999 rezultate për

perfundimit

Merkato, si ndryshon Superliga Shqiptare (FOTO LAJM) Flamurtari mund të quhet “mbret” i merkatos së janarit. Pas përfundimit të afatit të transferimeve, nga 14 klubet e Supe
Kutcher "tradhëton" Moore me një lopë Pas përfundimit të një marrëdhënie 7-vjeçare, për një mashkull do të ishte e zakonshme që të dehej me shokët apo të gjen
Trajneri Di Canio zihet me lojtarin e tij (VIDEO) Aventura e trajnerit Di Canio tek klubi anglez Swindon Town po bëhet gjithmonë e më e vështirë pas zënkës që ai ka pasur
Aguero vendos pas Kupës së Amerikës Sergio Aguero do të vendosë se ku qëndron e ardhmja e tij pas përfundimit të Kupës së Amerikës. Sulmuesi 23 vjeç është p
Fushata drejt përfundimit, nesër heshtje zgjedhore Subjektet politike në Kosovë përmbyllin sonte në mesnatë fushatën elektorale, për t’i lënë radhën heshtjes njëditore. Qy
Serie A: Dy jave para perfundimit, Inter mbetet ne krye (VIDEO) Kampioni aktual i Serie A, Inter, ka shënuar fitore prej 2-0 në derbin e javës së 36-të pë
"Rruga e Arberit" para perfundimit Rruga Durrës-Tiranë-Dibër është në përfundim e sipër. Autostrada e re, që &
Cërvenkovski: Çështja kufirit me Kosovën të mbyllet para përfundimit të negociatave "Vija e kufirit ndërmjet Maqedonisë dhe Kosovës paraqet operacion teknik që duhet të realizohet gjatë procesit të defini
Burns: Bisedimet per statusin perfundimtar te Kosoves do te fillojne perpara perfundimit te ketij viti Ora 5: 35 Burns: Bisedimet per statusin perfundimtar te Kosoves do te fillojne perpara perfundimit te ketij viti Nensekr