999 rezultate për

perfunduar

Çdo ditë nga një ndeshje, Serie A ka një plan për të përfunduar kampionatin Serie A po e mendon rifillimin e kampionatit. Ndeshjet e mbetura pritet të fillojnë në muajin maj. Plani më i mundshë
E BUJSHME/ Presidenti i La Liga del me deklaratë zyrtare: Sezoni 2019/20 ka përfunduar Javier Tebas ka bërë të ditur se sezoni 2019/20 në La Liga do të përfundojë shkaku i coronavirusit që ka shpërthyer edhe
Deklarata e fortë e ish-banorit: Vajzat e BB kanë përfunduar eskorta! Ish-banori i “Big Brother” Valer Kolnikaj ka bërë një deklaratë të fortë në studion e “Shqipëria live”. Mjeku nga Ma
Sekuestrimi i 1.3 ton kokainë, arrestohen të paktën tre persona Një megaoperacion policior është realizuar nga policia e Maqedonisë së Veriut në koordinim me Policinë Italiane, në fsha
Shën Valentini mund të kishte përfunduar në tragjedi, çifti i të fejuarve përfundon në spital Festa e të dashuruarëve mund të ishte kthyer sot në një tragjedi për një çift të ri të sapo fejuarish. Një aksident
Ja ku ka përfunduar fotografia e Hashim Thaçit Fotografia e presidentit Hashim Thaçi që ishte vendosur prapa ulëses së kryeparlamentares Vjosa Osmani është larguar nga
Kohët kanë ndryshuar, sa takime u duhet të rinjve sot për të përfunduar në shtrat Sa herë duhet të dilni me një person për të kryer m,arrëdhënie seksuale? Kjo duket si diçka që ju përket vetëm ju, por g
Dalin pamjet, stadiumi i Partizanit drejt përfundimit (FOTO LAJM) Vazhdojnë punimet për stadiumin e ri të Partizanit, të cilat vazhdojnë me ritme të larta, për të qenë i gatshëm sa më sh
Ku ka përfunduar droni dhe flamuri që u ngritën në Beograd? Ndeshja në mes të Serbisë dhe Shqipërisë do të mbahet mend gjatë si njëra nga më emocionueset për tifozët Kuq e Zi. Sfid
EMRI/ Përfundon në SPAK ish-kryebashkiakja e njohur (FOTO LAJM) Ish-kryebashkiakja e Gjirokastrës, Zamira Rami ka përfunduar në SPAK. Albeu.com mëson se Rami ka përfunduar në Prokur
Kënga e re e Loredanës dedikim për Mozzik? Këngëtarja tregon çfarë fshihet pas saj Dy ditë më parë, reperja Loredana Zefi publikoi këngën e saj më të re në bashkëpunim me Juju, të titulluar ‘Kein Wort’.
Si në filma, shihni si kanë përfunduar dy makina në arë pas përplasjes me një "Touareg" (VIDEO) Tre makina janë aksidentuar në Lushnje ku dy prej tyre kanë përfunduar në arë. Një mjet tip Touareg ka përplasur dy m
Gjithçka e përfunduar, Cavani nga sezoni i ardhshëm me ekip të ri Edinson Cavani ka vendosur për të ardhmen e tij. Sulmuesi uruguaian dëshiron të luajë me Atletico Madrid dhe palët kanë
Nagatomo pranë rikthimit në Serinë A Rikthimet e futbollistëve në Seria A duket se nuk kanë përfunduar me mbërritjen e Zlatan Ibrahimovic te Milani. Suede
Aksident në aksin Shkodër-Muriqan, 1 i vdekur Një person ka mbetur i vdekur si pasojë e një aksidenti në aksin Shkodër- Muriqan. Viktima është identifikuar si Lin
Sytë zemra, Marsida Qatja në krahët e bashkëshortit pasi doli nga burgu (FOTO LAJM) Më 10 tetor në banesën e Marsida Qatjas ndodhi një përplasje me armë ku humbi jetën Dritan Haxholli, nga miku i parukier
Përfundon takimi mes Kurtit e Mustafës (VIDEO) Ka përfunduar takimi ndërmjet kryetarit të Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti dhe atij të Lidhjes Demokratike të Kosovës
Ndriçohet Prishtina për festat e fundvitit (FOTO LAJM) Prishtina ka ndezur dritat për festat e fundvitit. Në kryeqendrën e Kosovës, Prishtinën, ka filluar atmosfera festive.
Të martuar prej 8 vitesh, çifti i njohur i jep fund gjithçkaje (FOTO LAJM) Prej gati një viti dyshja e njohur Jenna Dewan dhe Channing Tatum, jetojnë të ndarë, megjithatë ende nuk kishin përfundu
Juve "fërkon" duart, Abidal konfirmon largimin e mesfushorit të Barçës Këtë sezon ka përfunduar në stol dhe disa skuadra janë të interesuara për shërbimet e tij. Aventura e Ivan Rakitiç t