999 rezultate për

perfshin

Opozita greke nuk e pranon emrin e ri të Maqedonisë Kryeministri grek Cipras ka informuar kreun e Nea Demokratisë, Mitsotakis përmes telefonit se me Zoran Zaev ka diskutuar
Zjarri masiv përfshin rafinerinë e naftës në Elbasan, zjarrëfikëset në vendgjarje Nje zjarr i madh ka përfshirë rafinerinë e naftës në Elbasan. Zjarri mësohet të jetë i përmasave të mëdha ndërkohë që
Zaev përfshin komandantin Hoxha në qeveri Xhezair Shaqiri, i njohur si Komandant Hoxha ka marrë një post në qeveri. Lajmi bëhet i ditur përmes një statusi në
Zjarri përfshin një ndërtesë në Tetovë, evakuohen banorët Një zjarr ka përfshirë një ndërtesë gjashtë katëshe në bulevardin Ilirija në Tetovë. Zjarri ka filluar rreth orës 13
Pas televizionit, Ermali përfshin Kejvinën në biznesin familjar (FOTO) Kejvina është velina e “Xing me Ermalin” dhe ky emision i ka haput shumë dyer bukuroshes nga veriu. Por Ermali gjithasht
Zjarri përfshin magazinat në kryeqytet, rrezikohet karburanti pranë (VIDEO) Një zjarr masiv ka përfshirë magazinat frigoriferike në rrugën “Siri Kodra” në Tiranë. Mësohet se të paktën tre zjar
U tha se në skandalin Kristal u përfshinë persona nga MAS, reagon Ministria Pak pas lajmit se prokuroria ka kërkuar regjistrat e Kristal nga MAS, ka ardhur edhe reagimi i vetë Ministrisë. Minis
Thaçi: Ndryshimi i kufijve është muhabet i vdekur, mos e përfshini Shqipërinë Pas takimit me Presidentin e Sllovenisë Borut Pahor, Hashim Thaçi ka dalë në një konferencë të përbashkët për media,shkr
Tre sindikata të transportit ajror paralajmërojnë për një grevë 4 orëshe të Ryanair Tre sindikata të transportit ajror italian konfirmuan sot njoftimin për një grevë katër orëshe për nesër që përfshin të
Infantino: Jam shumë i shqetësuar për fluksin e madh të parave që përfshin futbollin Gianni Infantino është i shqetësuar për fluksin e madh të parave në futboll dhe për agjentët që po arkëtojnë fitime kolo
E FUNDIT / Arrihet marrëveshja mes Manchester United dhe Arsenalit për sulmuesin Alexis Sanchez Manchester United zyrtarisht e ka kompletuar transferimin e Alexis Sanchezit nga Arsenali për 39 milionë euro. Lajmi
Ramadani rrëfen krimet e hetuesit Fadil Syleviqit, përfshin edhe pritën ndaj Pajazitit Vëllai i Arsim e Burim Ramadanit, ish luftëtarë të UÇK-së të dënuar në rastin “Ramadani” ka reaguar përmes një shkrimi n
Dëshmitari e përfshin në vrasje edhe vëllain e Lahi Brahimajt Në Klan Kosova është transmetuar rrëfimi ekskluziv për veprimtarinë e një grupi të njerëzve, që kryen disa prej rasteve
Maqedoni, trafiku online i blerjeve përfshin armë dhe lëndë narkotike Deri dhe armë e lëndë narkotike po gjenden në dërgesat postare pas porosive on-line. Kjo ndodh në Maqedoni, ku fluksi i
Manchester, zjarr i madh përfshin një ndërtesë Një zjarr i madh ka shpërthyer në qytetin e Manchesterit. Pamjet e publikuara në mediat sociale tregojnë se tymi po s
Formacioni më i mirë i Ligës së Kampionëve në fazën e grupeve nuk e përfshin Messin (FOTO LAJM) Liga e Kampionëve e ka mbyllur fazën e grupeve me 16 skuadrat të kualifikuara më tutje. E nëse y formacion do të supo
Zgjerimi i rrjetit të ngrohjes përfshin vetëm dy lagje të kryeqytetit Projekti i zgjerimit të rrjetit të ngrohjes qendrore në Prishtinë, i iniciuar së paku dy vjet më parë, do të fillojë vit
Zaev në "konfliktin e Kumanovës" përfshinte edhe Ali Ahmetin Kryeministri Zoran Zaev, rreth një vit më parë u shpreh për dilemën se a është përzier BDI-ja e Ali Ahmetit në konflikti
Apple sjell qindra emoji me iOS 11 (FOTO & VIDEO) Qindra emoji të ri janë më në fund vijnë me iOS 11 të Apple. Grupi i plotë i emojive të reja përfshin më shumë fytyra
Zjarri masiv përfshin tregun në Moskë, evakuohen mbi 3 mijë njerëz (VIDEO) Mbi 3,000 njerëz janë evakuar pasi një zjarr masiv ka shpërhyer në tregun e materialeve të ndërtimit në rajonin e Moskë