli vazhdon stërvitjen i vetëm, pasi e ardhmja e tij ende duhet të vendoset. Në llogarinë e tij personale
I nisur 10 vite më parë, ende i pa përfunduar projekti i rrugës Qukës-Qafë Plloçë Projekti i ndërtimit të rrugës Qukës-Qafë Pllocë, pjesë e korridorit të 8 të rrugës Tiranë-Korçë konsiston në ndërtimin
Fillojnë aplikimet, mësoni si të bëheni pjesë e Policisë së Shtetit (VIDEO) Policia e Shtetit hap sot aplikimet për tu bërë pjesë e policisë, për ccdo student që ka përfunduar universitetin. Ap