999 rezultate për

perfundimit

Bashkim Hoxha feston 64-vjetorin, ja ku u "arratis" pas përfundimit të emisionit Bashkim Hoxha, gazetari dhe shkrimtari i njohur, sot zgjodhi ta festojnë ndryshe 64-vjetorin e tij. Me të mbaruar em
Mediat greke: Xhamia më e madhe në Ballkan, drejt përfundimit (FOTO LAJM) Nuk ka kaluar pa vëmendje në mediat greke ndërtimi i xhamisë së madhe të kryeqytetin e Shqipërisë. Ajo tashmë është n
Ismaili thumbon LDK-në pas përfundimit të mbledhjes Pas përfundimit të mbledhjes së kryesisë së Vetëvendosjes, ka reaguar edhe Fisnik Ismaili. “Në Vetëvendosje s’ka karr
Shkatërruan malin me dinamit, Gjiknuri shtyn sërish afatin e përfundimit të "Tiranë-Elbasan" Qeveria ka shtyrë sërish afatin për përfundimin e rrugës Tiranë-Elbasan. Rruga duhej të kishte përfunduar disa vite më p
Ferizaji drejt përfundimit, kaq vota ka kandidati fitues Në komunën e Ferizajit pothuajse është mbyllur procesi i numërimit të votave. Sipas rezultatit këtë komunë e ka fitua
Konferenca e kryeministrave pas përfundimit të "Samitit 100" (VIDEO) Në Shkup u zhvillua fjalimi përmbyllës Samiti 100 i liderëve afaristë të Evropës Juglindore ku po jepet deklarata e krye
Rasti i Kumanovës drejt përfundimit Seancë e re gjyqësore për rastin “Lagja e Trimave” duhet të vazhdojë sot me fjalën përfundimtare të mbrojtjes. Prokur
E mbani mend "Ezel", gjashtë vite pas përfundimit shikuesit zbulojnë një gabim interesant Telenovela turke "Ezel" ka thyer rekorde shikueshmërie në mbarë vendet ku është shfaqur përfshirë edhe Shqipërinë. "E
Barca heq dorë zyrtarisht nga ylli, pas përfundimit se ai është i papajtueshëm me Messin Barcelona vendosi të heqë dorë përfundimisht për nënshkrimin me Paulo Dybala. Ata besojnë se numri 10 i Juventusit ës
Coutinho në Camp Nou? Operacioni nga ora në orë drejt përfundimit Barcelona po vazhdon për nënshkrimin me yllin brazilian Phillipe Coutinho përpara sezonit të ri. Mesfushori është i
BE i premton Serbisë anëtarësimin pas përfundimit të dialogut me Kosovën Kryetari i Këshillit Evropian, Donald Tusk, ka theksuar sot se Bashkimi Evropian llogarit në Serbinë dhe se Serbia mund
"San Siro më prit", Calhanoglu i hip avionit Milan është duke thyer cdo parashikim. Italianët tani kanë zyrtarizaur dhe blerjen e fundit që është turku Calhanoglu.
Numërohen 95% të votave, ky është rezultati para përfundimit të procesit Deri në këto momente në rang vendi janë numëruar 5100 kuti votimi nga 5362 gjithsej pra rreth 95% të votave. Në bazë
PSG paraqet ofertën zyrtare për Aguerron Paris Saint-Germain thuhet se do të paraqesë një ofertë prej 60 milionë euro për sulmuesin e Manchester City, Sergio Ag
Ja arsyeja kryesore përse zihen çiftet dhe çon lidhjen drejt përfundimit Nëse mendoni se llogaria juaj bankare nuk ka të bëjë fare me marrëdhënien tuaj, mendohuni dhe një herë !! Kur ka qenë zë
Hoxha thirri ezanin, veprimi i këngëtarit në sheshin "Skënderbej" u duartrokit shumë (VIDEO) Mbrëmë në sheshin "Skënderbej" u mbajt koncerti i radhës me rastin e përfundimit të punimeve në të, ndërkohë që ishin të
Numërimi në Prizren drejt përfundimit, kjo është renditja e subjekteve politike Deri më tani janë numëruar 99.08 për qind të votave në Komunën e Prizrenit, nga të cilat koalicioni PDK-AAK-NISMA (PAN)
Veliaj: Drejt përfundimit të rikualifikimit urban të bllokut te "Vëllezërit Huta" Një tjetër lagje në kryeqytet ka tashmë rrugë, trotuare, lulishte dhe hapësira çlodhëse e argëtuese për fëmijë. Bashkia
Prapaskena/ Moggi ngushëlloi lojtarët e Partizanit pas barazimit Flamurtari dhe Partizani ndanë nga një pikë secili dje në sfidën e zhvilluar në Vlorë, një barazim (1-1), i cili në fakt
Tension pas ndeshjes Partizani- Kukësi, tifozët sherr jashtë stadiumit (VIDEO) Pas përfundimit të ndeshjes Partizani-Kukësi në barazim me rezultatin 1:1 tifozeria e saj është përplasur jashtë stadium