999 rezultate për

perfundimit

Ja çfarë thotë Ramush Haradinaj pas përfundimit të seancës (VIDEO) Pas daljes nga gjykata, Ramush Haradinaj ka thënë para mediave se nuk e njeh juridiksionin e Serbisë dhe se e vërteta pë
Juventus dhe Milan sfidë edhe në merkato Sonte në mbrëmje do të luhet super sfida mes Juventusit dhe Milanit, por dueli mes tyre po zhvillohet edhe në merkato.
Reali këmbëngul për yllin e Chelsea-t Zinedine Zidane dihet prej kohësh që adhuron Eden Hazard, por transferimi i tij m un të realizohet në verë. Lajmi bëh
Casillas zbulon se çfarë i tha Buffoni pas përfundimit të sfidës Dy legjendat e portës, Iker Casillas dhe Gianluigi Buffon u përballën mbrëmë në Ligën e Kampionëve, teksa fitues doli së
Maqedoni/ Plagosen 6 policë, tentuan të ndalojnë sherrin mes tifozëve Gjashtë pilicë kanë përfunduar të plagosur si pasojë e tentativës për të ndaluar një sherr masiv mes tifozëve pas përfun
Djali i ish-deputetit të PS shtypi policin 3 ditë pas përfundimit të dënimit Vetëm tre ditë pasi kishte përfunduar dënimin dhe pikërisht po në atë vend ku ishte arrestuar për drejtim automjeti në g
Thaçi me besim se kriteri për vizat do përmbyllet me sukses Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi është shprehur i bindur para medieve se Kosova po vepron në rrugën e duhur për libe
Befason Rama/ Ja çfarë përfiton drejtori i Policisë së Shtetit pas mandatit Mesa duket edhe kreu i Policisë së Shtetit do të ketë të njëjtat privilegje si kryeministri dhe presidenti. Bëhet fjalë
Realizohet dëshira e Guardiolës, transferon një super talent Dje e shprehu dëshirën, ndërkohë që sot mediat gjermane konfirmojnë se është realizuar. Po flasim për Pep Guardiolën, i
Han: Lajme të mira vijnë nga Maqedonia Komisioneri për negociata e për zgjerim i Bashkimit Europian Johanes Han, përshëndet marrëveshjen midis katër partive po
Prekëse/ Yllit kroat i vdes babi, e merr vesh pas ndeshjes (FOTO LAJM) Ylli i përfaqësueses së Kroacisë, Darijo Srna, ka marr SOT lajmin më të hidhur të jetës së tij, e kjo ka ndodhur pikëris
Ibrahimovic futbollisti më i mirë i vitit në kampionatin francez Zlatan Ibrahimovic e mbyll në mënyrën më të mirë të mundshme aventurën në kampionatin francez. Ylli suedez është shpall
12 futbollistët që kanë fituar më shumë trofe në karrierën e tyre (FOTO LAJM) Kampionatet janë drejt përfundimit në këtë sezon, teksa nga kampionatet e mëdha vetëm PSG-ja është shpallur zyrtar isht
Ja si po transformohet "Unaza e Vogël" e Tiranës (FOTO) Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj në llogarinë e tij në Facebook ka postuar disa foto ku thotë se "Unaza e Vo
Ja privilegjet e Jahjagës pas përfundimit të mandatit si presidente Presidentja në ikje, Atifete Jahjaga, mesa duket do të shpërblehet me një pagë në vlerë prej 70 përqind të asaj që e mer
PSG gjunjëzon Lyonin në Kupën e Francës Paris Saint Germain është skuadra e rradhës që ka shënuar fitore në kuadër të çerek-finales së Kupës së Francës. Kampio
Ndryshojnë patentat, ja çfarë shtohet Pas ndryshimeve në Kodin Rrugor për patentat e reja, Ministria e Transportëve është duke përgatitur udhëzimin për zbatim
Ura e dytë më e lartë në botë drejt përfundimit (FOTO LAJM) Mbi lumin Qingshui, në Kinë po ndërtohet ura e dytë më e madhe në botë. Inaugurimi i saj pritet të bëhet ditën e vitit t
Conte do të zërë vendin e Mourinhos Antonio Conte do të emërohet trajneri i ri i Chelseat, pas përfundimit të këtij sezoni sipas “Sky Italia”. Conte ësht
MEI kallëzon për ndjekje penale Florjon Miman dhe Enno Bozdon Ministria e Energjisë dhe Industrisë, ka përmbyllur procesin e auditit lidhur me rregullshmërinë e zbatimit të marrëvesh