999 rezultate për

perfshin

Si u përfshinë Ilir Meta, Ditmir Bushati dhe Blendi Klosi në skandalin e pastrimit të 1 miliard dollarëve Skandali i dy vëllezërve indianë që kërkohen nga autoritetet e vendit të tyre për vjedhjen dhe pastrimin e 1 miliardë do
Ushqehuni shëndetshëm në pranverë Ndërsa jemi në prag të stinës së pranverës, frutat dhe perimet duhet të shoqërojnë vaktet tona. Niseni ditën me peri
Digjet Dhërmiu, zjarri përfshin një sipërfaqe të madhe Një sipërfaqe e konsiderueshme kullotash dhe shkurre janë përfshirë nga flakët mesditën e kësaj të hëne në Dhërmi. M
Juventus përfshin në negociata Pjacën për të arrtitur tek mbrojtësi i Benficës Juventusi kërkon të rinovojë mbrojtjen dhe të vendosë në shënjestër për sezonin e ardhshëm mbrojtësin e Benficës Ruben
Trump jep sinjalet e para për tërheqjen nga ndërtimi i murit Presidenti amerikan, Donald Trump, shpalli të shtunën planin e tij për tejkalimin e mbylljes së pjesshme të qeverisë më
Juventusi përfshin në negociatat Moise Kean, për ti rrëmbyer yllin Ajaxi-t Juventusi nuk heq dorë nga mbrojtësi Ajax MaTthijs de Light. Së fundmi bardhezinjtë kanë përfshirë në negociata Moise Ke
Nënkryetari i LDK-së tërbohet pse nuk u përfshinë në ekipin negociator Lutfi Haziri ka thënë se koalicioni bashkë me Shpend Ahmetin kanë vendosur ta lënë LDK-në jashtë dialogut me Serbinë. Ka
Zjarri përfshin ndërtesën pranë Bashkisë në Elbasan, rrezikohen disa apartamente Një zjarr i madh ka përfshirë mbrëmjen e sotme një ndërtesë pranë Bashkisë së qytetit në Elbasan. Ndërtesa në fjalë ë
Zjarri i madh përfshin zonën VIP në SHBA, 5 persona humbin jetën Të paktën pesë persona kanë humbur jetën nga një zjarr i fuqishëm që ka shpërthyer në veri të Los Angeles, e që më pas k
Kriza tek Bayern përfshin edhe gratë e lojtarëve Në sfidën e fundit që skuadra e Bayern Mynih zhvilloi ndaj Freiburg Thomas Muller u aktivizua pas minutës 70. Kjo nuk i
Plas grushti në NBA (VIDEO) Momente tensioni në sfidën e NBA mes Huston Rockets mes dhe LA Lakers. Kris Paul dhe Rajon Rondo janë tradhtuar nga nerv
Kërkohet ndërhyrja e ushtrisë, zjarri i madh përfshin Shkodrën Zjarret u duk sikur nuk e prekën shumë Shqipërinë,verën e këtij viti, në krahasim me vitet e tjera. Ama rreziku akoma
Gazetari tregon detajet: Në ngjarjen në Bllok u përfshinë dhjetë persona Padyshim ka qenë një nga ngjarjet më të komentuara të momentit. Tragjedia që Bllok që i mori jetën një personi, dhe p
Gjaku i ri mund të jetë sekreti i shëndetit afatgjatë Pirja e gjakut të të rinjve mund t'ju ndihmojë të jetoni më gjatë dhe të parandaloni sëmundjet që lidhen me moshën, ka z
Stuhia përfshin Durrësin, rrezik i madh në port (VIDEO) Stuhia e fortë që shoqëroi Durrësin gjatë natës, ka rrezikuar që të përplasë 2 vinça në portin e Durrësit. Si rezulta
Zjarri përfshin një çerdhe në Peshkopi Një zjarr ka rënë në në çerdhe në Peshkopi. Zjarri ka rënë në çerdhen nr. 1 të qytetit. Ngjarja ka ndodhur të martën
Ndryshon ligji për mbrojtjen, përveç martesës përfshin edhe lidhjet dashurore Nga muret e shtëpisë deri te përgjakja e rrugëve, dhuna në familje është kthyer në një shqetësim në rritje që ka shtyrë
Kjo është arsyeja pse Sekiraqët u përfshinë në sherr Sherri që ndodhi mbrëmë në mes të familjarëve të Enver Sekiraqës dhe dy personave të tjerë dyshohet të ketë filluar vite
Serbia nuk ndalet së bëri keq Kosovës, përfshin edhe Anglinë Ministri i Punëve të Jashtme i Serbisë Ivica Daçiç siç shkruan gazeta e Beogradit “Novosti”, ia ka tërhequr vërejtjen Br
Lista e Belgjikës përfshin Januzaj por lë jashtë mesfushorin e Romës Belgjika së fundmi ka zabrdhur listën e saj paraprake me 28 futbollistë nga 23 të lejuar që do ti ketë në shërbim në Bot