999 rezultate për

perfunduar

Interi nuk e zyrtarizon Hakimin pa përfunduar sezoni Hakimi finalizoi transferimin e tij në Inter për 40 milionë euro plus 5 mln euro bonuse dje, duke kaluar testet mjekësor
Boki-13 reagon pas dënimit me 9 vite burg: Paratë e "Reketit" kanë përfunduar te familja Zaev Gjykata Penale në seancën e sotme për rastin “Reket” ka shpallur fajtorë Bojan Jovanovski – Boki 13 dhe ish kryeprokuror
FIFA vendos: Nuk ka transferime pa përfunduar sezoni FIFA ka shprehur mendimin e saj për problemin shumë të nxehtë të kontratave që skadojnë më 30 qershor. Ideja e instituci
"Sherr" me mjete të forta në Durrës, plagoset një person Plagosje në Durrës, në lagjen nr.17, tek zona e quajtur ish-këneta. Sipas ABC News, pas një sherri për motive të dobë
Përplasen dy makina në Korçë, njëra përfundon brenda në lokal Një tjetër aksident ka ndodhur ditën e sotme në vend. Mësohet se dy makina janë përplasur në dalje të qytetit të Korç
Nuk ndalet presidenti i Lyon, i drejtohet qeverisë franceze duke i dërguar letër për rifillimin e Ligue One Presidenti i Lyonit, Jean-Michel Aulas ka vazhduar luftën e tij kundër vendimit për të përfunduar sezonin e Ligue 1 më h
"Lautaro te Bracelona është pothuajse e përfunduar" Presidenti i Liniers de Bahia Blanca, Carlos Pablo, ka thënë se kalimi i Lautaro Martinez te Barcelona është pothuajse i
Yuri Kim pajtohet me Bashën: Presim gatishmëri edhe nga liderët e tjerë Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Yuri Kim, ka përshëndetur vendimin e Partisë Demokratike dhe Lulzim Bas
Sapo kishte përfunduar dializën, kush është 57 vjeçari që humbi jetën tragjikisht në liqenin e Banjës (FOTO LAJM) Një aksident me pasojë vdekjen e një 57 vjeçari ndodhi ditën e sotme në fshatin Shushicë të Gramshit. Viktima është G
Presidenti i UEFA-s: Vendimet për përfundimin e kampionateve janë të nxituara Aleksander Ceferin ishte figura e parë në botën e futbollit që foli për nevojën për të përfunduar kampionatet. Dje ai
Kampionati holandez merr vendimin final mbi fatin e sezonit Vendimi i Shoqatës Holandeze të Futbollit për të përfunduar sezonin pa promovim apo rënie është mbështetur nga gjykata.
Ku ka përfunduar ''Toyota'' me të cilën u bë e mundur ekzekutimi mafioz i vëllezërve Haxhia? Zbardhen të tjera detaje për ekzekutimin mafioz të dy vëllezërve Besmir dhe Viktor Haxhia. Mësohet se policia ka zbu
Nuk ka përfunduar tragjedia Bryant, familjarët e tjerë padisin kompaninë e helikopterëve Pas Vanessa Bryant që hodhi në gjyq që në shkurt kompaninë e helikopterëve ku humbi jetën ylli i NBA-së, sot edhe familj
Arrestohet shqiptari i rrezikshëm, shihni si realizoi dy shpërthime me bombë (VIDEO) Një i ri shqiptar ka përfunduar në prangat e policisë italiane dy ditë më parë, pasi akuzohet për kryerjen e dy shpërthi
Plani i ri i UEFA për të përfunduar Ligën e Kampioneve dhe të Evropës UEFA ka bërë një plan për dy garat elitare të Evropës Ligën e Kampionëve dhe Ligën e Evropës. Siç njoftojnë mediet në
Për të përfunduar sezonin FA i ofron Premier League edhe stadiumin "Wembley" Federata Angleze e Futbollit i ka ardhur në ndihmë kampionatit vendas duke i ofruar edhe stadiumin Wembley për të përfun
Serie A hedh një ide të re: Të gjitha ndeshjet e mbetura të luhen në Romë Drejtuesit e Serie A po kanë hedhur një ide ekstreme për përfundimin e kampionatit. Sipas La Repubblica, Federata Ita
Ky është plani i UEFA-s për të përfunduar sezonin në gusht UEFA dëshiron të bëjë ndryshime në sezonin e ardhshëm, në mënyrë që ta përfundojë sezonin aktual në gusht, dhe kështu t’
E përfunduar, princi arab do të bëhet pronarë i skuadrës angleze Pasi dështoi të marr nën kontroll Manchester United, princi i Arabisë Saudite, Mohamed bin Salman tani është shumë afër
3 opsionet për të përfunduar sezonin në La Liga La Liga dhe Shoqata e Futbollistëve Spanjolle (AFE) po punojnë për gjetjet e zgjidhjeve pasi coronavirusi e ka goditur e