999 rezultate për

performojne

Do të shkundin stadiumin, kush janë këngëtarët që do të përformojnë në Air Albania Të dielën do të luhet ndeshja e parë në stadiumin e ri “Air Albania”. Më datë 17 nëntor, do të mbahet edhe ceremonia e p
U konfirmuan! Këta janë artistët që do të performojnë me Capital T në koncertin gjigant (FOTO LAJ) Më 19 shtator Capital T do të mbajë në sheshin “Nënë Tereza” koncertin gjigand “Time Capsul”. Ai ka premtuar se koncert
Dafina dhe Tayna performojnë për herë të parë bashkë, "shkundin" publikun (VIDEO) Ato para pak ditëve kanë publikuar bashkëpunimin ‘Bye Bye’. E mbrëmë Tayna dhe Dafina Zeqiri kanë performuar bashkë n
Nga Miley Cyrus te Elvana , artistët që do të performojnë në natën e parë të “Sunny Hill Festival” (FOTO LAJM) Është zbuluar lista e plotë e artistëve që do të performojnë në natën e parë të Festivalit Sunny Hill. “Sunny Hill Fe
Dua Lipa dhe Gashi performojnë në Kosovë me një bashkëpunim të ri (VIDEO) Reperi Gashi do të performojë sërish në Prishtinë edhe këtë vit. Edicionin e kaluar të festivalit Sunny Hill, reperi
Reperi shqiptar përtej barrierave, këndon krah Eminem Reperi me origjinë shqiptare, G4shi, do të performojë në një ndër festivalet më të rëndësishme të muzikës Hip Hop. “O
Rita Ora dhe Inva Mula do të performojnë në Vatikan në koncertin për “Nënë Terezën” Shumë artistë të njohur botëror do të marrin pjesë në koncertin e Nënë Terezës, i cili do të mbahet më 3 shtator në Vati
Syzet tradhëtojnë Armina Mevlanin, ja kush është në krah të saj (FOTO LAJM) Armina Mevlani tashmë është një personazh i cili komentohet gjerësisht në mediat rozë, kjo edhe për shkak të lidhjes me
Sfidë me të ftohtin, në Austri ngrin dhe mjekra (FOTO LAJM) I ftohti i dimrit është dhe pjesa më e vështirë e kësaj stine. Sfida dhe vështirësi të shumta duhet të përballosh gjatë
Rita dhe Iggy gati për VMA Rita Ora dhe Iggy Azalea kanë dalë në skenë që të ushtrojnë për performancën e tyre të kësaj fundjave në MTV Video Music
Sonte nata e parë e Eurosong. Ja shtetet që do të performojnë! Sonte në Malmo të Suedisë zhvillohet gjysmë finalja e parë e eventit më të madh të këngës europiane, Eurosong 2013. N
Sot festohet Dita e Verës Sot në të gjithë vendin festohet Dita e Verës. Në qytetin e Elbasanit, aty ku kjo festë është edhe tradicionale festimet