E konfirmon Hahn: Nuk hapen negociatat për Shqipërinë
999 rezultate për

perfol

Ja 4 emrat e përfolur për jurinë e “X Factor” Spektakli “X factor” këtë vit do të nisë transmetimin në ekranin e “Tv Klan” në vjeshtë, ndryshe nga sezoni i kaluar.
Seedorf show, dopietë dhe asist (VIDEO) Clarence Seedorf show. Në ndeshjen jashtë fushe kundër Cruzeiro, ish mesfushori i Milan, që aktualisht mban numrin 10 te
Maicon-De Jong, akordi arrihet këtë javë Çdo verë për brazilianin Douglas Maicon duket e duhura për t’u larguar nga Interi, por asnjëherë nuk ndodh asgjë. Këtë v
Edhe Buffon në "vallen" e trukimeve "Më mirë dy të plagosur, sesa një i vdekur". Një frazë e thënë ndoshta pa qëllim të keq nga portieri italian Gianluigi B
Luana dhe Adriani ribashkohen? Luana Vjollca dhe Adrian Gaxha duket te jene kthyer ne krahet e njeri tjetrit. Luana e cila aktualisht eshte angazhu
ALUIZNI, emërohet drejtori i ri për Tiranën Agjencia e Legalizimeve për Qarkun e Tiranës ka emëruar kryetarin e ri të kësaj agjencie i cili është Kreshnik Bozho. Gj
Adelina Tahiri, emri më i përfolur 2011-ës Gjatë vitit 2011 kanë qarkulluar thashetheme nga më të ndryshmet për personalitetet tona publike. Disa nga vip-at tanë j
Lampard: Dua të qëndroj te Chelsea Mesfushori i Anglisë dhe Chelsea në një intervistë për revistën angleze "Eveling Standard" ka folur për të ardhmen e tij
Milan-Maxwell, akordi arrihet në qershor Në ditët e shkuara u kthyen në modë zërat e merkatos që e shihnin mbrojtësin e majtë brazilian të Barcelonës, Maxwell te
Ancelotti drejt Tottenhamit, Redknapp te Anglia Ekipi Londinez i Tottenhamit do t'i ofrojë stolin e trajnerit Carlo Ancelottit nëse Harry Redknapp do të pasojë Fabio Ca
"Zhduket" fëmija i Cristiano Ronaldo-s Modelja ruse, Irina Shayk, hodhi poshte thashethemet se ajo dhe Cristiano Ronaldo po presin një fëmijë, në paraqitjen e
Meidani: Individët e përfolur duhet të mënjanohen nga PS Ish-presidenti Meidani tregon se si është futur në politikë, çfarë ka ndikur në formimin e tij politik dhe intelektual,